Hlavná Vzťahy Tu je návod, koľko majú sexuálne páry za týždeň

Tu je návod, koľko majú sexuálne páry za týždeň

Vieme, že ste zvedaví. Tu je naberačka toho, ako veľmi všetci ostatní čin robia. Pár v posteli Rawpixel/Shutterstock.com Aktualizované 17. júla 2020

'Manželský pár.'

Podľa údajov z vyhľadávania kľúčových slov hľadá tento výraz v priemere každý mesiac takmer 9 000 ľudí. (Keďže to čítate, môžete byť jedným z nich). Možno to má nájsť uistenie, že si normálny. Že je to v poriadku, medové týždne je koniec - ten pocit „zaseknutia“ sa stáva každému z nás. Alebo možno máte skvelý pocit z toho, ako sa vám veci daria. Či už sú veci horúce a ťažké, alebo vy potrebovať nejakú pomoc , jedna otázka nás všetkých zaujíma: Koľko majú ostatné páry sex?

Pokiaľ ide o sexuálnu frekvenciu párov, odpovede sa líšia. Tieto štatistiky ovplyvňujú faktory ako vek, zdravie a deti, ale jeden z najkomplexnejších prieskumov vykonaných za posledné desaťročie vykonal manželský a sexuálny terapeut David chrápal , PhD. Od roku 2007 do roku 2011 uskutočnil prieskum viac ako 20 000 párov (manželských aj nemanželských) webové stránky aby ste zistili len to: Ako veľmi to páry vlastne robia?

Podľa jeho údajov dovtedy 12 percent nemalo v predchádzajúcom roku prieskumu žiaden sex. Dvadsaťjeden má sex niekoľkokrát za rok. Tridsaťštyri percent má sex raz alebo dvakrát za mesiac a 26 percent robí skutok raz alebo dvakrát týždenne. (Iba sedem percent má sex viac ako štyrikrát týždenne.)

Tu je ešte zaujímavejšie zistenie: Trvalé , aplikácia pre manželské poradenstvo, skúmala za posledné dva roky 2 322 manželských párov, ako často túžia mať sex, a výsledky sú fascinujúce.

  • 10% uviedlo 1x za týždeň
  • 29% uviedlo 1-2x týždenne
  • 31% uviedlo 2-3x týždenne
  • 17% uviedlo 3-4x týždenne
  • 12% uviedlo 4-5x týždenne

Najprekvapivejšie jedlo so sebou? Deväťdesiat percent párov Trvalé skúmal požadovaný sex viac ako raz týždenne. A napriek tomu je podľa Schnarcha najväčší počet párov intímnych iba dvakrát do mesiaca.

To znamená, že väčšina sa cíti nespokojná s frekvenciou ich sexuálneho života. Preto sa zaujímame, koľko majú ostatné páry - nájsť východisko pre naše očakávania.

Vedci zistili, že ľudia sú naozaj zlí v predpovedaní toho, čo ich v budúcnosti urobí šťastnými, takže hoci tých 90 percent chcelo mať sex častejšie ako raz za týždeň, trojdielna štúdia v roku 2015 odhalil, že súvislosť medzi sexuálnou frekvenciou a pohodou je krivočiary-inými slovami, raz za týždeň nemá sex v skutočnosti významný vplyv na šťastie. Hej.

A napriek tomu sa páry stále obávajú, že nežijú dobrý (sexuálny) život.

Čo teda stojí v ceste našim túžbam? Po prvé, slabé emocionálne spojenie. Iba 34 percent párov má pocit, že majú a zdravé emocionálne spojenie v ich manželstve, podľa Trvalé . Ostatní sa cítia odpojení a má to vplyv na ich intimitu vo všetkých smeroch.

Za druhé, nemať pravidelné rozhovory o sexe tieto čísla masívne ovplyvňuje. Iba 32 percent párov sa pravidelne zapája do diskusií o svojom sexuálnom živote. Úprimné a zraniteľné rozhovory o sexuálnych preferenciách a plánovaní skutočne budujú dôveru a slúžia na posilnenie vášho emocionálneho puta. Je to obojstranne výhodné a vášmu sexuálnemu životu to len prospeje.

V roku 2018 je to bohužiaľ viac ako 217 000 ľudí Trvalé v prieskume o ich základnom zdravotnom stave v manželstve, iba 29 percent súhlasilo s tým, že si vo svojom vzťahu stanovili za prioritu sex - takmer 34 percent a 32 percent štatistík. Takže namiesto toho, aby ste sa pýtali: „Čo prekáža sexu?“ Skúste: „Čo stojí v ceste emocionálnemu spojeniu a dôsledným rozhovorom o sexe?“

svadobné ozdoby so sviečkami a kvetmi

Jedna vec, ktorú si treba zapamätať, je, že každý pár je iný. Vaše potreby, plány a preferencie budú pre vás vždy jedinečné - a to znamená, že aj váš sexuálny život bude vyzerať inak. Prvým krokom k dobrému pocitu zo svojej sexuálnej frekvencie je porozprávať sa so svojim partnerom. Zistite, čo vám obom vyhovuje, a potom tomu dajte prioritu. Niekedy to bude znamenať kompromis. Ale najlepšia správa je: Trvalé ponúka praktické nástroje, ktoré vám pomôžu vybudovať silnejšie emocionálne spojenie a pomôžu vám začať tieto zraniteľné rozhovory o sexe.

To je môžete sa cítiť spokojní vo svojom sexuálnom vzťahu a tiež si vybudovať silnejšie puto so svojim partnerom. Táto fáza medových týždňov nemusí skončiť - to najlepšie ešte len príde.