Hlavná Svadobné Správy Exkluzívne: Lukas Graham je zasnúbený s dlhoročnou láskou Rillo Schwartz

Exkluzívne: Lukas Graham je zasnúbený s dlhoročnou láskou Rillo Schwartz

Lukáš Graham(Kredit: Rillo Schwartz)

Od: Joyce Chen 16.01.2019 o 10:00 hod

Spevák Lukáš Graham určite mal na mysli lásku, keď nadšene súhlasil, že pomôže fanúšikovi navrhnúť jednu z jeho nedávnych šou.

30 -ročný dánsky umelec pozval na pódium dvoch fanúšikov v polovici svojho vystúpenia. V tom čase si muž menom Vincent Leonard klesol na jedno koleno a odvážne vyhlásil svojej uplakanej priateľke Alexandre Maillet: Keď niekoho miluješ, otváraš srdce.

Riadok bol, samozrejme, prevzatý priamo z Grahamovho úspešného singlu Love Someone z roku 2018. Pieseň napísaná pre lásku jeho života, Rillo Schwartz Potom, čo pár v októbri 2016 privítal svoju dcéru Violu.

Keď som sa stal otcom, uvedomil som si, že ak nie som dobrý otec alebo manžel, prídem o rodinu, hovorí Graham (rodený Forchhammer) Uzol . Bola to desivá myšlienka, ale potrebná. Vedomie, že je niekto dôležitejší ako vy ... vám stanoví priority.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pred 1 rokom blahoželám Viole

Príspevok zdieľaný používateľom Rillo (@rilloschwartz) 25. septembra 2017 o 1:56 PDT

7 -ročný hitmaker v skutočnosti hovorí, že vedel, že Schwartz je pre neho tým, čo zomrel jeho otec v roku 2012. Spustila všetko, čo mala v rukách, aby ma zdvihla z podlahy, spomína Graham. Spôsob, akým v hojnosti prejavuje súcit a veľkorysosť, vo mne vyvoláva úžas.

Až natoľko, že to odhalili spolužiaci zo strednej školy, ktorí spolu začali chodiť v roku 2013 Uzol že sú teraz zasnúbení a plánujú svadbu.

Samotný návrh, podľa Grahama, sa uskutočnil pri západe slnka na streche - gesto, ktoré opisuje ako veľmi klišé a banálne.

Ale hej, myká plecami. Fungovalo to.

Svadba páru sa pravdepodobne uskutoční na dosť sentimentálnom mieste: v tom istom kostole, kde Graham pochoval otca pred šiestimi rokmi a kde bol v roku 2018 uložený odpočinok jeho blízkeho priateľa Williama. Na tento nádherný kostol Graham potrebujeme pozitívnu spomienku odráža. Za posledných 12 rokov nám to dalo toľko smutných spomienok.

Umelec dokonca naznačil svoje svadobné plány po napísaní piesne s názvom Say Yes (Church Balada) vydanej v roku 2018. Text znel: „Vraciam sa znova do toho kostola / Oženiť sa s ňou a teraz sa ho vzdať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Rillo (@rilloschwartz) 24. októbra 2017 o 9:26 PDT

Takže teraz, dodáva Graham, vytvoríme najlepšie a najjasnejšie spomienky so všetkými našimi priateľmi a rodinou.

Spevák samozrejme pomohol pridať do milostného príbehu Mailleta a Leonarda novú svetlú spomienku, keď sa dozvedel, že jeho album z roku 2015, Modrá , pomohla dvojici v procese uzdravovania po smrti jej otca. „Love Someone“ nám pripomenul, ako veľmi sme za tie roky vyrástli jednotlivo a spolu ako pár, hovorí Leonard. Aj v tých najťažších dňoch nás teší, keď vieme, že jeden druhého máme.

Je úžasné vedieť, že máme vplyv na životy ľudí, uzatvára Graham živý návrh. Myslím tým, že naše piesne sa hrajú na toľkých veľkých udalostiach, predovšetkým na svadbách a pohreboch. Keď vieme, ako veľmi na týchto podujatiach záleží na hudobných voľbách, je pre nás cťou, že si naše piesne vyberajú ľudia na celom svete.

Pozrite sa na vzrušujúce zábery vyššie a zabezpečte si ideálne svadobné videnie od začiatkuKvízový štýl kvíz, tu.