Hlavná Beauty Wellness Všetko, čo je potrebné vedieť o svadobnom líčení Meghan Markle

Všetko, čo je potrebné vedieť o svadobnom líčení Meghan Markle

Bývalá vojvodkyňa použila Pinterest na plánovanie svojho vzhľadu. Svadobný make -up Meghan Markle Chris Jackson / Zamestnanci / Getty.com
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (oba pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 2. apríla 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Kým krása bez make-upu sa v poslednom čase stali obľúbenejšími (najmä vďaka Bridgerton ), jedna celebrita predbehla trend. Mnoho A-listerov sa vydáva na svoj deň glam, ale svadobný make-up Meghan Markle bol mimoriadne prirodzený-dokonca ste cez jej základ videli aj jej pehy. Sotva existujúci vzhľad inšpiroval mnoho budúcich manželiek, aby tiež prijali svoju prírodnú krásu. V skutočnosti hľadanie „make-upu priaznivého pre pehy“ okamžite vzrástlo na Pintereste krátko po svadbe.

Ak dúfate, že ukradnete štýl, rozobrali sme všetko, čo potrebujete vedieť o svadobnom líčení Meghan Markle. Najrelatívnejší spôsob, ako bývalá vojvodkyňa použila Pinterest na plánovanie svojho svadobného dňa (hviezdy sú naozaj ako my!). Kým sa Kate Middleton na svadbu sama nalíčila, Markle pristála Daniel martin , skúsená make-up pro, aby bezchybne vykonala svoj deň glam. Psst: Odstránenie make-upu bez make-upu môže byť náročné, preto odporúčame spolupracovať s profesionálnym vizážistom, aby ste si vo svoj veľký deň boli stopercentne istí. Navyše, bonusom jemného vzhľadu make -upu je, že predvedie váš nádherný outfit na svadobný deň (rovnako ako pre šaty Givenchy vojvodkyne zo Sussexu ). Nižšie nájdete všetko, čo chcete vedieť o svadobnom líčení Meghan Markle.

Kto urobil svadobný make -up Meghan Markle?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame Príspevok zdieľaný Danielom Martinom (@danielmartin)

Aby sa ubezpečil, že jej svadobný make-up je dokonalý, požiadala Markle o pomoc svojho priateľa a skúseného vizážistu Daniela Martina. Títo dvaja sa stretli, kým Markle pracoval Obleky , a odvtedy spolupracujú. Vizážistka Meghan Markle spolupracovala aj s osobnosťami ako Chrissy Teigan, Jessica Alba a Michelle Yeoh. Začínal s Pat McGrathom, ale potom sa stal ambasádorom Dior a kreatívnym konzultantom farieb Honest Beauty. V súčasnosti je globálnym riaditeľom umenia a vzdelávania v TATCHA. Na kráľovskú svadbu Martin použil výrobky Dior, aby dosiahol Markleho svetlo z vnútra.

Koľko stál svadobný make -up Meghan Markle? svadobný make -up meghan markle v kostole George Pimentel / prispievateľ / Getty.com

Váš vizážista si zvyčajne prinesie vlastný make -up v skutočný deň. Ale ak existuje produkt, ktorý úplne milujete, neváhajte ho priniesť a dajte o tom vedieť svojmu vizážistovi. A ak chcete získať všetky výrobky, ktoré Martin použil na Markle na kráľovskú svadbu, zhrnuli sme ich nižšie. Aj keď nedošlo k úplnému potvrdeniu všetkých produktov, ktoré Martin použil, existuje niekoľko, ktoré vieme s istotou (navyše sme pridali ďalšie produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť podobný vzhľad). Vizážista pravdepodobne použil celkom 10 produktov: osem od Diora a dva od Honest Beauty. Celkovo stáli 341 dolárov.

Svadobný make -up Meghan Markle: Pozrite sa meghan markle svadobný make -up toner WPA Pool / Pool / Getty.com

Aby Markle vyzerala bez make-upu, Martin vytvoril prirodzenú základňu, bronzové oko, čistú tvár a čistú peru. Pozrite sa nižšie, ako vytvoril úžasný svadobný make -up Meghan Markle (a kozmetické výrobky, ktoré pravdepodobne používal).

Pripravte pokožku

Pretože vzhľad prírodného make -upu ukazuje vašu pleť, venujte viac času prípravám a starostlivosti o pokožku. Martin pripravil Obleky hviezdna pokožka s rozjasňujúcim tonikom, hydratačným krémom na vodnej báze a kórejským opaľovacím krémom (na ochranu pleti pred slnkom). Aj keď Martin neodhalil presné výrobky používané na prípravu pokožky Markle, zhrnuli sme niekoľko našich obľúbených položiek, ktoré môžete použiť na prípravu svadby.

hydratačný krém na svadobný make -up meghan markle

Ren Čistý toner AHA na dennú starostlivosť pripravený na starostlivosť o pleť, od 38 dolárov, Sephora.com

kedy mám poslať pozvánky na svadbu
meghan markle svadobný make -up opaľovací krém

Krása prvej pomoci Ultra opravný krém, intenzívna hydratácia, od 16 dolárov, Sephora.com

meghan markle svadobný make -up základ

Ďakujem farmár Slnečný krém Sun Project Water, 23 dolárov, SokoGlam.com

Vytvorte svetelnú základňu

Ďalej Martin použil Dior Face & Body Foundation, vodný prípravok, na vyrovnanie Markleovej pleti. Na chrbát ruky si dal pumpičku a v strede jej tváre položil základ, pričom štetcom leštil von, aby dosiahol prirodzený povrch. Pro tip: Naneste korektor (ak ho chcete) po podklade, aby ste presne videli, kde potrebujete viac krytia. Pre jemný a slnkom pobozkaný pohľad Martin pravdepodobne použil na vybarvenie Markleovej tváre paletu Dior Backstage Contour Palette. Povedal Martin Glamour že Markle naniesol iba prášok na čelo a ostatné nechal, aby bol jej svadobný look maximálne orosený.

korektor svadobného make -upu maeghan markle

Dior Nadácia na tvár a telo, 40 dolárov, Sephora.com

svadobný make -up meghan markle

Kosas Korektor Revealer, 28 dolárov, Sephora.com

meghan markle svadobný make -up púder

Dior Paleta Contour Backstage, 45 dolárov, Sephora.com

svadobné líčenie očných tieňov meghan markle

Dior Zákulisný prášok na tvár a telo bez prášku, 40 dolárov, Sephora.com

nízke nápady na rozlúčku so slobodou

Rozžiarte svoje oči

Jemné dymové oko bolo hviezdou svadobného líčenia Meghan Markle. Povedal Martin Glamour že chce, aby sa Markleine oči „trepotali“, keď zdvihla zrak k princovi Harrymu. Aby to dosiahol, Martin použil paletu očí Dior Backstage v hre Warm Neutrals. Zmiešal rôzne hnedé odtiene na jej viečkach a potom jej do línie rias rozmazal hrdzavú farbu, aby zvýraznil teplo v jej očiach. Potom použil riasenku a do vonkajších kútikov očí jej pridal niekoľko falošných rias. Dokončil líčenie očí dotykom očnej linky ( Povedal Harperov bazár že vložky Glide-On 24/7 Urban Decay sú jeho obľúbené).

Meghan Markle svadobná make -up riasenka

Dior Paleta očných tieňov v zákulisí v teplých neutrálnych farbách, 49 dolárov, Sephora.com

očné linky na svadobný make -up meghan markle

Dior Ikonická riasenka Diorshow, 30 dolárov, Sephora.com

meghan markle svadobná make -up ceruzka na oči

Dior Na kvapalnej vložke Stage, 31 dolárov, Sephora.com

meghan markle zvýrazňovač svadobného make -upu

Urban Decay 24/7 Glide-On vodotesná ceruzka na očné linky, 22 dolárov, Sephora.com

čo je dátum uloženia

Zamerajte sa na líca

Aby Martin dosiahol žiaru vyžarovanú zvnútra, Martin použil luminizátor a krémovú lícenku. Použil paletu Dior Backstage Glow Face Palette (ktorá má práškové rozjasňovače a lícenky), aby Markle dodala jej ohromujúci iskrivý vzhľad. Potom jej poklepal na líce Honest Beauty Magic Magic Balm v tieni Coral Peach, aby mal prirodzene začervenaný vzhľad. Dokončil vzhľad tým, že pridal Markleinmu líca na líca trochu Honest Beauty's Magic Balzam, aby sa odrazil.

meghan markle svadobný lícenka

Dior Paleta tváre Backstage Flow v 001, 45 dolárov, Sephora.com

meghan markle svadobný make -up balzam na krásu

Čestná kráska Creme Cheek blush v Coral Peach, 13 dolárov, HonestBeauty.com

meghan markle svadobný make -up balzam na pery

Čestná kráska Magic Beauty Balm, 13 dolárov, HonestBeauty.com

Udržujte pery jednoduché

Posledným krokom svadobného líčenia Meghan Markle boli jej pery. Martin použil tónovaný balzam na pery na prirodzené návaly farby. Ak chcete vo svoj svadobný deň väčšiu definíciu, môžete vždy použiť linku na pery, aby ste svoje pery mierne pretiahli. Navrch dajte hydratačný balzam alebo lesk pre svieži, úplne bozkávací vzhľad.

Dior Addict Lip Glow v Corale, 35 dolárov, Sephora.com