Hlavná Beauty Wellness Všetko, čo treba vedieť o svadobnom účese inšpirovanom Kimom Kardashianom zo 70. rokov

Všetko, čo treba vedieť o svadobnom účese inšpirovanom Kimom Kardashianom zo 70. rokov

Pripravte sa na prelomenie internetu. Kim Kardashian svadobné vlasy kimkardashian / instagram
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií, vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (oba pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 24. februára 2021

Kým Manželstvo Kim Kardashian a Kanyeho Westa sa skončilo Kimov deň pokračuje. Účes inšpirovaný 70. rokmi bol dokonalou kombináciou moderného minimalizmu a starodávneho lesku-a o roky neskôr sme stále posadnutí. Ak dúfate, že vám ukradne štýl, zhrnuli sme všetko, čo potrebujete vedieť o svadobných vlasoch Kim Kardashian, aby ste si ich mohli rozhýbať vo svoj veľký deň.

Takmer všetko, čo Kim K robí, sa stáva virálnym a líčenie jej svadobného dňa a vlasy neboli výnimkou. Toľko momentov hviezdy na červenom koberci je zložitých a umne prepracovaných (pomyslite si: jej Met Gala vyzerá za tie roky), ale vlasy na svadobný deň boli iné. Bolo to ohromujúce, ale bolo to aj prekvapivo podhodnotené. V skutočnosti je jej nádherný svadobný deň dostatočne jednoduchý na to, aby ste sa znova vytvorili na vlastnú svadbu. Nižšie nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o svadobnom účese Kim Kardashian.

Svadobný účes Kim Kardashian

Pozrite si tento príspevok na Instagrame Príspevok zdieľaný Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Ak snívate o účese svadobného dňa inšpirovaného Kimom K, sme tu na to, aby ste to splnili. Aj keď je užitočné priniesť do svadobnej skúšky vlasov obrázky, vaša kozmetička tiež ocení vysvetlenie toho, čo sa vám na štýle páči. Realitná hviezda pre svoje svadby rozhýbala trendovú stredovú časť s vyfukovanými, hladkými vlnami. Na vyváženie dlhého, dramatického závoja a couture svadobné šaty Givenchy , kaderník celebrít Chris McMillan , tvorca knihy „The Rachel“ pre rolu Jennifer Aniston Priatelia , zastrčila si vlasy za uši a urobila jednoduchý, elegantný dotyk.

Je dôležité poznať celú túto terminológiu, pretože vám môže pomôcť informovať sa o dni, ktorý máte urobiť. Môžete napríklad milovať elegantnú stredovú časť, ale chcete, aby sa vaše kučery odrazili viac. Alebo možno úplne milujete hladké zákruty, ale radšej nechávate svoje vlasy dole. Alebo možno milujete všetko (neviníme vás)! Bez ohľadu na to, pre čo sa rozhodnete, úprimná komunikácia so svojim stylistom je najlepší spôsob, ako oživiť svoj vysnívaný svadobný účes.

nápady na darčeky k prvému výročiu pre manželku

Ako urobiť svadobný účes Kim Kardashian

Pozrite si tento príspevok na Instagrame Príspevok zdieľaný Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Zaujíma vás, ako dosiahnuť IRL Kimom inšpirované 70. roky? Pozrite si náš podrobný návod tu:

  • Na zaoblenie vlhkých vlasov použite stredne veľkú okrúhlu kefu
  • Okrúhlou kefou smerujúcou priamo hore, jemne posuňte kefu nadol po vlasoch a pootočte ju, aby sa zvlnila (sledujte kefu s fénom, aby štýl držal). To na koncoch pridá jemné, hladké vlny. Zamerajte sa na pridanie objemu svojej korune pre elegantný retro vzhľad.
  • Vlasy rozčesajte do stredu a na končeky pridajte sérum alebo olej, aby ste získali lesk.
  • Potom vezmite kefu z kančích štetín a nastriekajte ju lakom na vlasy (odborný trik McMillan predtým zdieľané ) a jemne si prečešte pramene, aby ste predišli otravným letom.
  • Nakoniec si dajte vlasy za uši a zaistite ich na mieste pomocou trochy laku na vlasy navyše a máte hotovo!

Kim Kardashian Svadobné doplnky do vlasov

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Aj keď na strhávanie svadobných vlasov Kim Kardashian nepotrebujete vlasové doplnky, vždy je to možnosť. Ak napríklad chcete plnší štýl alebo jednoducho len chcete dlhé vlasy, zvážte pridanie predlžovačiek na svadobný deň. Alebo, ak chcete, aby to bolo očarujúce, použite iskrivú čelenku, aby boli vaše pramene zastrčené dozadu za hlavu. Na personalizované roztočenie obľúbeného štýlu môžete tiež použiť pekné špendlíky (napríklad mini perly) alebo korálkovú čelenku.

Samozrejme, vždy môžete pridať závoj! Hviezda mala na svadobnom účese dramaticky dlhý závoj, ale môžete nosiť akýkoľvek štýlový závoj, ktorý sa vám páči (alebo úplne preskočiť doplnok). Bez ohľadu na to, pre čo sa rozhodnete, vieme, že to bude vyzerať úplne úžasne a dodá vám to sebavedomie na úrovni Kardashian. Nezabudnite naplánovať úplné fotografovanie, ktoré zachytí váš nádherný účes (predstavte si, že sú tam Kris, Khloe, Kourtney, Kylie Jenner a Kendall Jenner)!

aké údaje potrebujete pre sobášny list