Hlavná TV Exkluzívne video: Hayley Paige prekvapí obrovského fanúšika v 'Say Yes to the Dress'

Exkluzívne video: Hayley Paige prekvapí obrovského fanúšika v 'Say Yes to the Dress'

 Randy Fenoli a Hayley Paige vo filme Say Yes to the Dress: America Randy Fenoli a Hayley Paige vo filme Say Yes to the Dress: America. (Kredit: TLC)

Bol vybraný jeden nič netušiaci fanúšik, ktorý sa objaví na TLC Povedz áno šatám: Amerika len aby nakoniec dostal prekvapenie na celý život. Budúca nevesta, zástupkyňa Pennsylvánie v spin-off sérii, je veľkým fanúšikom svadobná návrhárka Hayley Paige .

Nastávajúca vo Philadelphii počas predstavenia prijala nečakanú návštevu v kancelárii svojho rodného mesta od hostiteľa. Randy Fenoli . Väčší šok však čakal na diaľnici v New Yorku, kde mala ísť nakupovať šaty do Kleinfeld Bridal, domova SYTTD . Vo vnútri Kleinfeldovej izby č. 22, Paige — hviezda show a momentálne zasnúbená budúca nevesta sama — bola vybavená nielen svojimi rozsiahlymi znalosťami obliekania, ale aj objatiami pre nevestu.

„Je taká aktívna vo svojej vlastnej časti svojej komunity: vo vlastnej neziskovke, v práci s deťmi, v roztlieskavaní, ona je úplný balík,“ uvažoval Fenoli o tom, prečo chce Cassie pomôcť. Producenti zachytili posadnutosť pennsylvánskej nevesty Paige, okrem jej návrhov a jej inšpirujúceho posolstva, a nechali Fenoli len jednu možnosť: „Teraz ju prekvapím,“ poznamenal.

Paige, samozrejme, je tvár jarného vydania The Faircityfire 2020 . V časopise dáva rady iným nevestám, ako je Cassie, ktoré dlho sledovali jej cestu. Návrhár svadobných šiat v júli 2019 sa zasnúbila s Conradom Louisom a bola dosť úprimná, pokiaľ ide o jej pohľad na hľadanie lásky a ďalšie.

'Buďte neospravedlniteľne optimistickí, pretože vaše nastavenie mysle je všetko,' povedala Paige. „Chcete do toho ísť s pocitom, že ide o úplne novú kapitolu. Je to len svadba – a je to vaša svadba. Nemusí byť označený ako druhý, tretí alebo čokoľvek iné. Je to úžasný moment. Choď a daj si rozprávku.'

Pozrite si sladký moment v našom exkluzívnom klipe vyššie. Nalaďte sa na TLC Povedz áno šatám: Amerika v sobotu 15. februára.