Hlavná Večierky Tu je návod, ako naplánovať nápoje a jedlo na večierku

Tu je návod, ako naplánovať nápoje a jedlo na večierku

Koniec koncov: nikto nemá rád hladnú párty so slobodou. ženy pri ochutnávke vína - najlepšie nápady pre bakalársku párty pre gurmánov iStock
  • Dohliada na všetky správy a trendový obsah v Lizapourunemerenbleus.
  • Definuje nové pojmy pre svadobný priemysel.
  • Darí sa jej v rozhovoroch pre jej príbehy a naopak pre značku.
Aktualizované 11. júna 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Plánovanie bakalárskej párty Nápoje a jedlo si vyžadujú istú starostlivosť, ale budete vďační, keď sa vrhnete na chutné sústo a osviežujúce koktaily. Štandardné potešenia z davu (a obľúbené svadobné hostiny) siahajú od milých prstových jedál až po osviežujúce a chutné sladkosti; plus, budete tiež chcieť účtovať za plne zásobený bar a ďalšie jedlá doma. Či už hľadáte recepty na kokteily pre domácich majstrov (margarity, ktokoľvek?) Alebo tipy na ako zostaviť údeniny, plánovanie večierkových nápojov a jedla je s týmito krokmi jednoduché.

čo môžem dostať svojej žene na vianoce

V tomto článku:

Bachelorette Party nápady na jedlo
Bachelorette Party nápoje
Bachelorette Párty s jedlom a nápojmi

Ako naplánovať nápoje a jedlo na párty Bach

Podobne ako účtovník skupiny, ktorý sleduje všetky financie , budete chcieť označiť dve družičky za bakalárky pre pohostinstvá. Zapojenie skupiny pomáha každému účastníkovi cítiť sa vlastnene počas celého víkendu bach party, preto dôrazne odporúčame rozdeliť kľúčové úlohy. Ak chcete radšej využiť pomoc profesionála, najmite si kuchára pre luxusnejší zážitok.

Určite si itinerár

Jedlo a nápoje na večierku s rozlúčkou budú vytesané do kameňa až v týždni úteku. Pred dokončením kontrolného zoznamu F & B budete okrem toho chcieť určiť svoje dátumy a pobyt tému večierka a cestovný poriadok. Posledná časť je zásadná, pretože budete vedieť, ktoré vychádzky si budú vyžadovať predchádzajúce plánovanie, nie stolovanie. Aj keď nie je nevyhnutné dodržať harmonogram, pomôže to voľne načrtnúť a naplánovať si občerstvenie, nápoje a jedlo doma. (A pro tip: Je lepšie byť príliš pripravený. Nikto predsa nemá rád hladnú rozlúčku so slobodou.)

Vytvorte si nákupný zoznam

Podľa našich údajov sa priemerné náklady na bakalársku párty pohybujú od 350 do 4 000 dolárov v závislosti od dĺžky pobytu a vzdialenosti. Jedna zo skupín, ktoré môžu znížiť náklady, je vopred si kúpiť jedlo a nápoje na večierku a vychutnať si vybrané jedlá doma. Keď máte vypracovaný cestovný poriadok a rozpočty, zvýraznite nápoje, občerstvenie a jedlá, ktoré si doma vychutnáte.

Potom zostavte zoznam potravín a predobjednajte si všetko od alkoholu až po predjedlá a nechajte si ho doručiť priamo do bakalárskej podložky. Keďže zásielkové služby teraz odosielajú tovar po celej krajine (dodávka Amazonu Whole Foods, partnerstvo UberEats s obchodmi so zmiešaným tovarom), všetko, čo musíte urobiť, je naplánovať si nákup vopred, nákup na mieste a zvyšok si vychutnať neskôr.

Nezabudnite na dekoráciu

Zábavné okuliare, cestovné poriadky pre tlač a dokonca aj okuliare na martini by mohli byť skvelou párty pre celú skupinu. Ak chcete dokumentáciu v štýle bloggera od začiatku do konca, prejdite na, Etsy a Birdy Greyová za najlepšie spoločenské hry so slobodou a výber dekorov vrátane zodpovedajúcich tanierov, šálok a sklenených pohárov.

Bachelorette Party nápady na jedlo

V závislosti od rozsahu úsilia, ktoré vynakladáte na prípravu jedla, budete chcieť, aby sa medzi večierkovými večierkami hádzali z obchodu alebo domáce pochutiny a prstové jedlá. 'Budete chcieť jesť denné jedlá, ktoré sa môžu zmeniť na nočné,' navrhuje autorka jedla Jeanette Hurt. 'Inými slovami, všestranné jedlá.' Zamyslite sa nad tým, čo by ste podávali priateľom, ak usporadúvate silvestrovskú párty: chcete, aby boli tieto možnosti jedla ľahko šité a sociálne neškodné (tentoraz žiadne špagety).

konzervovaná syrová doska z nápojov z mimózy Moderná mimóza

Vybudujte si svoj vlastný potravinový bar

Kutilská možnosť, ktorá sa stará o skupiny a vytvára si vlastný „bakalársky bufet“, je pohodlný prístup k jedlám doma. Ak plánujete napríklad večeru, postavte si taco bar alebo stanicu jarnej rolky. To isté môžete urobiť s sendvičmi a nechať všetko rozložené a pripravené na to, aby si každý účastník mohol sám stavať, kedy chce. Navyše, proces čistenia bude tiež veľmi jednoduchý.

Torty a cukrovinky

Je to skutočne oslava bez sladkostí? Pripravte budúcej neveste špeciálny okamih objednaním jej obľúbeného dezertu alebo špeciálnej torty, čo je krok nad typickou oslavou narodeninovej oslavy. Odporúčame Pani M. Mille Crêpe koláč alebo Mliečny bar Slávne narodeninové tortové hľuzovky pre skutočných sladkostí snobov. Medzi alternatívy patria drobné košíčky z miestnej pekárne alebo špeciálne dobroty z obchodu s cukrovinkami, v ktorom sa nosia gumové medvedíky z ružového alebo šampanského.

Majte na pamäti: mnohé značky teraz dodávajú po celej krajine priamo k vám Airbnb alebo VRBO podložka, ale načasovanie je nevyhnutné pre udržanie. Ak bývate v hoteli, opýtajte sa, či je na mieste šéfkuchár na sladké prekvapenie, ktoré vám pošleme priamo do suity.

Nástenné dosky

Moderná prezentácia syrovej dosky, ktorá je štandardným potešením pre ľudí a často aj gramom, sa neustále vyvíja. Zvážte alternatívnu kombináciu štýlov údeniny, ako sú trendové šálky z údeniny alebo bohatý pastevný stôl. Posledná možnosť, pokrývajúca každý centimeter kuchynského stola alebo ostrova, je prekvapením ďalšej úrovne pre skutočnú budúcu nevestu zbožňujúcu syr.

„Ak podávate tvarohovú dosku, urobte z nej veľkú a odvážnu pastvinu, ktorá zaberá celý stôl. Určite to dodá ďalší prvok dekorácie a pristane na Instagramoch hostí, “hovorí Hurt, autor Syry z Wisconsinu . „Nepridávajte len niekoľko sušeného alebo čerstvého ovocia, sušienky a chlieb. Pridajte dipy, med a džem. Navyše skutočné jedlá a dezerty. “

Syrové „koláče“

syr veža syr koláč ako zostaviť Murrayov syr

Zhromaždite tie syrové kolieska a zostavte koláč, ktorý si budúca nevesta bude vždy pamätať. V poslednej dobe viac svadobných spŕch a párty s bachom prináša zábavné zákruty na tradičnom koláči s niečím pikantnejším. Budete chcieť naplánovať dopredu zhromaždením najmenej troch odrôd syrových kolies. Murrayov syr odporúča pevný základ, napríklad čedar alebo parmezán. Ďalšou úrovňou môže byť Kunik alebo nejaký druh brie. Na vrchol majstrovského diela položte drobnú tortu, ako je Vijont Creamery's Bijou, Valencay alebo Chabichou. Pre slávnostný nádych ozdobte koláč stužkami, akcentmi z pytloviny a sušenými kvetmi. Nezabudnite fotografovať.

Poklesy

Čo pozdvihuje zeleninu viac ako božský kúpeľ? 'Zaujímavé a zvýšené poklesy a jedlá na prstoch sú horúce,' vysvetľuje Hurt. „Vidím viac ponorených kníh, receptov a článkov, ktoré ponúkajú zaujímavé zvraty v známych obľúbených položkách ... ako napríklad repné nátierky, možnosti pripravené z humusu. Tiež vidím všetky druhy bláznivých syrových dipov vyrobených z farmy, slaniny a syra, nivy a marhúľ alebo iných krémových, snových kombinácií. “ Vaša ružička karfiolu nikdy nechutila lepšie.

Zmrzlina

svadobná torta príchuť zmrzliny rozlúčka so slobodou Jeniho

Chutná zmrzlina, ako napríklad ružové, arašidové maslo alebo labužnícke príchute, je hitom skupín. Ak ste si rezervovali hotelový apartmán, skontrolujte, či máte prístup k mrazničke. Bachelorette obľúbené ako Jeni's Splendid Ice Cream (odporúčame Wedding Cake alebo Frosé) sa doručujú po celej krajine a tieto dobroty prichádzajú na dotyk ľadové.

Špízy a stohy

Namiesto obáv z povinností spojených s umývaním riadu sa rozhodnite pre špajle a porcie na uhryznutie. Účastníci párty tak môžu ľahko držať nápoj v jednej ruke a lahodný špíz v druhej. Možnosti zahŕňajú špajle na šalát tortellini (vyrobené z originálneho Roth Havarti). 'Dva nápady, na ktoré som prišiel a ktoré som miloval, boli z Wisconsin Cheese, karamelizovaných ananásových kúskov a kociek Havarti-medovice sú perfektné večere a sú ľahké pre každú hostiteľku,' hovorí Hurt.

Bachelorette Party nápoje

Povedal niekto ... párty koktaily? Ak ste posádka, ktorá chce večierok s chlastom, budete si chcieť pripraviť nápady na letné nápoje, jedinečné recepty na kokteily a zároveň sa zásobiť odporúčaniami pre víno a prípravným likérom na večer pre dievčatá. Od chyť si a choď, urob si sám, čítaj ďalej o dobre odporúčaných balených nápojoch a ľahko vyrobiteľných úľavách.

margaritové koktaily Shutterstock

Brunch koktaily

Po chrumkavom večierku na párty je lahodná Bloody Mary alebo mimóza to pravé, čo si objednáva nevesta. Pretože koktaily Bloody Mary sú často jedlom samotným, tento brunch by sa mohol zdvojnásobiť ako DIY aktivita, pretože si každý spomína na príbehy z predošlého večera. „S Bloody Mary sa môžete vyblázniť s čerstvo nakladanou zeleninou, syrmi, kandizovanou slaninou ...“ zamýšľa sa Hurt. „Ak však chcete zatočiť s klasikou, vyskúšajte „syrová doska“ Bloody Mary na vrchu.'

S mimosou vám ovocné pyré a čerstvé šťavy (brusnicové, grapefruitové, melónové, pomarančové a limetkové šťavy) môžu pomôcť oživiť z noci plné bolesti. Dobre vyrobená mimóza by mala byť chutná taká, aká je. Vyskúšajte tento recept od TERAZ Varenie pre elegantný nádych.

Konzervované koktaily

Jeden z najväčších svadobných trendov roku 2021 je konzervovaný kokteil, ktorý sa zdvojnásobí ako trvanlivá možnosť pri plánovaní dopredu pripravených večierkov a nápojov na bakalárskej párty. Výrobcovia a špičkové bary vyvinuli svoje vlastné verzie ovocných alebo chutných koktailov. 'Ručne vyrábané konzervované koktaily sú skvelý nápad, pokiaľ nedávate koktaily na bakalársku párty,' vysvetľuje Hurt.

Odporúčame možnosti od spoločnosti Bev (dostupné na Cieľ ), Mamitas Tequila a sóda alebo Moderná mimóza . Či už ste jednoduchá posádka konzervovaného rosé alebo selektívnejšia posádka pri hľadaní všestrannej konzervovanej mimózy alebo margarity, balené nápoje tu zostanú. (Tip pro: nezabudnite na svoje ozdoby.)

Jello Shots

Večierok zo základnej školy žije dlho až do dospelosti. Vylepšite typický výstrel pre želé šumivými a špeciálnymi verziami pre posádku. Môžete pridať čerstvé ovocie alebo štandardne nakvapkať sekt. Ak si chcete radšej objednať priamo vegánske želé, obráťte sa na Boozy Bites .

Limonáda (ostnatá)

Citrón sa stal príchuťou roku 2021 a ešte viac osvieži, keď je chutný. „Pokiaľ ide o citrónové koktaily, sladké limonády sú krásne, rovnako ako kyslé koktaily. Kyslá whisky môže byť krásna na horúcej letnej bakalárskej párty, “vysvetľuje Hurt. „Bohatú, malinovú vodkovú limonádu môžete robiť iba z vodky a malín alebo z vodky a malinového likéru. Alebo vodová melónová limonáda s vodkou a melónovým likérom alebo čučoriedková limonáda s čučoriedkovou vodkou sú ďalšie možnosti. Dalo by sa urobiť celý bar dávkovaných, chutných limonád, a to by mohla byť zábava. ' Vyberte si vodku alebo číry alkohol, ktorý je čistý Označenie Kate Hudson King St. , pretože cukor z týchto balíčkov ružovej limonády priateľskej k večierku by mohol ublížiť.

Kvet sedmokrásky

Vezmite si tequilu (na zábery, ak je to vaša vec) alebo sa presvedčte, či má vaša bakalárska podložka mixér. Ak nie, osviežujúca a otrasená margarita na skalách je tou správnou cestou. Tu nájdete recept z margaritového nápoja hodného standing ovation Dobrú chuť . Urobte to pikantné alebo sladké podľa nálady.

Krvácajúca

Predtým, ako sa vyberiete do vínnej uličky, urobte si v obchode s potravinami zásoby chutného a čerstvého ovocia a ďalšie kľúčové ingrediencie pre tento obľúbený miešaný nápoj. Odporúčame tento recept na sangriu má takmer päťhviezdičkové hodnotenie s viac ako 1 700 recenziami.

Víno

Zakryte svoje základne báječnou štvorkou: rosé, prosecco, osviežujúca biela a univerzálna červená. Najlepšie víno na rozlúčku so slobodou by malo pochádzať najskôr od budúcej nevesty a potom sa obrátiť na báječné etikety na víno vo vlastníctve žien, aby ste získali väčšiu inšpiráciu. Odporúčame Veľké maklérstvo , Chandon , Brancott Estate alebo Apotická červená pre začiatočníkov. Pravdepodobne budete chcieť objednať zásielku hromadne alebo požiadať každého účastníka, aby priniesol obľúbenú fľašu.

Bachelorette Párty s jedlom a nápojmi

Ak chcete svoje občerstvenie ešte zvýšiť, zvážte párovanie syrov a ovocia s aktuálnymi vínami, hovorí Michele Molier, zástupkyňa vedúceho vzdelávania v Murray's. Tu je pár jednoduchých tipov od odborníka, ako navigovať pri párovaní.

párovanie vína a syra Murrayov syr

Čo spárovať s Rosé

'Najlepšie párovanie syra a rosé súvisí s položkami, ktoré pochádzajú z rovnakého regiónu,' poznamenáva. „Párovanie poháňané terroirom, ako je rosé a syr, vychádza z tradičnej a poľnohospodárskej podobnosti medzi dvoma výrobkami. Konkrétne môj obľúbený regionálny pár kombinuje čerstvé francúzske kozie syry s názvom Chevre [ktoré majú trávnatý a citrusový profil] a rosé z Côtes de Provence, ktoré je bylinné a slané. Našťastie tieto príchute spolu pekne ladia a spája ich francúzska identita. Keď vieme, že tráva, ktorá živí kozy, pochádza z tej istej pôdy, v ktorej sa pestuje hrozno, dokážeme si toto párovanie užiť. “

Čo spárovať s Prosecco

Tu sú stredobodom pozornosti textúrne rozdiely. „Syr môže byť krémové, husté jedlo, ktoré na palete zanechá krehkú a poťahovú úpravu. Aj keď je to chutné, možno by ste to chceli doslova „umyť“ niečím, čo vám pomôže zbaviť vašu paletu týchto pretrvávajúcich častíc, “vysvetľuje Molier. 'Zadajte Prosecco alebo akékoľvek bublinkové víno ... Toto je klasický príklad kontrastného párovania, kde sa v strede stretnú dve protiľahlé textúry (alebo príchute), aby ste dosiahli vynikajúci výsledok!' V takýchto prípadoch zvážte krémový syr ako taliansky La Tur.

Čo spárovať s koktailom

Je tu veľa rozmanitosti, takže výber nechajte na odborníka. „Keď máte v hre toľko rôznych komponentov, chcete v obidvoch položkách nájsť spoločné vlastnosti a uviesť ich von,“ dodáva Molier. „Toto sa nazýva„ rezonančné párovanie “, pretože staviame na podobných kvalitách, ktoré navzájom rezonujú. Najlepším príkladom by tu bolo dať orechový a sladký kokteil, ako je Manhattan na báze whisky, s ďalším orechovým a sladkým syrom, ako je gouda. Môžete tiež spárovať dve slané položky, napríklad Martini a nivu. “