Hlavná Svadobné Správy Ellen DeGeneres oslavuje 10 rokov manželstva s Portiou de Rossi

Ellen DeGeneres oslavuje 10 rokov manželstva s Portiou de Rossi

Na tejto fotografii, ktorú zverejnila spoločnosť Warner Bros., je záznam seriálu The Ellen DeGeneres Show viditeľný na parkovisku Warner Bros v Burbank v Kalifornii. (Foto: Michael Rozman/Warner Bros.)

Autor: Esther Lee 16. 8. 2018 o 16:00 hod

Šťastné výročie jednému z obľúbených párov Hollywoodu. Ellen DeGeneres a Portia de Rossi 16. augusta dosiahli medzník vo vzťahoch 10 rokov manželstva a manželia desaťročia sa vo štvrtok obrátili na Instagram, aby sa podelili o spomienky na svoju svadbu - konkrétne o pár poznámkach ich dôstojníka Wayna Dyera.

Pred desiatimi rokmi Wayne Dyer celebroval náš svadobný obrad, poznamenal DeGeneres na Instagrame. Tieto slová nám vtedy zmenili život a znamenajú rovnako veľa aj teraz.

V tom čase Dyer oslovil pár a ich hostí zhromaždených v pohodlí domova DeGeneresa a Rossiho v Los Angeles. Moja drahá Portia a Ellen ... Dnes sme urobili obrovský krok vpred smerom k ideálu, ktorým sme si všetci, bez výnimiek, nielenže sme rovní, ale každý máme neodňateľné právo usilovať sa o vlastné šťastie, povedal vtedy. . Často som hovoril, že skutočná šľachta nie je o tom, byť lepší ako ktokoľvek iný, ale o tom, že ste lepší ako kedysi. Svojou dnešnou výmenou sľubov symbolizujete pre mnohých, ktorí prišli pred vami, ktorí boli nútení žiť svoj život v tichom zúfalstve, číhajúc v tieni, že ako ľudia sa skutočne stávame lepšími, ako sme bývali.

Pred desiatimi rokmi celebroval Wayne Dyer náš svadobný obrad. Tieto slová nám vtedy zmenili život a znamenajú rovnako veľa aj teraz.

Príspevok zdieľaný používateľom Proti (@theellenshow) 16. augusta 2018 o 9:01 PDT

plánovať svadbu o 3 mesiace

De Rossi dodal, že dnes pred 10 rokmi sme sa s Ellen vzali. Chceli sme sa s vami podeliť o uštipačné a špeciálne slová Wayna Dyera, aby nám všetkým pripomenuli, ako ďaleko sme sa dostali - že žijeme v krajine, ktorá podporuje #manželská rovnosť .

Iba devätnásť hostí bolo svedkami svadby DeGeneresa a de Rossiho v roku 2008. V tom čase mali obaja na sebe kúsky od Zaca Posena s moderátorkou talk show v kombinéze nohavíc a herečkou v šatách. Pre tento pár navrhol kapely Neil Lane.

Dnes pred desiatimi rokmi. Bol to pre nás taký špeciálny deň.

Príspevok zdieľaný používateľom Proti (@theellenshow) 16. augusta 2018 o 10:11 PDT

Pár bol spoločensky prepojený, ale až pri fotografovaní v roku 2004 de Rossi pocítil príťažlivosť. Okamžite som ju zbožňoval, povedal de Rossi predtým pre CBS Sunday Morning.

Práve som prešiel, aby som ju pozdravil, a neveril som tomu, ale ona sa otočila a bolo to, ako by mi šíp prestrelil srdce, povedala to aj Oprah Winfreyovej v roku 2009. Cítil som sa slabý na kolená a ja bol som ohromený tým, ako som sa cítil, ale potom mi trvalo asi 10 mesiacov, kým som nabral odvahu a urobil som pre to čokoľvek.

S @PortiadeRossi sme sa dnes vzali pred 9 rokmi. Byť jej manželkou je to najväčšie, čím som.

Príspevok zdieľaný používateľom Proti (@theellenshow) 16. augusta 2017 o 12:46 PDT

Zaistite si svoju ideálnu svadobnú víziu tým, že začnete sKvízový štýl kvíz, tu.