Hlavná Cestovanie Všetko, čo potrebujete vedieť o svadbe v Oregone

Všetko, čo potrebujete vedieť o svadbe v Oregone

Pozrite sa na stránku Lizapourunemerenbleus, kde nájdete podrobné informácie o svadbe v Oregone, od výberu miesta svadby až po získanie manželského preukazu. elegantná svadba v Oregone Powers Studios Aktualizované 30. apríla 2019

Dokonalý sprievodca k svadbe v Oregone

Nezávislí Oregončania sú hrdí na motto svojho štátu „Alis Volat Propriis“, čo v preklade znamená „Letí s vlastnými krídlami“. Nachádza sa na severozápade Tichého oceánu, Oregon je jedným z troch štátov v susedných Spojených štátoch hraničiacich s Tichým oceánom. Oregonská krajina ponúka veľa rozmanitosti, od pláží a pobrežných dažďových lesov až po juhovýchodné púšte. Návštevníci prichádzajú do Oregonu, aby si užili jeho pláže, hory, lesy, jazerá, rieky a vodopády. Vzhľadom na množstvo prírodných krás je Oregon ideálnym miestom na svadbu. Mnoho svadobných miest v Oregone ponúka jedinečné vnútorné i vonkajšie možnosti pre zasnúbené páry. Dodržujte svoj svadobný kontrolný zoznam a uistite sa, že je všetko vykonané včas.

Najlepšie svadobné trendy v Oregone

Svadobné miesto Glen and Viola Water Cultural Arts Center v Oregone

Svadobné trendy v Oregone závisia od polohy. Páry, ktoré sa chcú oženiť na pobreží, sa často rozhodujú pre bohémsku aféru, zatiaľ čo pre tých, ktorí sa rozhodnú pre púštne prostredie, sa môže páčiť vidiecky elegantná téma. Niektorí Oregončania sa uberajú smerom k romantickej záhradnej atmosfére, zatiaľ čo iní inšpirovaní prostredím uprednostňujú udržateľnú tému lesa. Od Ashlandu po Portland a všetkých miest medzi nimi, svadobné miesta v Oregone ponúkajú niečo pre každý pár.

Medzi obľúbené outdoorové lokality v Oregone patria súkromné ​​pozemky, verejné záhrady, golfové ihriská, farmy, strediská, ranče, sady a vinice. Svadobná plavba je tiež obľúbenou, malebnou voľbou na oslavu. Rovnako obľúbené-a krásne-vnútorné svadobné zariadenia v Oregone zahŕňajú kostoly, kaplnky, hotely, múzeá, centrá akcií, chaty a hostince s raňajkami. Svadobné miesta v stodole v Oregone sú tiež obľúbené pre rustikálne recepcie.

Manželské ceny v Oregone a svadobné náklady

Manželské ceny v Oregone a svadobné náklady

Plánovanie svadby môže byť veľa zábavy, ale jej získanie je úplne iný príbeh. Bez ohľadu na to, aký typ svadobného miesta si vyberiete alebo aký typ témy vyhovuje vašim osobnostiam, uistite sa, že ste vytvorili rozpočet a budete sa ho držať. Rozpočet uzlov vám môže pomôcť udržať si cestu! Ale predtým, ako urobíte tento dôležitý krok, tu je niekoľko základných informácií o tom, koľko párov viaže uzol v Oregone, a čo môžete očakávať, že zaplatíte za bežné svadobné náklady, ako uvádza štúdia Lizapourunemerenbleus 2015 Real Weddings Study.

Štatistiky manželstva v Oregone

Koľko párov sa teda v Oregone skutočne vezme? Ukazuje sa, že sobášnosť je úplne rovnaká ako celoštátny priemer 6,8 na 1 000 ľudí Pokiaľ ide o svadobný štýl, ktorý Oregončania preferujú, naša štúdia ukazuje, že väčšina párov dáva prednosť semiformálnej udalosti (62 percent). Príležitostné svadby majú 29 percent a iba 6 percent ľudí, ktorí sa ženia v Oregone, sa rozhodnú pre formálny vzťah.

Rozpis rozpočtu: priemerné náklady na svadby v Oregone

Podľa opýtaných párov z Oregonu boli priemerné celkové náklady na svadbu v Oregone v roku 2015 20 456 dolárov (bez nákladov na svadobnú cestu), pričom cena za hosťa bola v priemere 186 dolárov. Pochopenie toho, čo zaplatíte za výdavky na svadobný deň, vám uľahčí zostavovanie rozpočtu a vyjednávanie s predajcami. Vyššie uvedené údaje získané z prieskumu Lizapourunemerenbleus 2015 Real Weddings Survey poskytujú dobrý prehľad o nákladoch, ktoré by páry v Oregone mohli plánovať vynaložiť.

Najlepšie mestá v Oregone na viazanie uzlov

V Oregone nájdete množstvo ideálnych svadobných miest roztrúsených po celom štáte. Medzi tri mestá, ktoré priťahujú mnoho obyvateľov Oregonu i nerezidentov, patria:

Nech je to legálne

novomanželia ukazujúci snubné prstene

Aj keď dúfame, že pri plánovaní vašej svadby sa bude zdať, že je plná zábavných udalostí, ako sú ochutnávky koláčov a nájdenie perfektného DJa alebo kapely, v štáte Beaver State je spojených niekoľko zväzkov. Pochopenie zákutí nielen získania vašej manželskej licencie Oregon, ale aj starostlivosť o detaily, ako sú povolenia a zmena tvojho mena , je rovnako dôležité v týždňoch a mesiacoch, ktoré vedú k vysloveniu „áno“.

Získanie manželskej licencie Oregon: Základy

Na získanie manželského preukazu v Oregone nemusíte byť rezidentom štátu a nie sú potrebné žiadne krvné testy. Pred použitím je trojdňová čakacia lehota a sobášna licencia Oregon je platná 60 dní.

Manželské preukazy sa vydávajú prostredníctvom kancelárie okresného úradníka v ktoromkoľvek okrese Oregon a mnohé z nich umožňujú párom vopred vyplniť žiadosť online. Obaja jednotlivci musia byť prítomní pri vydaní licencie a poplatok sa líši v závislosti od kraja (obvykle cena 60 dolárov). Oregonský zákon vyžaduje, aby na svadobnom obrade boli najmenej dvaja svedkovia nad 18 rokov.

Na získanie manželského preukazu štát požaduje od každého jednotlivca tieto informácie:

 • Adresa
 • Dátum narodenia
 • Rodisko
 • Meno otca
 • Otcov rodný dom
 • Meno matky zaslobodna
 • Miesto narodenia matky

Vekové požiadavky

Ľudia vo veku 18 rokov a starší môžu uzavrieť manželstvo v Oregone. Jednotlivci, ktorí majú 17 rokov, sa môžu oženiť v Oregone s podpísaným súhlasom rodiča alebo zákonného zástupcu.

Požiadavky na svadobné miesta v Oregone

Podľa oregonského práva vyžadujú svadby a iné akcie s kasínom dočasnú licenciu na likér. Niektoré komunity (napríklad Oregon City) vyžadujú aj vydanie mestských povolení na špeciálne akcie, ako je svadba. Pri získavaní mestského povolenia v Oregon City a ďalších podobných komunitách môže byť od žiadateľa požadované, aby preukázal:

 • Ak je svadobným miestom v Oregone mestský park, formuláre rezervácie parku
 • Akékoľvek plány na uzavretie ulice alebo riadenie dopravy
 • Osvedčenie o poistení, ktoré zbavuje mesto zodpovednosti
 • Schválenie mestskou župou
 • Povolenie od Oregonskej komisie pre kontrolu alkoholu
 • Dočasná licencia do reštaurácie a osvedčenie obchodníka s potravinami

Jednotlivci, ktorí môžu sláviť svadby v Oregone

Okrem licencie musíte tiež nájsť úradníka pre svadbu, ktorý uzavrie manželstvo a potom predloží súvisiace dokumenty župe. Svadby v Oregone môžu sláviť:

 • Súdny úradník z Oregonu
 • Župný úradník
 • Člen kléru akejkoľvek náboženskej organizácie alebo kongregácie

Zmena názvu

Zmena priezviska po svadbe je bezplatná, ak ste pripravení vykonať prácu nôh. Správa sociálneho zabezpečenia je dobrým začiatkom. Výsledkom vytlačenia aplikácie z webu SSA je nový preukaz sociálneho zabezpečenia v priebehu niekoľkých týždňov. Jednoducho vezmite alebo pošlite žiadosť spolu s požadovanou dokumentáciou na miestny úrad správy sociálneho zabezpečenia.

Túto kartu musíte mať pri získavaní nového vodičského preukazu na oddelení motorových vozidiel. Obe nové formy identifikácie pomáhajú meniť mená na bankových účtoch, pasoch a kreditných kartách.

Medzi ďalšie dôležité subjekty, ktoré majú informovať o zmene názvu, patria mzdové oddelenie vašej spoločnosti, registrácia voliča, USPS, poisťovacie a úžitkové spoločnosti. Aby bol proces zmeny názvu bezproblémový, navštívte službu profesionálnej zmeny mena HitchSwitch alebo postupujte podľa našich jednoduchých pokynov návod na zmenu mena .

Je to všetko o načasovaní

organizované ružové doplnky na stôl

Oregon je vo všeobecnosti považovaný za teplý vzhľadom na svoju severnú šírku, ale podnebie sa líši v závislosti od polohy. Juhozápadná časť štátu má podnebie podobné severnej Kalifornii, ktoré ponúka suché, slnečné zimy a horúce letá. Severovýchodná časť Oregonu má polosuché podnebie, pričom oblasti s vysokou nadmorskou výškou prinášajú dlhé, studené zimy a krátke a chladné zimy. letá. Priemerné teploty v Oregone na jeseň a v zime sa pohybujú od 34 do 49 stupňov. Jarné teploty dosahujú v priemere 47 stupňov a Oregončanom počas tejto doby spadnú 2 až 3 palce zrážok.

S priemernými teplotami od 56 do 78 stupňov a priemernými zrážkami 0,6 palca mnoho párov považuje júl za najlepší mesiac na svadbu v Oregone. Podľa štúdie Lizapourunemerenbleus 2015 Real Weddings Study 53 percent ľudí, ktorí sa sobášia v Oregone, uprednostňuje letnú svadbu a 32 percent sa rozhodlo pre svadbu na jeseň, zatiaľ čo malá menšina si vybrala zimné alebo jarné slávnosti.

Oregonské svadobné termíny, ktorým sa treba vyhnúť

V závislosti od toho, kde sa v Oregone vezmete, existujú niektoré dôležité dátumy, ktorým by ste sa chceli vyhnúť, aby ste sa uistili, že vaši svadobní hostia budú v pohodlí a ľahko si nájdu miesto na pobyt. Požiadajte svojho svadobného plánovača alebo miesto konania o tipy, ako sa vyhnúť veľkým dopravným zápcham alebo miestnym udalostiam, ktoré by mohli váš svadobný víkend sťažiť hosťom a zvýšiť ich náklady.

Ak máte obmedzený rozpočet, snažte sa vyhnúť sa bežným štátnym sviatkom a rušným víkendom, ktoré zvyčajne zvyšujú náklady na všetko! (Tieto termíny na roky 2016-18 pokrývame v našom komplexný sprievodca ). Okrem toho tu uvádzame niekoľko obľúbených miestnych udalostí, ktoré by ste si mohli vziať na vedomie pre rok 2017:

 • Portlandský jazzový festival, Portland (polovica februára)
 • Newport Festival morských plodov a vína, Newport (koniec februára)
 • Cinco de Mayo Fiesta, Portland (začiatok mája)
 • Portland Rose Festival, Portland (koniec mája - začiatok júna)
 • Oregon Garden Brewfest, Silverton (polovica júna)
 • Waterfront Blues Festival, Portland (začiatok júla)
 • Oregon Brewers Festival, Portland (koniec júla)
 • Štátny veľtrh Oregon, Salem (koniec augusta - začiatok septembra)
 • Feast Portland, Portland (polovica septembra)
 • Oktoberfest, Mount Angel (polovica septembra)
 • Portlandský maratón, Portland (začiatok októbra)

Skvelé skúsenosti s hosťami

Svadobná webová stránka prispôsobená Knot

Pomáhať svojim hosťom cítiť sa príjemne a vítaní je jednou z kľúčových zložiek úspechu svadby. Vďaka tak širokému spektru jedinečných svadobných miest v Oregone je toľko miest na oslavu, ktoré sú skutočným odrazom vášho štýlu páru a zároveň sú zábavné pre vašich priateľov a rodinu. Bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete vziať, poskytnutie skvelého zážitku pre vašich hostí začína tým, že si vytvoríte vlastnú svadobnú webovú stránku. Je to úžasný spôsob, ako udržať všetkých v kontakte a informovať sa.

Nájdenie cesty: Oregon Cestovné informácie

PDX v Portlande je najväčším letiskom v Oregone a poskytuje priame vnútroštátne lety na rôzne miesta. Letisko Eugene ponúka komerčné služby šiestim krajom v centrálnej časti štátu a obyvatelia Oregonu tiež využívajú komerčné služby na letiskách v North Bend, Pendleton, Medford a Redmond.

Obyvatelia a návštevníci oceňujú mnohé možnosti verejnej dopravy, vrátane vlaku, autobusu a ľahkej železnice. Oblasti obsluhované verejnou dopravou zahŕňajú Central Oregon, Eastern Oregon, Southern Oregon, Corvallis, Eugene, Portland a Salem. Tri medzištátne diaľnice-I-5, I-84 a I-82-a sústava federálnych a štátnych diaľnic uľahčuje cestovanie autom po celom štáte.

Okolo mesta: Čo robiť a vidieť v Oregone

Svadobní hostia mimo mesta často radi skúmajú oblasť pred svadbou alebo po nej. Od historických až po rekreačné, Oregon nemá núdzu o vzrušujúce atrakcie. Medzi obľúbené zastávky pre obyvateľov a návštevníkov v celom štáte Oregon patria:

 • Mount Hood
 • Štátny kapitol v Oregone, Salem
 • Národný pamätník oregonských jaskýň, jaskynná križovatka
 • Šanghajské tunely, Portland
 • Oregonský vír, Gold Hill
 • Staré mesto, čínska štvrť, Portland
 • Pláž Collins, Portland
 • Trillium Lake
 • Lyžiarska oblasť Mount Bachelor, Bend
 • Lava Butte

Choďte na miesto: jedlo a láskavosti

Svadobné darčeky v štýle Oregonu

Oregonská kuchyňa je odrazom miestnej krajiny a vodných tokov. Aj keď väčšie mestá, ako napríklad Portland, Salem a Eugene, majú zvyčajne sofistikovanú kultúru stravovania, ponúkajú aj množstvo zábavných vozíkov a nákladných automobilov, ktoré podávajú chutné pouličné jedlá. Či už hľadáte vegánske grilovanie, rybie tacos, hamburgery, organicky oholený ľad, košíčky alebo inú jedinečnú ponuku, nájdete tu všetko, po čom vaše srdce túži. Začlenenie miestnych jedál do svadobnej oslavy poskytne vašim hosťom skutočný zážitok z Oregonu a svadobná hostina inšpirovaná štátom poskytne čerešničku na torte.

Príchute Oregon: Jedinečné regionálne jedlá pre vašu svadbu

Oregončania si pochutnávajú na čerstvých sezónnych potravinách, medzi ktoré patrí diviačia zver ako jelene, losy, losy a karibu. Medzi dostupné jedlá z rýb a morských plodov patrí losos, tuniak, krab, ustrice a mušle. Pestovatelia v Oregone sú hrdí na pestovanie ovocia a zeleniny, vrátane bobúľ, artičokov, špargle, brokolice, kapusty a kelu. Potravinári si okrem toho užívajú hľadanie pochúťok, akými sú lesné huby, hľuzovky a papradie husľohlavých. Oregon je tiež známy množstvom ručne vyrábaných pív a vín s miestnymi príchuťami.

Urobte svojim hosťom láskavosť: Oregonské inšpirácie, ktoré si môžete vziať domov

Existuje mnoho spôsobov, ako vniesť kúzlo Oregonu do vašej svadby prostredníctvom individuálnych prianí alebo zábavných regionálnych predmetov umiestnených do uvítacích tašiek pre hostí. Medzi výhody inšpirované štátom môžu patriť nálepky, špendlíky, záplaty, kúzla a strelné okuliare Oregon. Cukorové sušienky v tvare Oregonu sú skvelými pochúťkami pre hostí všetkých vekových skupín. Ak ste vy alebo váš budúci manžel verní absolventi vysokej školy alebo univerzity v Oregone, nezabudnite na vlajky, šnúrky na krk a náramky od Oregon Ducks, Oregon State Beavers alebo Portland State Vikings. Choď, tím! Ako mimoriadne špeciálne prikázanie znalcom vína alebo remeselného piva zvážte vyslanie hostí pivami z pivovaru Deschutes alebo ovocného vinárstva Mt. Hood Winery Pinot Noir.

Pozrite sa na ďalšie prispôsobené výhody.

Sprievodcovia mestom Oregon

Keďže svadobné miesta v južnom Oregone pokrývajú všetky strany, môžete si vyberať z rôznych krásnych svadobných miest. Tri najväčšie mestá v Oregone ponúkajú množstvo miest a konečný trh svadobných dodávateľov Lizapourunemerenbleus poskytuje rýchly a ľahký prístup všetkým miestnym svadobným predajcom v týchto oblastiach a ich okolí.

Portland

Staré mesto Portland, Oregon

Najľudnatejšie mesto Oregonu, Portland, je podľa prieskumu Pew Research Center ôsme najžiadanejšie americké mesto, v ktorom sa žije. Portland, kde sa stretávajú rieky Willamette a Columbia, ponúka kombináciu prírodných krás a mestského vzrušenia.

K jedinečným vnútorným svadobným miestam v Portlande patrí Portlandské múzeum umenia a Portlandské svetové obchodné centrum. K obľúbeným vonkajším miestam patrí Lan Su Chinese Garden, Portland Spirit River Cruises a The Columbia Edgewater Country Club.

Ak máte záujem o miestnych predajcov z Portlandu, pozrite sa na:

 • Miesta príjmu
 • Fotografi
 • Svadobné salóny
 • DJ -ov
 • Plánovače svadieb
 • Videografi
 • Svadobné prenájmy
 • Svadobné obrúčky

Salem

jar v Saleme v Oregone

Hlavné mesto Oregonu Salem sa nachádza na brehu rieky Willamette. Kým niektorí ľudia si myslia, že meno Salem pochádza z hebrejského slova „šalom“, čo znamená mier, iní veria, že pochádza z posledných piatich písmen slova „Jeruzalem“. Pred svojim súčasným názvom prešiel Salem mnohými menami vrátane Chemeketa, The Mill a The Institute.

Vďaka rieke Willamette, ktorá tečie na sever mestom a ponúka množstvo zelene, je Salem malebným komunitným domom s viac ako 160 000 obyvateľmi. Obyvatelia si užívajú nádherný výhľad na hory vrátane Mount Hood, Mount Jefferson a, ak majú šťastie, Mount St. Helens a washingtonského Mount Adams.

Táto komunita oplýva nádhernými svadobnými miestami, ako sú Zenith Vineyard, Kongresové centrum Salem, Opera v Reede a Zelená vila Barn v neďalekej nezávislosti.

Miestni predajcovia Salemu nájdete na:

 • Miesta príjmu
 • Fotografi
 • Svadobné salóny
 • DJ -ov
 • Plánovače svadieb
 • Videografi
 • Svadobné prenájmy
 • Svadobné obrúčky

Eugene

kvitnúce kvety v Eugene v Oregone

V blízkosti sútoku riek McKenzie a Willamette je Eugene druhým najväčším mestom v štáte a je známe svojou prírodnou krásou. „Emerald City“ ponúka mnoho rekreačných príležitostí, ako je cyklistika, turistika, jogging a rafting.

Eugene ponúka množstvo miest na nezabudnuteľnú svadbu. Pretože je to len 50 míľ do Tichého oceánu, mnoho párov, ktoré tu žijú, sa rozhoduje pre svadobné miesta na pobreží Oregonu. Medzi jedinečné miesta bližšie k mestu patria Clear Lake Gardens, Arborétum Mount Pisgah a Vinárstvo Silvan Ridge.

Miestni predajcovia svadieb v Eugene a jeho okolí nájdete na:

 • Miesta svadobnej hostiny
 • Svadobní fotografi
 • Svadobné salóny
 • DJ -ov
 • Plánovače svadieb
 • Videografi
 • Svadobné prenájmy
 • Svadobné obrúčkyPozrite sa na ďalšiu svadobnú inšpiráciu Oregon tu.


Nezabudnite si stiahnuť aplikáciu Lizapourunemerenbleus Wedding Planner-je to nevyhnutnosť pri plánovaní na cestách.

Stiahnuť pre iOS: Aplikácia na plánovanie svadby od Lizapourunemerenbleus

Stiahnuť pre Android: Plánovač svadby

ako zistiť, či je diamant skutočný pomocou lupy