Hlavná TV Finále „The Bachelor“: Navrhuje Ben Higgins Lauren alebo JoJo?

Finále „The Bachelor“: Navrhuje Ben Higgins Lauren alebo JoJo?

  Bakalár's Ben Higgins ABC/Matt Dunn

Je to noc, na ktorú bakalársky národ čakal. Po vyznaní lásky dvom ženám, Bakalár Ben Higgins sa rozhodol. Diváci si boli predtým istí iba dvoma vecami Bakalár finále: Buď JoJo Fletcher, alebo Lauren Bushnell by odišli z raja so zlomeným srdcom a tá druhá by bola šťastne zasnúbená.

Ben, 27, povedal JoJo aj Lauren, že ich miluje pred dnešným finále. Rozhodoval sa ťažko, keďže obe ženy majú miesto v jeho srdci. JoJo , 24, je realitný developer z Dallasu, Texas, a Lauren je 25-ročná letuška z West Linn, Oregon. Obe ženy sú inteligentné a dobrosrdečné, nehovoriac o úžasne nádherné.

Predtým, ako sa diváci dozvedeli, koho si Ben vyberie, mal na obrazovke rozvrat. 'Ako mám padnúť na jedno koleno a požiadať ženu o ruku,' začal, 'keď som zamilovaný do niekoho iného?'

hudba na prechádzku uličkou

Pre Higginsa sú stávky vyššie ako kedykoľvek predtým Bakalári . V prekvapivom zvrate diváci zistili, že mal svojho pastora v pohotovosti; Ben bol pripravený vziať si svoju budúcu manželku počas Bakalár: Po poslednej ruži pozásnubný špeciál. Oznámenie malo fanúšikov na kraji svojich sedadiel. Je svadba, ale kto je nevesta?

V deň návrhu sa Ben zobudil na Jamajke. Cítil sa „zmätený“ a „konfliktný“ s vedomím, že obe ženy povedia „áno“ jeho návrhu. Napokon priznal, že vie, ktorú z dám by požiadal, aby sa stala jeho manželkou.

  Lauren a Ben Higgins vo filme The Bachelor

Ben Higgins požiadal o ruku Lauren Bushnell vo finále The Bachelor. Poďakovanie: ABC/Matt Dunn

bezplatný softvér na navrhovanie bazénov

Stojaci s poslednou ružou, Bakalár odráža sa pri vode. JoJo bola prvá, ktorá vystúpila zo svojho osobného vrtuľníka. Predniesla Benovi úprimný prejav, v ktorom mu povedala, že ho miluje a verí mu. Ben odpovedal a povedal JoJo, že ju miluje, ale rýchlo jej povedal, že miluje niekoho iného viac. JoJo bola „zaslepená“, keď sa snažila pochopiť, čo sa práve stalo. Objala Bena, než nastúpila do limuzíny, zjavne zničená. 'Prial by som si, aby som ho mohol nenávidieť alebo byť naňho naozaj nahnevaný,' povedal JoJo divákom, 'ale nemôžem.'

Pred návrhom zavolal Ben Laureninmu otcovi, aby ho požiadal o jeho požehnanie. Jej otec povedal „áno“, čím si Ben bol ešte istý svojím rozhodnutím. Dvojica si zaspomínala na spoločné chvíle v posledných týždňoch. Potom Ben predniesol Lauren ten najromantickejší prejav, kým si kľakol na jedno koleno. „Si moja osoba,“ povedal si novozasnúbený pár a Ben dal Lauren poslednú ružu.

Hoci Bakalár moderátor Chris Harrison škádlil, že svadba Bena a Lauren sa môže konať Po záverečnej ruži špeciálne, keď bola príležitosť prezentovaná naživo v televízii, Ben musel zdvorilo odmietnuť. 'Myslím, že obaja si navzájom dlhujeme svadbu s našimi priateľmi a rodinou,' vysvetlil. Chce veľkú oslavu s priateľmi a rodinou ako finále víru Bakalár proces.

V prekvapivom zvrate Ben požiadal Lauren, aby vstala, a požiadal jej rodinu, aby prišla na pódium. Počas romantickej chvíle kľakol na jedno koleno a povedal: „Vezmeš si ma ešte raz? Lauren povedala „áno“ a rodiny sa stretli, aby si priali všetko najlepšie a požehnanie.

ako založiť novomanželský fond

Bakalár bol plný prekvapení a drámy; sezóna 20 bude ťažké prekonať!