Hlavná Celebrita Erin Andrews sa vydala za hráča NHL Jarreta Stolla pri západe slnka na svadobnom obradu v Montane

Erin Andrews sa vydala za hráča NHL Jarreta Stolla pri západe slnka na svadobnom obradu v Montane

 Erin Andrews Jarret Stoll Shutterstock.com

Erin Andrewsová určite je krásna nevesta! The Tanec s hviezdami spolumoderátor ženatý hráč NHL Jarret Stoll v Montane v sobotu 24. júna podľa Ľudia .

Pár si vymenil sľuby na intímnom ceremoniáli pri západe slnka v kruhu svojej najbližšej rodiny a priateľov. Do procesu plánovania sa zapojili nevesta aj ženích a plánovač svadieb celebrít Yifatské uši pomáhali pri uvádzaní vízie do života.

Napriek dvojke počiatočné plány na neformálnu svadbu si Andrews, 39, obliekol nádherné priliehavé šaty s vypnutými ramenami a Stoll, 35, zvolil čierno-biely smoking.

Tento športovec prvýkrát začal chodiť s kanadským športovcom v roku 2012. V decembri minulého roka obaja potvrdili svoje zasnúbenie po tom, čo Stoll požiadal o ruku v súkromnom klube 33 Disneylandu. DWTS pro Maxim Chmerkovský vyvolal zvesti, keď naznačil zasnúbenie počas rozhovoru s Foxom, čo viedlo k verejnému oznámeniu páru.

'Išli sme tam na Vianoce, aby sme videli vianočné ozdoby a mali sme tam krásnu večeru,' Andrews odvolal návrhu. 'A urobil to priamo pri večeri v Disneylande... A ja som reval ako dieťa.'

Stoll nemal problém prevziať plánovaciu štafetu počas Andrewsovej rušnej sezóny. „Vieš, že môj muž je nevesta,“ povedala povedal Extra vo februári. „On je Pinterest-ing. Zúčastňujem sa stretnutí Dallas Cowboy a on mi posiela: „Ahoj zlatko, videl som to na Pintereste.“ A ja sa pýtam: „Ahoj zlatko, necháš ma prejsť cez Super Bowl?“ Tento chlapík je bridezilla. “