Hlavná Celebrita Hailey Baldwin a Justin Bieber odkladajú svoju svadbu kvôli tomuto spoločnému problému s plánovaním

Hailey Baldwin a Justin Bieber odkladajú svoju svadbu kvôli tomuto spoločnému problému s plánovaním

 hailey baldwin justin bieber Hailey Baldwin a Justin Bieber videli v uliciach Midtown Manhattan 6. augusta 2018 v New Yorku. (Foto: James Devaney/GC Images)

Vyzerá ako svadba Biebera-Baldwina sa v najbližších mesiacoch nestane, pretože Justin Bieber a Hailey Baldwin narazil tento týždeň na veľkú prekážku a často sa s ňou stretávajú páry, ktoré plánujú svadbu.

TMZ v stredu 23. januára oznámili, že hosťom Biebera a Baldwina v utorok oznámili, že svadba bude presunutá z plánovaného termínu začiatkom marca. Podľa portálu odpovedali niektorí priatelia a rodinní príslušníci spomedzi 300 príjemcov save-the-dates s ľútosťou, že sa nemohli dostať do L.A. vzhľadom na obmedzený čas.

Všeobecné pravidlo z hľadiska etikety je upozorniť hostí šesť až osem mesiacov vopred, aby si mohli zarezervovať cestu a podľa toho naplánovať.

Výstup uvádza, že pár, ktorý sa potom snažil nájsť alternatívne dátumy, si uvedomil - už sú manželia. Dvojica si teraz údajne chce dať čas na plánovanie celej záležitosti, prípadne sa zabaviť nad možnosťou konečnej svadby.

Zatiaľ pozvali hostí ako Drake, spolu s Kylie Jenner a Travisom Scottom.

Pár sa zosobášil na tajnom súdnom obrade v septembri po zasnúbení v júli. Baldwin predtým zdieľala svoju svadobnú víziu v rozhovore vedenom v ten istý deň, keď sa vydala.

'Len som si predstavovala svetlá roztiahnuté všade,' povedala The Cut jej budúceho obradu. 'Myslím, že mať to v lese by bolo také krásne.'

Zabezpečte si svoju ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .