Hlavná Svadobné Správy Freddie Prinze mladší zdieľa tajomstvo svojho 15-ročného manželstva so Sarah Michelle Gellar

Freddie Prinze mladší zdieľa tajomstvo svojho 15-ročného manželstva so Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar Freddie Prinze mlFreddie Prinze mladší zdieľa tajomstvo svojho 15-ročného manželstva so Sarah Michelle Gellar. Tu obaja sledujú, ako New York Knicks hrajú Miami Heat v play -off NBA 14. mája 2000 v Madison Square Garden v Los Angeles, Kalifornia, Spojené štáty americké. (Foto KMazur/WireImage)

Autor: Esther Lee 28. 04. 2017 o 21:38

Pre Freddie Prinze ml ., je to všetko o základe. Bývalý tínedžerský srdciar sa stretol Sarah Michelle Gellar pri natáčaní hororového filmu z roku 1997 viem čo si robil minulé leto , ale títo dvaja sa najskôr presvedčili, že pripravia pevnú a stabilnú cestu.

darček k výročiu svadby 60 rokov

Boli sme len priatelia. To je jeden z dôvodov, prečo si myslím, že náš vzťah bol vždy taký dobrý Ona je tým všetkým herec zdieľal s E! Správy v piatok 28. apríla Boli sme len priatelia dobré dva roky, než sme vôbec išli na rande. Vedela, aký som chlap. Vedela, akú mám morálku, aké sú moje priority a naopak. Už sme trochu poznali všetky chyby na druhej osobe.

Pár sa vzal v septembri 2002 a teraz majú dve krásne deti, Charlotte, 7 a Rocky, 4. Aj po 15 rokoch Prinze priznáva, že obaja museli v počiatočných fázach manželstva prechádzať delikátne.

Všetko najlepšie k narodeninám @realfreddieprinze najšťastnejší ľudia nemajú zo všetkého to najlepšie, ale zo všetkého robia to najlepšie

Príspevok zdieľaný Sarah Michelle (@sarahmgellar) 8. marca 2017 o 9:46 PST

Nakoniec sme boli perfektnou rovnováhou, pokračoval. Stalo sa to však až po rokoch a bol tam vybudovaný solídny základ, a to je pravdepodobne hlavný dôvod, prečo sme vždy boli chladní a drsní.

Dodal, že smiech je ďalšou dôležitou zložkou trvalej lásky. Pokiaľ vás dokážu rozosmiať, smiech trvá večne, pokračoval Prinze mladší. Ak si len myslíte, že je horúca, alebo si myslí, že je vaša horúca, máte po šesťdesiatke veľa problémov!

vianočný darček pre rodičov priateľa