Hlavná Beauty Wellness Všetko, čo treba vedieť o nadčasových svadobných vlasoch Meghan Markle

Všetko, čo treba vedieť o nadčasových svadobných vlasoch Meghan Markle

Updo bol inšpirovaný Audrey Hepburnovou. Meghan Markle Instagram / sergenormant
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (oba pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 27. mája 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Pri príležitosti Svadba princa Harryho a Meghan Markleovej „Mohli by ste očakávať, že bývalá vojvodkyňa skomplikuje komplikovane, dokonale vyleštený účes . Ale konečný výsledok bol úplne opačný. Svadobné vlasy Meghan Markleovej boli vyleštené - ale boli jednoduché, nenápadné a mierne rozopnuté. Na svoj svadobný deň mala vojvodkyňa zo Sussexu voľný chignon doplnený vrstvami na rámovanie tváre a trendovou stredovou časťou. Klasický denný výlet bol skutočne inšpirovaný ikonou štýlu 60. rokov Audrey Hepburnovou. Budúce manželky si tento štýl zamilovali všade, pretože vytvára dokonalú rovnováhu medzi klasickým a moderným. Účes sa perfektne dopĺňa Marklin minimálny svadobný make -up a dovolil jej to svadobné šaty Givenchy na mieru svietiť.

Ďalší dôvod, prečo sme posadnutí svadobnými vlasmi Meghan Markle? Nadčasový štýl je super jednoduchý. V skutočnosti celý účes trval iba 45 minút, podľa Glamour . Ak dávate prednosť sviežemu procesu prípravy na svoj veľký deň alebo si chcete urobiť vlasy na predvianočné akcie, načerpajte inšpiráciu od bývalej vojvodkyne zo Sussexu. Budete vyzerať bez námahy nádherne - a samozrejme, kráľovsky!

Kto urobil Meghan Markle svadobné vlasy na svadbu?

svadobný obrad vlasov Meghan Markle WPA Pool / Pool / Getty.com

Aby dosiahla nadčasový strapatý drdol, Markle si vzala na pomoc kaderníka celebrít Serge Normant (ktorá často spolupracuje so Sarah Jessicou Parker a Juliou Roberts). Krásu profesionála predstavila bývalá vojvodkyňa prostredníctvom spoločného priateľa Amal clooney . Dvojica spolu fungovala veľmi dobre, a povedal Normant Glamour že mali len jednu skúšku vlasov.

Pokiaľ išlo o čerpanie inšpirácie na deň nástupu, Normant sa pozrel na hollywoodske hviezdy zo 60. rokov. 'Milujem, keď vidíte obrázok nevesty, na ktorý sa môžete pozerať o 10 až 20 rokov, a stále to vyzerá sviežo,' povedal. Glamour . 'Mám pocit, že ak ten obrázok uvidím o 10 rokov, bude to stále relevantné.'

Markle a Normant pristáli na voľnom chignone, pretože vyzerali rovnako elegantne a jemne. Napriek kritickej reakcii používateľov sociálnych médií Normant hovorí, že updo mal vyzerať čiastočne nevratne. 'Viem, že sa každý fixuje na slovo chaotický, ale bolo to skôr ako neštruktúrovaný zväzok,' povedal Glamour . 'Chcel som, aby to vyzeralo skoro, ako keby to urobila ona sama.'

Navyše, deň, v ktorom mal ísť, bol vykonaný za menej ako hodinu. Normant však hovorí, že kľúčom k tomu, aby štýl vyzeral leštene, bolo, že si na to našiel čas. Zdá sa to neintuitívne, ale dosiahnuť vzhľad bez námahy je ťažšie, ako by ste si mohli myslieť. Ak mávate uvoľnený vzhľad ako Markle, odporúčame vám obrátiť sa na profesionálneho kaderníka. Prejdite sa po stránke Lizapourunemerenbleus a nájdite vo svojej oblasti kozmetičku, ktorá dokáže oživiť váš vzhľad inšpirovaný kráľovskými vlasmi.

Svadobné vlasy Meghan Markle: Pozrite sa svadobný hrebeň na vlasy meghan markle WPA Pool / Pool / Getty.com

Sme fanúšikmi svadobných vlasov Meghan Markle, pretože sú nadčasové, ale také jednoduché. V skutočnosti ho môžete dokonca obnoviť sami (aj keď odporúčame požiadať o pomoc profesionálneho stylistu). Aj keď poznáme Markleho vizážistu Daniel martin použité Kozmetické výrobky Dior na svadbu Normant neprezradil, ktoré položky použil na Marklein účes. Aby sme vám pomohli, zhrnuli sme položky, ktoré potrebujete na vytiahnutie tohto elegantného chaotického drdolu. Nasleduje postup, ako dosiahnuť klasické updo.

Vytvorte súčasť v centre trendov

Kým sú vaše vlasy ešte vlhké, pomocou hrebeňového hrebeňa vytvorte uhladenú stredovú časť. Čistá časť dodá vášmu dojmu lesk a stredové umiestnenie pomôže účesu pôsobiť modernejšie a elegantnejšie.

svadobný fén na vlasy meghan markle

Dobré miesto 3 rattailové hrebene, 4 doláre, Amazon.com

Vyfénujte si mokré vlasy

Ak chcete dosiahnuť lesklé, hodvábne vlasy, vyfúkajte si čerstvo umyté vlasy. Použite okrúhlu kefu a fén, aby ste korienkom dodali objem, aby vám updo nepadlo. Akonáhle sú vaše vlasy úplne suché, vráťte sa k predným častiam a vyhlaďte ich, aby vyzerali leštene, keď si ich stiahnete dozadu.

okrúhla kefa na svadobné vlasy meghan markle

T3 Fit kompaktný sušič vlasov, 150 dolárov, Sephora.com

svadobná kulma na vlasy meghan markle

Drybar Stredne okrúhla kefa Full Pint, 40 dolárov, Sephora.com

Pridajte textúru do svojich krov

Aby ste dosiahli tento „nevrátený vzhľad“, budete musieť svojim vlasom dodať určitú textúru. Kulmou alebo prútikom dodajte svojim vlasom voľné ohyby a zakončite ich texturizačným sprejom. Ak sa vám vlasy po tepelnom stylingu zdajú suché, pridajte na končeky kvapku oleja, aby ste im vrátili lesk.

meghan markle svadobný sprej na textúru vlasov

GHD Curve 1,25 'mäkká kulma, 199 dolárov, Sephora.com

svadobný olej na vlasy meghan markle

Sloveso Objemový suchý textúrny sprej, 18 dolárov, Sephora.com

svadobné vlasy meghan markle číre gumičky

DODÁVKA KRÁSNEJ KRÁSY Každodenný lesk na vlasy, 28 dolárov, Sephora.com

Vytvorte nízky, sypký drdol

Ak chcete vytvoriť skutočný chignon, spojte vlasy do nízkeho chvosta a zaistite ich gumičkou. Potom zastrčte dĺžku chvosta pod gumu. Aby ste dosiahli tento bez námahy nádherný vzhľad, vytiahnite niekoľko voľných prameňov a pripnite ich okolo chignonu. Na záver vytiahnite niekoľko kúskov spredu a vytvorte si jemnú, romantickú atmosféru. Pro tip: Nezabudnite prestriekať lakom na vlasy, aby držal štýl na svojom mieste.

svadobný lak na vlasy meghan markle

Dobrý Ouchless gumičky, 8 dolárov, Amazon.com

aký je darček k 10. výročiu
meghan markle svadobný krištáľový diadém

John Frieda Frizz Ease Moisture Barrier Firm Hold Hairspray, 10 dolárov, Amazon.com

Top s príslušenstvom

Bez vlasových doplnkov by to samozrejme nebola kráľovská svadba. Na svoju kráľovskú svadbu si Markle požičala čelenku kráľovnej Márie a celý štýl zakončila mimoriadne dlhým vyšívaným závojom. Máte radi vzhľad? Pozrite sa na náš súhrn svadobné doplnky do vlasov vhodné pre honorár.

diadém svadobných vlasov meghan markle

Davidova svadba sladkovodná perla a kryštál vínovej révy Swarovski v zlate, 150 dolárov, DavidsBridal.com

diadém svadobných vlasov meghan markle

Vetvičky a med Carlotta diadém, 290 dolárov, BHLDN.com

Jennifer Behr Zonya diadém, 1 625 dolárov, JenniferBehr.com