Hlavná Exkluzívne Exkluzívne: Teraz sa môžete zaregistrovať na zážitky z kúpeľa v posteli a ďalej

Exkluzívne: Teraz sa môžete zaregistrovať na zážitky z kúpeľa v posteli a ďalej

(S láskavým dovolením Bed Bath & Beyond)

V týchto dňoch páry žiadajú do svadobnej matriky nový druh darčeka: zážitky. Vezmite si napríklad potápanie v žraločej klietke, ktoré nie je nevyhnutne pre slabé povahy, ale určite funguje pre tých, ktorí chcú počas medových týždňov zažiť viac než len povestný ponor. Čo je dôvod Bed Bath & Beyond oznámila vo štvrtok 26. septembra, že už ponúka zážitky párom, ktoré si zriaďujú sobášnu matriku na svojej stránke.

Značka spolupracuje s a platforma s názvom Vebo aby si budúci manželia (a v podstate aj široká verejnosť) mohli prispôsobiť zážitky na základe svojich preferencií a pridať ich do svadobných matrík alebo zoznamov želaní. Je tu niečo pre každého (najmä gurmánov, ktorí sa môžu zaregistrovať na zážitky, ktoré ich prevedú miestnym regiónom – napríklad tequila, tacos a náhrobné kamene v Mexiku alebo výlet s homármi po Novom Anglicku).

  skúsenosti pre register

Dvaja zdraví mladí dospelí meditujúci s jogou pre pohodu na pláži pri východe slnka. (S láskavým dovolením Bed Bath & Beyond)

  posteľný kúpeľ nad rámec zážitkov

Pár si užíva západ slnka z paluby plachetnice pohybujúcej sa v mori. (S láskavým dovolením Bed Bath & Beyond)

„Snažíme sa poskytnúť našim zákazníkom komplexný zážitok z registra, ktorý im dáva možnosť zaregistrovať sa na darčeky, ktoré páry považujú za nevyhnutné, vrátane tradičných položiek, ako je riad, aj netradičných možností, ako sú zážitky,“ Bed Bath & Beyond viceprezident Lifestages, Rob Magarino, hovorí v exkluzívnom vydaní spoločnosti pre The Faircityfire. 'Vytvorenie registra je o budovaní spoločného života a so zahrnutím skúseností môžeme párom pomôcť vytvoriť si večné spomienky doma aj mimo neho.'

Samozrejme, páry si stále môžu vyžiadať tie vytúžené klasické registračné sponky, ako je stojanový mixér KitchenAid a najnovší model vysávača Dyson. V roku 2018 zistila štúdia svadobného registra Faircityfire že Bed Bath & Beyond bol jeden z špičkových predajcov, ktorí budú pridaní do svadobných registrov párov . Približne 53 percent opýtaných vtedy uviedlo, že pridali spoločnosť do ich svadobných matrík . Skúsenosti, ktoré sa stanú súčasťou tohto záhybu, pravdepodobne povzbudia páry, aby boli vynaliezavé a kreatívne, pokiaľ ide o to, čo požadujú od svojich blízkych (dokonca aj cvičenia sú spravodlivé).

Mladý fitness pár v športových šatách robí fitness cvičenie v telocvični, zdravý športový životný štýl, relaxačný koncept. (S láskavým dovolením Bed Bath & Beyond)

Štúdia svadobných hostí Faircityfire 2018 zistili, že členovia svadobčanov minú v priemere 295 USD na darčeky na udalosti súvisiace so svadbou, ako je rozlúčka so slobodou, svadobná hostina a ďalšie. Rozpis len na svadbu však bol 107 dolárov.

Svadobní hostia minú v priemere okolo 88 dolárov na darček v deň svadby. Len v minulom roku asi 34 percent hostí nakúpilo z registra páru, zatiaľ čo 10 percent dalo darčekové karty. Zvyk vypĺňať svadobnú kartu hotovosťou alebo šekom bol v roku 2018 stále praxou, pričom asi 29 percent opýtaných (asi 1 300 ľudí) sa rozhodlo ísť touto cestou.

Teraz to skúsenosti a peňažné prostriedky Existuje však, že správanie sa pravdepodobne vyvinie s pármi, ktoré budú žiadať všetko od fondov pre šteňatá až po fondy na splatenie dlhu. Pozrite si zábavný zoznam ponúk zážitkových registrov od Bed Bath & Beyond nižšie a uistite sa, že to urobíte spustiť register dnes.

  posteľný kúpeľ nad rámec zážitkov

(S láskavým dovolením Bed Bath & Beyond)