Hlavná Exkluzívne Exkluzívne: Pozrite si prvé oficiálne video s ukážkou pre TLC „Say Yes To the Dress: America“

Exkluzívne: Pozrite si prvé oficiálne video s ukážkou pre TLC „Say Yes To the Dress: America“

 Randy Fenoli a Hayley Paige vo filme Say Yes to the Dress: America Randy Fenoli a Hayley Paige vo filme Say Yes to the Dress: America. (Kredit: TLC)

Povedz áno šatám fanúšikovia budú mať v DVR ešte jednu show, keď príde rok 2020. The stále tak populárny seriál reality dostane super nabitú aktualizáciu s najnovším derivátom, Povedz áno šatám: Amerika , debutuje v januári 2020 na TLC. Šťastie pre teba, Faircityfire má exkluzívny prvý pohľad na 10-dielny program.

SYTTD: Amerika bude hviezdou dlhoročnej franšízovej osobnosti Randy Fenoli , ako aj 52 vybraných párov z celej krajiny – každý zastupuje štát spolu s Portorikom a Washingtonom, D.C. Ako dokazuje ukážka, Fenoli cestuje široko ďaleko, aby pozdravil extatických (a niekedy ohromených) víťazov v snahe získať poznať 104 budúcich manželov. Koniec koncov, je to on, kto bude odbavovať ich hromadnú svadbu v Central Parku.

Z 52 párov si sieť konkrétne vybrala 10 neviest, na ktorých má byť prominentné miesto SYTTD: Amerika . Začiatkom tohto roka TLC zverejnila výzvu na casting pre páry, aby predložili svoje príbehy, aby vyhrali platený výlet do NYC za všetky náklady. Spolu s cestovaním boli víťazi obdarovaní svadobnými šatami a exkluzívnym nákupným zážitkom v Kleinfeld Bridal. Najväčším darom zo všetkých však bola luxusná skupinová svadba, ktorá sa konala v New Yorku na vrchole svadobnej sezóny v lete.

 Say Yes to the Dress: America TLC

Povedz áno šatám: Amerika (Trae Patton / TLC)

„Keď diváci potrebujú svadobnú opravu, obrátia sa na Povedz áno šatám “, predtým vysvetlil prezident TLC Howard Lee. 'Sme veľmi nadšení, že môžeme rozšíriť túto milovanú franšízu a dať superfanúšikom po celej krajine šancu stať sa súčasťou najväčšej a najrušnejšej svadobnej udalosti roka.'

Medzi ďalších vynikajúcich profesionálov zo svadobného priemyslu zapojených do prehliadky patrí milovaná návrhárka šiat Hayley Paige, ktorá je momentálne zasnúbená. Paige pomáha párom uzamknúť ich individuálny svadobný štýl a vytvára vlastné závoje pre každú nevestu.

Celkový zážitok spríjemňuje Buddy Valastro z Cake Boss, ktorý má za úlohu vytvoriť jednu veľkolepú svadobnú cukrovinku, ktorá sa prihovorí všetkým 104 jednotlivcom. Podľa TLC Valastro ručne doručí tortu na mieru do Central Parku v deň svadby, zatiaľ čo Fenoli vstúpi do úlohy úradníka v ikonickej lokalite Manhattanu.

Pozrite si exkluzívny prvý pohľad vyššie.