Hlavná Celebrita Faith Hill a Tim McGraw hrajú „Never Have I Ever“ s Ellen DeGeneres

Faith Hill a Tim McGraw hrajú „Never Have I Ever“ s Ellen DeGeneres

 Tim McGraw Faith Hill Na tejto fotke, ktorú vydal Warner Bros., je nahrávka 'The Ellen DeGeneres Show' videná na pozemku Warner Bros. v Burbanku v Kalifornii (Foto: Michael Rozman/Warner Bros.)
biblické verše pre svadobné sľuby

Tim McGraw a Faith Hill neboja sa zasmiať na sebe!

Počas vystúpenia na Ellen Show v piatok 10. februára hralo slávne duo improvizovanú hru „Nikdy som ešte nikdy“ – a ich odpovede boli veselé!

 Na tejto fotografii zverejnenej spoločnosťou Warner Bros

Na tejto fotke, ktorú vydal Warner Bros., je nahrávka “The Ellen DeGeneres Show” vidieť na pozemku Warner Bros. v Burbanku v Kalifornii (Foto: Michael Rozman/Warner Bros.)

Po tom, čo sa DeGeneres spýtal vidieckych superhviezd, či už niekedy zdieľali zubné kefky alebo si posielali nahé selfie, sa potom spýtal, či sa niekedy navzájom voskovali. Country hviezdy sa zdvojnásobili v smiechu, kým Hill povedal: 'Nikdy, ale skúsim to.'

McGraw a Hill, obaja 49, oslávili 20. výročie svadby vlani 6. októbra. V ten istý týždeň boli obaja uvedení na chodník slávy v Nashville Music City.

„Najlepšia vec, ktorá sa mi stala, je v roku 1996. Išiel som na turné s názvom The Prehliadka spontánneho spaľovania, a mal som so sebou na ceste naozaj žhavú babu!“ spomenul si McGraw počas ďakovnej reči. „Bojoval som a bojoval som a bojoval som, aby som sa od nej držal čo najďalej. A to trvalo asi tak dlho ako jej práca v McDonald’s. Nebudem zachádzať do detailov, ale bolo to skvelé turné, to vám môžem povedať!'

Napriek statusu superhviezdy bolo dynamické duo odhodlané osláviť nenápadné výročie. 'Budeme spotení na gauči a budeme sledovať nejakú televíznu reláciu, ktorú musíme nájsť,' povedal Hill v samostatnom rozhovore pre Ľudia .

„Pripadá mi to ako jedno, ako naše prvé výročie,“ vysvetlila mama troch detí.

„Je to úžasné,“ pripojil sa jej manžel. „Vieš, je to úspech. Je to naozaj tak... V našom biznise je to naozaj 80 rokov. Pozerám sa na to tak trochu ako ‚psie roky‘.“

Sledujte vyššie.