Hlavná TV Heather sa vydala na prvý pohľad a rozhodla sa, či by mala zostať s manželom Derekom

Heather sa vydala na prvý pohľad a rozhodla sa, či by mala zostať s manželom Derekom

  Heather Derek MAFS Heather sa rozhodne, či by mala zostať s Derekom na Vydatá na prvý pohľad. Prečítajte si rekapituláciu The Faircityfire tu. (Foto kredit: FYI)

Čo. An. epizóda. Kým Vydatá na prvý pohľad účastníci zažívajú zrýchlený proces manželstva – majú šesť týždňov na vytvorenie zväzku a rozhodnutie, či zostanú v manželstve – jeden pár sa v utorok 13. septembra rozhodol tento proces rýchlo urýchliť.

Tu, Faircityfire rekapituluje všetko z najnovšej epizódy, vrátane toho, či Heather a Derek prekonali medové týždne.

  Derek Heather MAFS sa na prvý pohľad oženil

Derek Schwartz otvára The Faircityfire o rozhodnutí svojej manželky Heather. (Foto Karolina Wojtasik / FYI)

Derek Schwartz a Heather Seidel: Strávili čas oddelene nasledovaním svojich medové týždne katastrofa a Derek dal jasne najavo, že uprednostňuje zostať ženatý s Heather. Novomanželia sa stretávajú s doktor Calvin vyjadriť svoje konečné rozhodnutia. Po minulom trápnom týždni cliffhanger , Heather sa konečne otvára Derekovi.

obvyklý poplatok pre svadobného obradníka

„Naozaj ma mrzí, ako sa veci vyvinuli,“ povedala mu. „Vôbec si nemyslím, že si zlý človek a je mi ľúto, že s tebou nemôžem ísť ďalej. Nemôžem sa za teba vydať a dúfam, že to chápeš.'

Keď sa doktor Calvin spýta, či sa chce rozviesť, Heather prizná, že áno.

Derek tvrdí, že rešpektuje, odkiaľ jeho žena pochádza, ale neverí, že dala ich manželstvu spravodlivú šancu. „Všetko sa to rúti tak rýchlo,“ hovorí v spovednici. Pokračuje tým, že hovorí, že je „ťažko uveriteľné“, že sa s ním Heather rozhodla rozviesť.

Spolu s Derekom je Heatherin verdikt očividne sklamaný aj doktor Calvin. Povie jej, že je mu „veľmi ľúto“, že si vypočuje jej voľbu a že všetko Vydatá na prvý pohľad odborníci im fandili ako páru. 'Je to veľmi sklamanie,' priznáva odborník a dodáva, že Derek a Heather sa budú musieť zákonne rozviesť.

Keď čoskoro rozvedení dvojica odíde z rozhodovacieho dňa, Heather praje Derekovi šťastie a on jej praje to isté. „Neľutujem, že som sa tam postavila, ale prajem si, aby sa veci vyvinuli inak,“ hovorí Heather s divákmi. Derek sa na druhej strane cíti „unesený“ a „zradený“. Spomína, že na začiatku experimentu bol taký optimistický a plný nádeje a teraz sa cíti porazený.

'Nie som hrdá na to, že som sa rozhodla rozviesť,' hovorí Heather neskôr. „Nie som na to hrdý. Je to trápne.'

Vracia sa k svojmu „nudnému, no veľmi milému životu“ a hovorí: „Možno jedného z týchto dní nájdem lásku. Nie som si istý.'

Medzitým sa Derek snaží predvídať svoju budúcnosť s niekým iným. „Nemôžem si pomôcť, ale možno som typ človeka, ktorý by mal byť sám,“ hovorí v spovednici.

Keď mala Heather čas premýšľať o rozchode, zdá sa, že má problém zvládnuť situáciu. 'Nemôžem uveriť, že toto je teraz môj život,' hovorí Vydatá na prvý pohľad divákov. „Rozvádzam sa. Som smutný. Zlomilo mi to srdce, pretože som mal pocit, že toto je niečo, čo naozaj môže fungovať. Je to len také sklamanie.' Ďalej hovorí, že je „emocionálne vyčerpaná“.

'Viem, že Derek nebol ten pravý.' Dúfam, že je v poriadku a dúfam, že nebude ľutovať, že to urobil,“ uvažuje Heather. 'Mal som tie najlepšie úmysly. Som smutný, že sme boli zohratí a nefungovalo to.'

Derek má tiež ťažké obdobie. Svoje novinky ešte nikomu nepovedal, vrátane svojej matky a spolupracovníkov. „Je to trápne,“ priznáva, keď sa pozerá späť na experiment. 'Čo bolo na mne také zlé?' Zdieľa, že vie, že nie je dokonalý, ale snažil sa zo všetkých síl.

Keď navštívi priateľa a oznámi správu, že sa rozvádza, Derekov dôverník ho vybuduje a ubezpečí ho, že urobil to najlepšie.

hovorí Derek Vydatá na prvý pohľad divákov, že stále verí v lásku, ale nie je pripravený znova randiť.

  Tom Lillian sa oženil na prvý pohľad

Ženatý na prvý pohľad účastník 4. sezóny Tom Wilson otvára The Faircityfire v exkluzívnom rozhovore o jeho takmer okamžitej chémii s jeho manželkou Lillian Vilchez; Navyše zdieľa výhody a nevýhody účasti na sociálnom experimente FYI. (Foto kredit: Gio Morales / FYI)

Tom Wilson a Lillian Vilchez: Po rannej prechádzke so psami prichádza Tom domov, aby si uvedomil, že Lillian nikde nie je. Volá a píše jej, no nedostáva žiadnu odpoveď. Uvedomuje si, že to bolo „posledných pár dní skalných“. nevidieť z očí do očí s Lillian o tom, že budú mať deti v budúcnosti, ale po ich nezhode si myslel, že sú „na dobrom mieste“.

Keď sa Lillian vráti domov, je naštvaná a chce byť sama. Ide do spálne páru, ale Tom trvá na tom, aby sa s ním porozprávala.

Lillian hovorí Tomovi, že musí podstúpiť operáciu ramena. V to ráno išla na následnú schôdzku so svojím lekárom v očakávaní, že bude všetko jasné, ale bola zničená, keď zistila, že zranenie, ktoré utrpela pri autonehode pred stretnutím s Tomom, bude potrebovať operáciu.

Lillian sa obáva, že starostlivosť o ňu bude pre Toma „priveľa“. Uisťuje ju, že je tu pre ňu, ale Lillian si nie je istá.

Kedy Vydatá na prvý pohľad odborník na vzťahy, Rachel DeAlto , navštívi novomanželov, Tom ju požiada o radu, ako osloviť Lillian. Rachel sa pýta, či vidí budúcnosť s Lillian, a on rýchlo povie áno. Odborník ho povzbudzuje, aby „s tým viedol“ a aby svoju manželku neustále uisťoval, že je tu pre ňu.

Keď si Tom a Lillian sadnú s odborníkom, Tom povie, že je plne oddaný a vysvetlí Lillian, že už preňho nie je cudzia.

mramorová sprchová lavica

Hoci majú „veľmi aktívny“ sexuálny život, Rachel ich povzbudzuje, aby pokračovali v budovaní svojej emocionálnej intimity. Vysvetľuje, že čím viac zábavy budú mať, tým ľahšie budú ťažké veci.

Pred odchodom z ich domu dáva Rachel Tomovi a Lillian telo farbu. Neskôr manželia dar využívajú v posteli.

  sonia nick mafs

Sonia a Nick zo 4. sezóny seriálu FYI's Married at First Sight (Foto: Karolina Wojtasik / FYI)

Nick Pendergrast a Sonia Granados: Po hádke si títo novomanželia sadnú, aby utrúsili svoje pocity. Je to nepríjemná výmena názorov, pretože ani jeden z nich nevie, čo si majú povedať. Sonia konečne hovorí, že by nemala odísť, keď sa rozčúli s Nickom. Po krátkom rozhovore sa zdajú byť na lepšom mieste.

Nick plánuje romantickú večeru pre Soniu. Daruje jej slnečnicu (jej obľúbený kvet) a dúfa, že sa uvoľnia, keď sa „trochu opijú“.

Keď sa neskôr vrátia domov, Nick ukladá jedného zo svojich psov do prepravky vedľa manželskej postele. Vydatá na prvý pohľad diváci sa dozvedia, že novomanželia spolu stále nespali kvôli situácii so psom.

Nick má problém ignorovať psa, ktorý kňučí v jeho prepravke, ale Sonia je šťastná, že zdieľa posteľ – a dúfa, že sa stanú „intímnejšími“.

Keď Rachel navštívi duo, oboch ich opíše ako „premyslených“. Keď odborník trávi čas osamote s Nickom, vysvetľuje, že jeho príťažlivosť k Soni „nie je až taká silná“, ako keby si ženu vybral sám. „Stále sa snažím dať tomu šancu na rozvoj,“ vysvetľuje svoju príťažlivosť k manželke. Chce počkať na intimitu, kým sa „necíti pohodlne“.

Keď Sonia hovorí s odborníkom sama, hovorí, že situácia so psom sa zlepšuje. Chce posunúť svoj vzťah s Nickom „na ďalšiu úroveň“.

Rachel je milá, ale úprimná, keď Soni povie, že ona a Nick sú „strašní komunikátori“. The Vydatá na prvý pohľad odborník dáva páru darček „Mr. a hru pani“ s otázkami „pravda alebo odvaha“ „pre emocionálnu a fyzickú intimitu“.

Neskôr novomanželia hrajú hru a sú vyzvaní, aby predviedli svoj prvý bozk. Počas segmentu „pravda“ Nick hovorí, že jeho obľúbené fyzické črty jeho manželky sú jej „zadok, prsia a zuby“. Priznáva tiež, že jeho obľúbenou sexuálnou polohou je mať dievča navrchu. Potom prekvapí Soniu tým, že jej povie, že raz mal sex vo verejnej kúpeľni pri bazéne.

Ako ďalší darček od Rachel manželia zájdu na tantrickú masáž. Masérka vysvetľuje, že účelom sexi masáže je nadviazať spojenie.

matka nevesty šaty rochester ny

Sonia považuje stretnutie s terapeutom za „trochu divné“. Ženy sedia s prepletenými nohami a hľadia si do očí. Potom Sonia žartom hovorí: 'Som si celkom istá, že som práve teraz lesbička.'

Terapeut hovorí Nickovi, že jeho energia je „vyhradená“ a „strážená“. Sedí medzi Soniou a terapeutom a hovorí, že sa cíti pohodlne. Priznáva, že ho táto prax „zaujíma“.

Sonia dúfa, že stretnutie môže viesť k niečomu viac. 'Možno sa to stane dnes večer. Kto vie?' hovorí o sexe so svojím manželom.

Náhľad: V ďalšej epizóde Derek povie svojej mame, že jeho manželstvo s Heather sa skončilo. Lillian plánuje pre Toma prekvapenie. Sonia a Nick sú romantickejší.

Vydatá na prvý pohľad vysiela v utorok o 20:00. ET na FYI.