Roof Ridge Vent (klady a zápory a sprievodca dizajnom)

Strešné hrebeňové prieduchy pre a proti a sprievodca dizajnom s tým, čo to je a populárne typy. Zistite, či váš dom potrebuje hrebeňový prieduch na strechu.

Druhy komínov (Sprievodca dizajnom)

Typy sprievodcov komínov vrátane populárnych návrhov, nákladov, výhod a nevýhod a funkcií. Pozrite si obrázky rôznych typov komínov pre domácnosť.

Typy strešných šindľov (štýly návrhu)

Galéria rôznych typov strešných šindľov s obľúbenými štýlmi, plusmi aj mínusmi. Prezrite si obrázky kovových, kompozitných, drevených, škridlových a organických strešných šindľov.

Tinted House Windows Klady a zápory

Tónované okná domu klady a zápory s nákladmi a tým, či sa im to oplatí za dizajn, súkromie, ochranu pred UV žiarením a zníženú spotrebu energie.

Typy striech (Sprievodca strešnými materiálmi a tvarmi)

Dokonalý sprievodca po typoch striech, najpopulárnejších tvaroch a strešných materiáloch. Prezrite si našu galériu strešných štýlov a nájdite ten najlepší pre váš dom ..

Čierne strešné šindle klady a zápory

Sprievodca výhodami a nevýhodami čiernych strešných šindľov, pokiaľ ide o ich výhody a výhody. Zistite, či sú čierne šindle dobrým nápadom pre návrh strechy vášho domu.

Povrchová úprava betónu pre príjazdovú cestu (populárne typy a vzory)

Sprievodca po betónových povrchoch príjazdových ciest s populárnymi návrhovými možnosťami a nápadmi pre váš domov. Prezrite si rôzne typy betónových príjazdových ciest a povrchových úprav.

Softvér pre solárny dizajn (najlepšie fotovoltaické programy)

Sprievodca solárnym dizajnovým softvérom s najlepšími vlastnosťami na vytvorenie fotovoltaického systému pre váš domov. Pozrite si solárne návrhové programy domu.

Izolácia stropu v suteréne (klady a zápory)

Sprievodca výhodami a nevýhodami izolácie stropu v suteréne s populárnymi typmi, ako sú sklenené vlákna, striekaná pena, kamenná vlna a penová doska.

Exposed Aggregate Driveway (Sprievodca dizajnom)

Vystavený sprievodca po príjazdovej ceste vrátane toho, čo to je, návrhov, nákladov, utesnenia a opravy a porovnania s bežným betónom.

Moderné príjazdové cesty (návrhové nápady)

Tieto moderné príjazdové cesty majú ohromujúce dizajnérske nápady. Populárnymi zobrazenými materiálmi pre príjazdové cesty sú asfalt, betón, štrk, tehly, bridlica a dlažobné kocky.

Nápady na príjazdovú bránu (konečný sprievodca)

Konečný sprievodca nápadmi na brány príjazdovej cesty pre otočné, posuvné a zasúvateľné vzory. Pozrite sa na výhody a nevýhody jednotlivých typov brán pre príjazdové cesty a obrázky najlepších ...

Sheetrock vs sadrokartón (Sprievodca typmi a veľkosťami)

Sprievodca Sheetrock vs sadrokartón pokrývajúci populárne veľkosti, typy, náklady a úrovne povrchovej úpravy. Zaobstarajte si správne typy sadrokartónu pre svoje projekty rekonštrukcie domov

Čo je Brickmold na dverách? (Sprievodca dizajnom)

Zistite, čo je murovaná forma na dverách, vrátane rôznych typov obalov, veľkostí a murovanej verzie oproti žiadnym murovaným dverám.

Štandardné veľkosti okna (Tabuľky veľkostí a rozmery)

Sprievodca štandardnými veľkosťami okien vrátane tabuliek veľkostí pre populárne typy a rozmery. Pozrite si šírku a výšky okna a tipy na meranie.

Typy Windows (Ultimate Design Guide)

Sprievodca návrhom typov okien s obľúbenými materiálmi, štýlmi, nákladmi a funkciami rámov. Prezrite si obrázky rôznych typov okien pre váš domov.

Náklady na drevené podlahy (vyrobené z tvrdého a tvrdého dreva)

Tvrdé drevo je prvou voľbou pre väčšinu majiteľov domov, pokiaľ ide o podlahové krytiny domov. Získajte náklady na drevené podlahy a pozrite sa na najobľúbenejšie použité druhy dreva

Farby predných dverí (nápady na farby a farebné významy)

Galéria predstavujúca farby predných dverí a skúmajúca ich významy. Zistite, akou farbou chcete maľovať svoje vchodové dvere, na základe vašej osobnosti a štýlu dizajnu

21 typov príjazdových ciest (najlepšie nápady na dizajn)

Populárne typy príjazdových ciest vrátane návrhových nápadov, nákladov a výhod a nevýhod. Prezrite si obrázky betónu, dlažby, štrku, dlažobných kociek a tehál pre váš domov.

Plyn vs elektrický krb (klady a zápory a rozdiely)

Sprievodca výhodami a nevýhodami plynového vs elektrického krbu, cenovými rozdielmi a dizajnovými funkciami. Zistite, či je návrh elektrického alebo plynového krbu lepší.