Hlavná TV Hlasoví súťažiaci sa zapájajú do návrhov prekvapení, šokujú sudcov

Hlasoví súťažiaci sa zapájajú do návrhov prekvapení, šokujú sudcov

 Jubal Lee Young žiada o ruku Amandu Preslar v The Voice Jubal Lee Young kľakol na jedno koleno a požiadal o ruku Amandu Preslar počas slepých konkurzov v The Voice. Poďakovanie: NBC

Hlas súťažiacim Amanda Preslar a Jubal Lee Young klesli čeľuste porotcov a fanúšikov v pondelok 28. septembra v epizóde speváckej súťaže reality NBC. Vidiecky pár sa zapísal do histórie ako vôbec prvá ponuka manželstva na javisku.

svadobný účes pre kučeravé vlasy

S porotcami celebrít Adamom Levinom, Pharrellom Williamsom, Gwen Stefani a Blakeom Sheltonom ako svedkami, Preslar a Young, oduševnené spevácke duo z Tulsy, Oklahoma vstúpila do slepých konkurzov s nádejou, že postúpia do ďalšieho kola súťaže, a odišli šťastne zasnúbení. .

Prevedenie knihy The Eagles „Seven Bridges Road“ zapôsobilo na dvoch zo štyroch porotcov. Zatiaľ čo Young spieval a hral na gitare a Preslar sa vedľa neho hojdal a harmonizoval, speváci prinútili Williamsa a Stefani, aby otočili svoje stoličky, čím sa pár efektívne posunul do ďalšieho kola.

časti svadobného obradu

Williams jemne kritizoval a obhajoval svoj prípad, aby sa pár pripojil k jeho tímu, nasledovaný Stefani. 'Počúvať harmóniu, bolo to veľmi zvodné,' povedala Stefani dvojici. „Bola v tom aj nejaká zvláštna energia. Dalo by sa povedať, že máte niečo špeciálne.'

Na začiatku zásnubnej sekvencie sa Stefani spýtala: 'Ako dlho spolu vystupujete?' Preslar odpovedal: 'Len 18 mesiacov.'

Shelton nasledoval a spýtal sa: 'Ste ženatý?'

'Ešte nie,' odpovedal Preslar. 'Jeden deň.'

Na jej prekvapenie Young povedal „dobre“, vytiahol z vrecka prsteň a kľakol si na jedno koleno, aby ho požiadal o ruku.

koľko hotelových izieb zablokovať na svadbu
 Amanda Preslar's engagement ring on The Voice

Jubal Lee Young daroval Amande Preslar na pódiu počas The Voice nádherný zásnubný prsteň.
Poďakovanie: NBC

Publikum začalo jasať, porotcovia boli v šoku (okrem Williamsa, ktorý okamžite tlieskal postojačky) a priatelia a rodina páru v zákulisí zúrili.

Preslar zakričal: 'To myslíš vážne?' Young odpovedal: „Myslím to vážne“ a podal Preslarovi prsteň, aby ho prijal.

Po tom, čo si obaja vymenili „Milujem ťa“ a pobozkali, Young oficiálne položil otázku a po tom, čo povedala áno, hrdo nasunul Preslarovi diamantový zásnubný prsteň na prst.

darčeky pre matku nevesty

'Na tento deň som čakal dlho!' zvolal Preslar.

Po krátkom chichotaní sa s Levinom a Sheltonom o tom, kto by si mal pár vziať, a krátkom chvíľke diskusie (a hlbokom nádychu, aby všetko pochopili), si speváci vybrali Williamsa za svojho speváckeho trénera a do ďalšieho kola postúpia ako čerstvo zasnúbený. tím.

Po predstavení hrdý tréner zablahoželal budúcej neveste a ženíchovi, tweetovanie , “Mám svoje prvé duo A zasnúbili sa pred našimi očami. Aký je tento skutočný život?? #VoiceBlinds.”