Hlavná TV Hoda Kotb je zasnúbená s Joelom Schiffmanom: Tu je príbeh návrhu

Hoda Kotb je zasnúbená s Joelom Schiffmanom: Tu je príbeh návrhu

 hoda zasnúbená Nathan Congleton / NBC DNES

Pustite bublinky! The Dnes Show Hoda Kotb je zasnúbená s priateľom Joelom Schiffmanom. Moderátor oznámil správy v pondelok ráno, v týždni vďakyvzdania.

Podľa Kotba (55) sa celý moment odohral počas sladkého úteku. 'Išli sme na našu obvyklú dovolenku,' pripomenula v pondelok svojim spoluhostiteľom Savannah Guthrie, Jenne Bush Hager, Al Rokerovi a Craigovi Melvinovi. „Skončili sme na malej večeri na pláži a skončili sme s večerou, jedol som churros, olizoval dno misky a on bol, akoby som mal ešte niečo, čo by som chcel povedať, a povedal nejaké krásne veci, a potom si kľakol na jedno koleno a povedal, že budeš moja žena a ja som povedal áno...bol som úplne šokovaný.“

ružové zlato krátke šaty pre družičky
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#HodaKotb vám pomáha prinášať novinky každý deň, ale v pondelok Hoda oznámila svoju vlastnú veľkú novinku – je zasnúbená! Hovorí, že #JoelSchiffman „kľakol na jedno koleno“ a položil otázku. Sledujte, ako oznamuje naživo správy svojim šokovaným kolegom DNES – a prsteň!

Príspevok zdieľaný používateľom DNES (@todayshow) na

Obaja sú rodičmi dcér Haley Joy a Hope. 'Ako to vysvetlíme, tvoji rodičia sa budú vydávať,' vtipkoval Kotb v pondelok. 'Stále sa snažíme prísť na to, ako presne im to vysvetliť.'

Kotb prvýkrát odhalila svoj vzťah so Schiffmanom (61), finančníkom, v roku 2015. 'Je to chlap, ktorý mi vo veku 50 rokov dáva motýle,' povedala vtedy.

ukážku uložiť dátumové karty

'No, je to najlepší muž, akého som kedy stretol,' povedal Hoda tento rok Wendy Williamsovej. 'On je proste všetko.'

Nathan Congleton / NBC DNES

Nathan Congleton / NBC DNES

Bude to Kotbovo druhé manželstvo po prvom manželstve s Burzisom Kangom, ktoré trvalo od roku 2005 do roku 2007.

ako vyrobiť mašľu do darčekového koša

Úplnú reakciu jej spolupracovníkov nájdete vo videu vyššie.