Hlavná Celebrita Herečka z filmu Arrow Katie Cassidy je zasnúbená s Matthewom Rodgersom

Herečka z filmu Arrow Katie Cassidy je zasnúbená s Matthewom Rodgersom

 Katie Cassidy Herečka „Arrow“ Katie Cassidy je zasnúbená s Matthewom Rodgersom – pozrite si fotografie tu. (Shutterstock.com)

Šípka herečka Katie Cassidy je zasnúbený Matthew Rodgers , oznámila v pondelok 5. júna.

30-ročná Cassidy, ktorá hrá Black Canary v seriáli superhrdinov CW, zdieľala na Instagrame fotku, na ktorej sa bozkáva so svojím budúcim manželom. 'Neviem sa dočkať, až s tebou strávim večnosť miláčik!' napísala. 'Som to najšťastnejšie dievča na celom svete.'

Nemôžem sa dočkať, až s tebou strávim navždy môj miláčik!! Som to najšťastnejšie dievča na svete. Ja ❤️ VÁS na mesiac a späť @mattyice432 Ďakujem za čarovný večer, ktorý si budem navždy pamätať.

Príspevok zdieľaný Katie Cassidy (@katiecassidy) na

Obaja sa zasnúbili vo východnej Afrike na ostrove Maurícius. Len minulý týždeň boli na Mykonose. „Ja ❤️ VY na Mesiac a späť @mattyice432 “ uzavrel Cassidy, ktorý v ňom hosťoval Ohováračka . 'Ďakujem za magický večer, ktorý si budem navždy pamätať.'

Rodgers požiadal o ruku s diamantom oválneho tvaru, keď so svojou láskou cestoval po svete. Niekoľko dní pred týmto momentom sa Cassidy podelila o sladkú fotografiu, na ktorej sa odvážila – nie, naozaj – so svojím krásavcom. 'Skoč. skočím. #neverletgo,“ zdieľala spolu s fotkou, na ktorej dvaja skákali do bazéna.

U skok. skočím. #neverletgo @mattyice432 @cavotagoomykonos

Príspevok zdieľaný Katie Cassidy (@katiecassidy) na

zásnubné prstene s perlami z ružového zlata

On: 'zlato, myslia si, že som G-EAZY' Ja: 'Čo je to g-eazy?' On: „pšššt… len sa s tým motajte“ 😂😂😂 @mattyice432

Príspevok zdieľaný Katie Cassidy (@katiecassidy) na

Pre Cassidy, ktorá je dcérou bývalého, to bude prvé manželstvo Partridge Family hviezda David Cassidy.