Plynový krb (Ultimate Design Guide)

Sprievodca dokonalým dizajnom plynového krbu vrátane populárnych typov vložiek a ventilačných systémov, nákladov a funkcií. Nápady na plynový krb pre váš domov.

Vinylové okná zo sklenených vlákien (rozdiely, klady a zápory)

Sprievodca porovnaním okien z vinylu a sklenených vlákien s veľkými rozdielmi, kladmi a zápory a nákladmi. Zistite, aký typ okna je pre váš domov najlepší

Epoxidová podlaha (Sprievodca dizajnom Ultimate)

Sprievodca dokonalým dizajnom epoxidovej podlahy vrátane populárnych typov, štýlov, nákladov a výhod a nevýhod.

Rozmery umývačky riadu (Sprievodca veľkosťami)

Rozmery umývačky riadu a sprievodca štandardnou veľkosťou vrátane tipov, ako merať pre váš ďalší kuchynský spotrebič. Prezrite si populárne veľkosti umývačky riadu.

Maľovanie vinyl siding vs výmena

Sprievodca maľovaním vinylových dosiek vs nahradenie výhodami a nevýhodami, nákladmi a ktorá je najlepšou voľbou domov. Mali by ste natrieť alebo vymeniť vinylové obklady?

Plantážne okenice (Typy a sprievodca dizajnom)

Sprievodca typmi roliet pre plantáže vrátane populárnych vzorov, materiálov, nákladov, údržby a spôsobu, ako merať okná pre okenice

Jacuzzi vs vírivka (rozdiely, náklady a vlastnosti)

Rozdiely medzi vírivkou a vírivkou vrátane nákladov a ďalších obľúbených funkcií.

Akým spôsobom položiť drevenú podlahu

Pri prvej inštalácii drevenej podlahy v miestnosti musíte vedieť, akým spôsobom položiť drevenú podlahu. Správny smer podlahových dosiek môže mať veľký vplyv na dizajn podlahy. Ďalej uvádzame niekoľko úvah, ktoré môžete urobiť, aby ste dosiahli požadovaný dokonalý dizajn drevenej podlahy.

Štandardné rozmery sporáka (Sprievodca veľkosťami)

Prezrite si štandardné rozmery sporáka vrátane toho, ako zvoliť sporák správnej veľkosti pre váš kuchynský priestor. Sprievodca meraním a veľkosťou kuchynských sporákov.

Touchless bezdotykový faucet (rozdiely, klady a zápory)

Sprievodca faucetom bez dotyku a bezdotykovým ovládaním s hlavnými rozdielmi v tom, ako fungujú, aj v plusoch a mínusoch. Zistite, ktorý typ faucetu je pre vašu kuchyňu najlepší.

Vyhrievaná príjazdová cesta (kutilské, solárne, sálavé teplo a elektrické systémy)

Sprievodca po vykurovaných príjazdových systémoch vrátane modelov pre domácich majstrov, sálavého tepla, solárnych a elektrických modelov. Prezrite si návrhy domov s vyhrievanými príjazdovými cestami.

Obrazové okná (Sprievodca typmi, návrhmi a nákupmi)

Sprievodca dizajnom obrázkových okien vrátane jeho obsahu, možností, ceny, veľkostí a rozdielov v porovnaní s inými typmi okien.

Najlepšia farba strechy (Sprievodca šindľami a kovovou strechou)

Sprievodca najlepšou farbou strechy vrátane toho, ako zvoliť šindle a kovové strechy. Získajte nápady na farbu strechy pre váš domov.

Dlaždice vs betónové príjazdové cesty

Dlažby vs betónové príjazdové cesty pokrývajúce ich životnosť, údržbu, dizajn a náklady. Zistite, či sú pre vašu príjazdovú cestu najlepšie betóny alebo dlaždice

Štrková príjazdová cesta (príručka typov a návrhov)

Sprievodca návrhmi štrkových príjazdových ciest s populárnymi typmi štrku, veľkosťami, nákladmi a tipmi na inštaláciu a údržbu. Získajte nápady na štrkovú príjazdovú cestu.

Príjazdová cesta pre tehlové dlaždice (Sprievodca dizajnom)

Sprievodca návrhom príjazdovej cesty pre tehlové dlaždice s rôznymi typmi, vzormi, tipmi na náklady a údržbu. Pozrite si obrázky nápadov na príjazdovú cestu z tehál.

Ako odhlučniť dvere (Sprievodca najlepšími riešeniami pre domácich majstrov)

Ako odhlučniť vodidlo dverí pomocou najlepších produktov a domácich majstrov pre spálňu a domácu kanceláriu. Typy zvukovej izolácie pre domácnosť.

Nástenné faucety (typy pre kuchyňu a kúpeľňu)

Sprievodca dizajnom nástenných batérií s obľúbenými typmi pre kuchyňu a kúpeľňu, materiály a výhody a nevýhody. Nástenné faucetové štýly.

Brick Veneer vs Brick (Sprievodca porovnaním)

Sprievodca tehlovou dyhou vs tehly, ktorý zobrazuje rozdiely, cenu a miesto použitia jednotlivých typov. Pozrite si obrázky domov z masívnych tehál a tehlových dýh.

Clerestory Windows (Sprievodca dizajnom)

Sprievodca návrhom okien Clerestory s obrázkami nápadov na obývaciu izbu, kuchyňu a kúpeľňu. Nápady na interiér nájdete v typoch clerestory okien.