Hlavná Svadobné Správy Kvetinový startup Farmgirl Flowers debutuje o svojej novej svadobnej kolekcii pod 150 dolárov

Kvetinový startup Farmgirl Flowers debutuje o svojej novej svadobnej kolekcii pod 150 dolárov

Farmgirl FlowersTie Knot (Kredit: Farmgirl Flowers)

Autor: Esther Lee 25.7.2018 o 13:00 hod

Priznajme si to: nevesty a ženíchovia sú už zaneprázdnení plánovaním svadieb, takže čokoľvek, čo zmierni stres z ďalšieho rozhodnutia, je pre väčšinu vítanou úľavou. Pre tých, ktorým obzvlášť chýba šírka pásma, starostlivo upravte svadobné a kvetinové úpravy Farmgirl Flowers teraz ponúka jednoduché a celkom krásne riešenie, ktoré je možné doručiť priamo k vašim dverám (alebo na miesto konania).

Značka so sídlom v San Franciscu v stredu 25. júla oznámila, že debutuje o novú svadobnú kolekciu, aby mali zasnúbené páry bezproblémový prístup k cenovo dostupným kyticiam a ozdobným prvkom, vopred pripraveným a starostlivo zabaleným a odoslaným priamo do vybraných destinácií.

Keď som vyrastala na vidieku v štáte Indiana, kvety pre zvláštne príležitosti som vždy považovala za trochu nevýrazné, generálna riaditeľka a zakladateľka Farmgirl Flowers, Christina Stembel , hovorí Uzol. Jednoducho sme nemali prístup k mnohým prémiovým kvetinovým možnostiam.

Alternatívy sú často neradostné, niečo, čo Stembel dúfa, že sa s jej doručovacou službou rozplynie. Nebolo neobvyklé vidieť, že falošné aranžmány prichádzajú na svadbu do uličky alebo na stoly, dodáva. Preto som tak nadšený, že môžem predstaviť túto zbierku.

Mať a držať. (Kredit: Farmgirl Flowers)

Stembel, bývalá plánovačka udalostí, spustila službu v roku 2010 so svojimi úsporami 48 000 dolárov. Od tej doby rozšírila svoje podnikanie, samozrejme, jeho najnovší derivát bol zameraný na svadby v hlavnej sezóne. Teraz môžu nevesty a ženísi mať vo svoj špeciálny deň krásne, ručne viazané kytice a boutonnières, hovorí, bez ohľadu na to, kde žijú.

Stembelov tím sa rozhodol pomenovať svoju svadobnú líniu radničnou zbierkou a jej ponuky zodpovedali všetkému, od úvodu až po potreby svadobnej hostiny väčších rozmerov.

Tradičné nevesty a ženísi budú chcieť začať balíčkom Tie the Knot, ktorý obsahuje jednu boutonnière a jednu svadobnú kyticu. Estetika sa skladá z romantických neutrálnych látok v typických jemných svadobných odtieňoch, ako sú krémy, mäkké koraly, fialová a biela, a kytica je vybavená bohatými 20 až 25 stonkami.

Tie Knot (Kredit: Farmgirl Flowers)

Tie Knot (Kredit: Farmgirl Flowers)

Tie Knot (Kredit: Farmgirl Flowers)

Farmgirl Flowers Radničná zbierka v Tie Lizapourunemerenbleus, 145 dolárov, FarmgirlFlowers.com

Páry môžu do balíka Tie the Knot doplniť rad To Have and To Hold, ktorá je ideálna pre družičky. Táto ponuka obsahuje dve menšie kytice, z ktorých každá obsahuje asi 10 až 12 stoniek, a najlepšie na tom je, že sa dobre kombinuje s estetikou svadobnej kytice.

Mať a držať. (Kredit: Farmgirl Flowers)

prečo je manželstvo také ťažké
gazdovské kvety

Mať a držať. (Kredit: Farmgirl Flowers)

Farmgirl Flowers Radničná zbierka „Mať a držať“, 145 dolárov, FarmgirlFlowers.com

Nakoniec uľahčite svojim ženíchom radom Srdce na rukáve, ktorý zahŕňa dve boutonnières aj v estetike romantických neutrálnych.

Srdce na rukáve (Kredit: Farmgirl Flowers)

Farmgirl Flowers Radničná zbierka v srdci na rukáve, 48 dolárov, FarmgirlFlowers.com

Centerpieces sú tiež jednoduchšie pre všetky vaše svadobné akcie s novou značkou Vase, Vase, Baby Collection. Tento rad obsahuje sezónnu kolekciu tvorenú kvetmi a sviežou zeleňou. Váza je navyše dodávaná so samotným usporiadaním. Táto konkrétna linka je vopred usporiadaná a zavesená v balení, aby sa zabránilo nehodám pri dodaní k vašim dverám.

Váza Vase Baby (Kredit: Farmgirl Flowers)

Váza Vase Baby (Kredit: Farmgirl Flowers)

Farmgirl Flowers Váza, váza, detská zbierka, 78 dolárov, FarmgirlFlowers.com

Všetky kvety sa začnú odosielať 1. augusta, povedzte to teda svojim priateľom, rodine a obzvlášť všetkým svojim blízkym, ktorí v súčasnosti plánujú svadbu.


Zaistite si svoju ideálnu svadobnú víziu tým, že začnete sKvízový štýl kvíz, tu.