Hlavná Celebrita Emilie de Ravin je zasnúbená s Ericom Bilitchom: Pozri jej prsteň

Emilie de Ravin je zasnúbená s Ericom Bilitchom: Pozri jej prsteň

 Emilie de Ravin Eric Bilitch Emilie De Ravin je zasnúbená s režisérom Ericom Bilitchom! Na tejto fotografii sa títo dvaja zúčastňujú 2015 Napa Valley Film Festival Celebrity Tribute v Lincoln Theatre 13. novembra 2015 v Yountville v Kalifornii. (Foto: C Flanigan/FilmMagic)

Táto princezná našla svojho očarujúceho princa! Kde bolo, tam bolo herečka Emilie de Ravin v stredu 6. júla oznámila, že je zasnúbená so svojím priateľom, Eric Bilitch .

The Stratené 34-ročná kamenkyňa sa na Instagrame podelila o vzrušujúcu správu a zverejnila fotku svojho nového žiarivého prsteňa s rozmazaným úsmevom v pozadí.

'Tak vzrušený!!!' napísal de Ravin. 'Milujem ťa @ericbilitch.'

A najlepšia veľká kombinácia 😍 @emiliede_ravin

Fotografia, ktorú zverejnil Eric Bilitch (@ericbilitch) na

Jej budúci manžel – režisér a spisovateľ – sa tiež hrdo vydal na Instagram, aby oznámil zásnuby. 'A najlepšia veľká ruka,' napísal režisér spolu s rovnakým záberom, ktorý zdieľal de Ravin.

Títo dvaja majú tento rok čo oslavovať, keď v marci privítali svoje dievčatko. “Vitajte vo veľkom šírom svete!” de Ravin v tom čase tweetoval. „Vera Audrey de Ravin-Bilitch sa narodila 12. marca 2016. Nemôže byť šťastnejšia! Tak zamilovaný do nášho dievčatka!“

De Ravin a Bilitch prvýkrát zverejnili svoj vzťah pred dvoma letami.