Hlavná Návrhy domov Farebné schémy Pole Barn (najlepšie kombinácie farieb)

Farebné schémy Pole Barn (najlepšie kombinácie farieb)

Tieto farebné schémy stodoly zdieľajú najlepšie nápady pre exteriér stodoly, kovové možnosti a najlepšie kombinácie farieb stodoly, ktoré je potrebné zvážiť.
 Stĺpová stodola s bielymi a červenými farebnými schémami, stodolou a komínom Poľové stodoly sa stali štruktúrou histórie rovnako ako štruktúrou poľnohospodárstva. Boli súčasťou mnohých starých príbehov a dnes sa dajú využiť ako ekonomický a všestranný priestor pre široké spektrum potrieb a niektorí ich môžu využiť aj ako obytný priestor.

Technicky je stodola každá poľnohospodárska stavba so širokým otvoreným priestorom, vysokým stropom a bez suterénu. Rámy sú vyrobené z laminovaných drevených stĺpikov, ktoré sú vysoko spracované spolu so strešnými väzníkmi. Ak sa však pre jeden rozhodnete, nebudete sa starať len o jeho funkciu, ale aj o jeho estetiku.

Pri budovaní tejto konštrukcie, nech už je účel akýkoľvek, budete musieť vziať do úvahy aj to, ako bude vyzerať. To znamená zamerať sa na exteriér konštrukcie, konkrétne na farbu, ktorú môžete aplikovať.

Obsah

Výber farieb Pole Barn

 Moderný stodolový dom Takže ak si vyberáte farby pre seba Poliak deti a mať s nimi trochu problém, tu sú jednoduché tipy, ktoré môžete dodržiavať.

1. Rozhodnite sa pre počet farieb, ktoré chcete použiť: Existuje veľa farieb, ktoré je potrebné vziať do úvahy, a ak chcete ísť najjednoduchším spôsobom, môžete zostať len pri jednej farbe.

Tradične majú stodoly dve farby, jednu pre strechu a druhú pre vaše steny. To však neznamená, že nemôžete použiť viac farieb. Môžete si vybrať 3 farby, aby ste sa prispôsobili stenám, streche a obloženiu alebo dokonca viac podľa konkrétneho vzoru.

2. Zohľadnite svoje preferencie: Vyberte si farby, na ktoré sa budete radi pozerať a budú k sebe dobre vyzerať. Ak nenávidíte klasiku, možno sa budete chcieť vyhnúť farbám bielej a červenej.

Ak dávate prednosť neutrálnemu vzhľadu, sivá môže byť vynikajúcou voľbou. A ak chcete niečo svetlé a nápadné, do úvahy prichádza aj žltá a čierna. Nech už si vyberiete akúkoľvek farbu, len sa uistite, že nebudete ľutovať.

3. Pri výbere farby zvážte umiestnenie a využitie budovy: Pozrite sa na umiestnenie vašej stodoly a zistite, či farby, ktoré si vyberiete, môžu zodpovedať farbám okolia stavby.

Pokiaľ ide o využitie budovy, existujú špecifické farby, ktoré sú zvyčajne spojené s ich funkciou, ako napríklad to, že poľnohospodárske stodoly sú červené a biele a obytné garáže sú viac sivé a hnedé. Ale tieto farby jednoducho slúžia ako vodítka a môžete zvážiť farby, ktoré by ste v týchto štruktúrach zvyčajne nevideli.

Pri výbere farieb pre vaše stodoly nezabúdajte na mýty, že biela vyzerá lacno v porovnaní s inými farbami a že tmavé strechy môžu urobiť budovu teplejšou. Nie sú pravdivé a tieto farby môžete skúmať, koľko chcete.

Vonkajšie farebné schémy stodoly

Existuje veľa farieb, ktoré môžete zvážiť, a niekedy môže byť zdrvujúce vybrať si len jednu alebo dve. Ak je to pre vás rovnaká situácia, budete potrebovať pomoc pri poskytovaní možných skvelých možností farebných schém, ktoré budú vyzerať nádherne na exteriéri vášho pólového barda.

Tradičné a klasické farebné schémy stodoly

 Tyčová stodola s tradičnou farebnou schémou, bielymi dverami stodoly, oknami a komínmi Špecifické veci majú tradičné farby, s ktorými by ste ich zvyčajne spájali, napríklad ako majú policajné autá bielu, modrú a červenú. To isté je s pólom typy stodôl a pravdou je, že mnohí nemusia preferovať tieto farby kvôli tejto úzkej spojitosti so stodolami.

koľko stojí sobášny list v Texase

Ale ak sa vám skutočne páči jeho ikonický a klasický vzhľad a nechcete príliš premýšľať o tom, aké možné farby fungujú, tu je niekoľko tradičných farebných schém, ktoré si môžete vybrať.

Červená a biela: Tieto dve farby sa zvyčajne hodia k tyčovej stodole, kde jedna dominuje obloženiu a druhá je aplikovaná na steny. Zvyčajne sa červená používa na steny a biela na obloženie, zatiaľ čo strecha má túto tmavú a neopísateľnú farbu.

Červená a biela poskytujú pekný kontrast, vďaka ktorému sú príjemné pre oči. Vzhľad sa môže zmeniť na moderný, keď si vyberiete bielu farbu pre steny a červenú pre čalúnenie, čo dodáva stodole hladší a uhladenejší vzhľad.

Biely a čierny: V porovnaní s červenou a bielou je táto farebná schéma flexibilnejšia a možno ju zameniť medzi stenami a obložením, a napriek tomu ju možno stále považovať za klasickú a tradičnú. Vo vzájomnom porovnaní tieto farby bezpečne spolupracujú a v závislosti od klímy môžu zvýšiť energetickú účinnosť vašej stodoly.

Jednofarebná červená: Táto farba je najbežnejšou možnosťou pre stodolu a ak sa chcete držať tejto farby, môžete vytvoriť vrstvy použitím rovnakej farby v rôznych odtieňoch. Len sa uistite, že zostanete s tmavšími červenými odtieňmi namiesto ružovkastých.

Monochromatická biela: Klasická vo svojej podstate, biela je ďalšou bezpečnou farbou, ktorú je potrebné zvážiť pre vašu stodolu. Môžete ísť rovno do bielej a jednoducho vytvoriť rozdiel v štruktúre pridaním dekoru a úprav na vonkajšiu stranu konštrukcie. Viac bielych nápadov nájdete v našej galérii moderný dizajn farmy .

Moderné farebné schémy stodoly

 Tyčová stodola s modernými farebnými schémami, šikmou strechou a dreveným prístreškom Ak prejdete na druhú stranu spektra, môžete si tiež vybrať moderné farebné schémy pre vašu stodolu. Všetky tieto farebné schémy sú o sofistikovanosti a bezproblémovom vzhľade, ktorý dodáva štruktúre ostrý a kreatívny vzhľad.

Niektoré populárne moderné farebné schémy sú nasledovné:

Zelená a hnedá: Táto konkrétna farebná schéma má zemitý charakter a je praktická aj elegantná, pretože farby môžu ľahko splynúť s krajinou. Pozrieť viac nápady na hnedú farbu exteriéru domu tu.

Modrá a biela: Táto farebná schéma nemusí ľahko zapadnúť do typickej poľnohospodárskej krajiny, ale do zasneženej krajiny. Aj keď je vaša stodola umiestnená v typickej krajine, farby môžu ľahko vyskočiť a budú vyzerať nádherne ako obloha.

Čierna a hnedá: Táto farebná schéma v rustikálnom štýle dodáva zmesi pozoruhodnú estetiku, najmä keď sa na ňu pozeráte spolu s krajinou. Pridanie moreného typy drevených dverí táto kombinácia mu môže dodať túto rustikálnu atmosféru, aj keď štruktúra vyzerá jedinečne moderne vďaka čiernej farbe.

Šedá a biela: Aj keď nemusia byť tradičné a klasické, sivá a biela sú bezpečné možnosti, z ktorých si môžete vybrať. Šedá je neutrálna farba, ktorá sa ľahko hodí k akejkoľvek farbe, s ktorou ju spárujete, a to isté platí aj pre bielu farbu.

Ak však chcete vytvoriť úžasný kontrast medzi týmito dvoma, vyberte tmavší odtieň šedej, ktorý dopĺňa svetlú farbu bielej, ktorá bude aplikovaná na steny a obloženie. Môžete tiež skúsiť použiť softvér na navrhovanie stodoly experimentovať s použitím rôznych farieb spolu, aby ste zistili, čo preferujete.

svokra šaty na svadbu

Farebné schémy kovovej stodoly

 Stodola so zelenými kovovými farebnými schémami v blízkosti poľa Väčšina stodôl je vyrobená z dreva a to nie je prekvapujúce, pretože drevo je tradičný materiál. Vzostup priemyselného veku však ustúpil nekontrolovateľnému používaniu kovov a podobne je to aj so stodolami. Kovy sa používajú aj ako steny stodôl.

Ak máte stodoly s kovovými tyčami, tu je niekoľko farebných schém, ktoré stojí za to preskúmať.

Jednofarebná zelená: Ak máte stodolu z kovových tyčí a chcete jej dodať osviežujúci vzhľad, zelená je praktickou a logickou voľbou. Farba je spojená s poľnohospodárstvom a lesníctvom, takže ak vašej stodole z kovových tyčí chýba spojenie s farmárskym vzhľadom, je to ideálna farba, ktorú treba zvážiť.

Farba ľahko splynie s prírodou, a tak sa živá zelená objaví medzi nádherným a bohatým poľným alebo lesným vzhľadom.

Zelená a čierna: Ak chcete vyvážený vzhľad medzi vašou kovovou stodolou a prírodou okolo konštrukcie, zelená a čierna sú farby, ktoré sa budú navzájom dobre vyvážiť. Zelené steny v kombinácii s čiernym lemom bude ohromujúci vzhľad, takže možno budete chcieť zvážiť tieto spárované farby.

Modrá a béžová: Tieto farby umožnia, aby vaša stodola vyzerala uzemnenejšie a pevnejšie, čím dodajú vašej budove silnejší vzhľad. Trik však spočíva vo výbere tmavšieho odtieňa modrej na vytvorenie vrstiev s svetlo béžová .

Najlepšie farebné kombinácie pólov

 Stĺpová stodola s komínmi, oknami, dverami od stodoly a červenými farebnými schémami Ak hľadáte najlepšie farebné kombinácie, ktoré môžete použiť pre svoju stodolu, môže byť trochu ťažké konkrétne poukázať na jednu alebo dve. V skutočnosti existuje veľa faktorov, ktoré môžete preskúmať predtým, ako urobíte rozhodnutie, ktoré budú tiež výrazne ovplyvnené vašimi vlastnými preferenciami a predsudkami.

Jedným z najzrejmejších faktorov, ktoré je potrebné zvážiť, je krajina, v ktorej sa nachádza vaša stodola. Uistite sa, že farba, ktorú si vyberiete, dobre ladí so všetkým, čo ju obklopuje, alebo aspoň úžasne vyniká.

Tu sú niektoré z najlepších farebných kombinácií, na ktoré sa môžete pozrieť:

Biela a červená: Táto farebná kombinácia sa z nejakého dôvodu nazýva klasická a to preto, že funguje a robí to tak už dlho. Hlavnou nevýhodou tohto páru je, že ide o stereotyp a veľa ľudí si nechce vybrať, čo je štandardné. Ak vám to však nevadí, môže to byť pre vás najlepšia voľba. Jednoduché a pritom elegantné.

Čierna a biela: Ďalšia klasika, po ktorej by ste mali ísť, biele a čierne farby budú vždy vyzerať dobre, keď sa spolu spárujú, pretože navzájom dobre kontrastujú a sú protiklady. Aj keď ide o klasickú kombináciu, môžu ponúknuť moderný vzhľad a estetiku, ktorá ľahko povýši vašu stodolu na niečo viac než len na poľnohospodársku stavbu.

Žltá a modrá: Obe farby, žltá aj modrá, sú jasné a keď sa spoja, ľahko vyniknú budovy. Pri výbere sa však uistite, že jedna z farieb je v tmavšom odtieni a druhá vo svetlejšom odtieni, aby sa vytvorila textúra. Výber nesprávneho jasu pre tieto farby môže byť príliš náročný na pohľad a môže byť bolestivý pre oči.

Hnedá a zelená: Ďalšou bezpečnou farebnou voľbou je farba prírody, zelená a hnedá. Zelená ľahko napodobňuje farbu prírody, od tráv až po listy, zatiaľ čo hnedá je štandardná farba dreva, čo je tradičný materiál používaný na stodoly a iné stavebné potreby.

Ak si vyberiete tento pár, budete mať nádhernú zmes farieb, ktorá bude vyzerať dobre s krajinou a inými typy vonkajších konštrukcií .

Farby pre stodoly

 Stĺpová stodola s čiernymi farebnými schémami, plechovou strechou, oknami a dverami od stodoly Ak si prezeráte rôzne farby laku pre svoju stodolu, existuje veľa farieb a značiek, na ktoré sa môžete pozrieť. Najobľúbenejšie farby pre stodoly sú biela, červená, modrá, čierna, žltá a zelená a tieto farby môžete zmiešať spolu alebo s inými farbami.

Ak chcete pomôcť s výberom farby, existujú skvelé možnosti farieb, na ktoré sa môžete pozrieť.

biely

 Kilz White Barn (RJ150) Biela so sivým podtónom: Kilz White Barn (RJ150)

 Benjamin Moore Chantilly Lace (OC-65) Klasická biela (čerstvá bavlna a čistý hodváb): Benjamin Moore Chantilly Lace (OC-65)

 Sherwin-Williams Nuance (SW 7049) Šedobiela: Sherwin-Williams Nuance (SW 7049)

 Sherwin-Williams Oyster White (SW 7637) Teplá biela s podtónom Greige: Sherwin-Williams Oyster White (SW 7637)

 Švajčiarska káva Behr (12) Krémová a teplá biela: Švajčiarska káva Behr (12)

Červená

 Sherwin-Williams Red Barn (SW 7591) Hlboká hnedočervená: Sherwin-Williams Red Barn (SW 7591)

 Benjamin Moore Red Barn (OR-194) Obohatený červený odtieň: Benjamin Moore Red Barn (OR-194)

 Craig & Rose Red Barn (1829) Bohatá zemitá červená: Craig & Rose Red Barn (1829)

 Benjamin Moore Deep Rose (2004-10) Tmavo červená s jemnou hrdzavosťou: Benjamin Moore Deep Rose (2004-10)

koľko stojí malá svadba

 Behr Barn Red (SC-112) Plochá hnedá červená: Behr Barn Red (SC-112)

Modrá

 Sherwin-Williams Dynamic Blue (SW 6958) Stredne tmavý azúrový odtieň: Sherwin-Williams Dynamic Blue (SW 6958)

 Svetlík Farrow & Ball (č. 205) Bledomodrá šedá: Svetlík Farrow & Ball (č. 205)

 Benjamin Moore Mysterious (AF-565) Denim Blue: Benjamin Moore Mysterious (AF-565)

 Sherwin-Williams Luxe Blue (SW 6537) Sušená levanduľová modrá: Sherwin-Williams Luxe Blue (SW 6537)

 Benjamin Moore Stav mysle v New Yorku (805) Nadčasová modrá: Benjamin Moore Stav mysle v New Yorku (805)

čierna

 Benjamin Moore Black Beauty (2128-10) Bohatá čierna s nádychom tepla: Benjamin Moore Black Beauty (2128-10)

 Valspar Ebony Field (4004-2C) Tlmená čierna: Valspar Ebony Field (4004-2C)

 Domáca tabuľa Magnolia (JG-05) Tmavo čierna s tmavomodrou: Domáca tabuľa Magnolia (JG-05)

 Železná ruda Sherwin-Williams (SW 7069) Mäkká čierna s neviditeľným zeleným podtónom: Železná ruda Sherwin-Williams (SW 7069)

 Benjamin Moore Grafit (1603) Tmavo šedá: Benjamin Moore Grafit (1603)

zásnubné prstene s diamantom a modrým zafírom

žltá

 Valspar Saffron Ivory (7003-21) Svetlý odtieň žlto-zelenej: Valspar Saffron Ivory (7003-21)

 Behr Bicycle Yellow (370A-3) Svetlá a pravá žltá: Behr Bicycle Yellow (370A-3)

 Sherwin-Williams Moonraker (SW 6701) Svetlo béžová: Sherwin-Williams Moonraker (SW 6701)

 Benjamin Moore Sunshine (2021-30) Svetlá a slnečná žltá: Benjamin Moore Sunshine (2021-30)

 Magnolia Heirloom Yellow (JG-43) Zemitá žltá s jemným zeleným podtónom: Magnolia Heirloom Yellow (JG-43)

zelená

 Benjamin Moore Hidden Falls (714) Ultra tmavá a bohatá zelená: Benjamin Moore Hidden Falls (714)

 Behr Breezeway (MQ3-21) Povznášajúci pohľad na zelené sklo: Behr Breezeway (MQ3-21)

 Sherwin-Williams Cascades (SW 7623) Veľmi sýto zelená: Sherwin-Williams Cascades (SW 7623)

 Benjamin Moore Čierny les zelený (HC-187) Tmavo modrozelená s tmavozeleným podtónom: Benjamin Moore Čierny les zelený (HC-187)

 Sherwin-Williams Willow Tree (SW 7741) Odtieňovaná šalvia zelená: Sherwin-Williams Willow Tree (SW 7741)

Chýbala nám niektorá z vašich obľúbených stodola pri tyči resp barndomíniový dom farby? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov, čo si myslíte. Viac informácií, ako je tento, nájdete v našom článku o návrhy čiernych vlečiek na tejto stránke.