Rozmery chladničky (Sprievodca meraním a veľkosťou)

Sprievodca veľkosťami pre štandardné rozmery chladničky pre rôzne typy vrátane toho, ako merať, aby ste dostali ten pravý pre svoj kuchynský priestor.

Prírastok do bahna (Sprievodca nákladmi a dizajnom)

Sprievodca nákladmi na dizajn a sprievodcom dizajnom s obľúbenými typmi funkcií a podlahami. Zistite, koľko stojí dodanie mudrónu do vášho domu.

Projector Paint vs Screen (Sprievodca nákupom)

Sprievodca maľovaním a premietaním na projektor vrátane najlepšej možnosti a najlepších produktov na použitie. Zistite, či je pre vás to najlepšie maľovanie alebo projekčné plátno.

Veľkosti sprchových závesov (najobľúbenejšie a meracie tipy)

Populárne veľkosti sprchových závesov vrátane najobľúbenejších veľkostí pre sprchy a vane, informácie o tom, ako získať správne rozmery a kam zavesiť tyčku na závesy.

Aká farebná drevená podlaha je najlepšia na ďalší predaj

Aká farba podlahy z tvrdého dreva je najlepšia na ďalší predaj s najlepšími farbami morenia, ktorým sa treba vyhnúť a tými, ktorým sa treba vyhnúť. Prečítajte si tohto sprievodcu farebným dizajnom podláh.

Dvere s obrysovými svetlami (Sprievodca dizajnom)

Dvere s dizajnovým sprievodcom obrysových svetiel vrátane toho, čo sú zač, populárnych konfigurácií a odpovedí na bežné otázky. Získajte nápady na obrysové dvere

Výmena vs nové stavebné okná

Porovnanie výmeny vs nových konštrukčných okien s rozdielmi. Zistite, aký typ okien chcete nainštalovať pre svoj projekt domáceho dizajnu.

Priečnikové okná (Sprievodca populárnymi typmi a dizajnom)

Sprievodca dizajnom okien Transom vrátane toho, aké sú, populárne veľkosti a štýly. Pozrite si nápady na priečne okná pre rôzne miestnosti v dome.

Veľkosti dverí v skrini (najobľúbenejšie rozmery)

Sprievodca štandardnými veľkosťami dverí v skrini pre bežné, posuvné, dvojité a ľanové dvere. Získajte rozmery dverí skrinky, ktoré vám pomôžu s výmenou.

Rôzne typy schodov (galéria nápadov na dizajn)

Galéria rôznych typov schodov vrátane výhod a nevýhod, populárnych otázok a návrhov. Pozrite si obrázky nápadov na schody.

Renovácia vs prestavba (rozdiely a spôsob výberu)

Rozdiel medzi renováciou a prestavbou vrátane toho, ktorá stojí viac a ktorá je najlepšia pre váš domáci dizajn. Získajte tipy na prestavovanie a renováciu.

Čo je to stúpajúca stena? (Návrh rozdeľovača a oddielu)

Zistite, čo je múra, ako aj rozdiely medzi rozdeľovačom, partitónom, bránou firewall a múrmi na párty. Pozrite si obrázky návrhov deliacich stien.

Štukatúra vs. Sádra (rozdiely a najlepšie typy)

Sprievodca štukovou vs omietkou s rozdielmi medzi typmi povrchových úprav stien, ako sa používa každý materiál, a exteriérovými a interiérovými domácimi aplikáciami.

Bay Window vs Bow Window

Vitajte v našom sprievodcovi po dizajnoch arkierov a lukov s rozdielmi medzi štýlmi a nákladmi. Zistite, či sú najlepšie priečne alebo arkierové okná.

Náklady na štukatúru domu (cena za štvorcovú stopu a opravu)

Náklady na štukatúru domu vrátane ceny za štvorcový meter a opravy. Získajte podrobnosti o nákladoch na sanáciu a inštaláciu štuku.

Stucco vs Siding (Sprievodca rozdielmi a porovnaním)

Rozdiely medzi štukovou vs vlečkou a porovnaním s výhodami a nevýhodami každého typu. Porovnajte náklady, životnosť a energetickú účinnosť.

Rozmery práčky a sušičky (Sprievodca veľkosťami)

Sprievodca rozmermi práčky a sušičky, ktorý vám pomôže vybrať ten správny model pre váš návrh práčovne. Stohovateľné, štandardné veľkosti a práčky so sušičkou a sušičkou spredu.

Markíza vs Okenné krídlo (rozdiely a dizajn)

Rozdiely medzi oknami markízy a oknami vrátane výhod, ceny a dizajnu. Zistite, či sú okenné krídla alebo markízy najlepšie pre váš domov.

Farby exteriérových domov, ktoré sa predávajú

Farby exteriérových domov, ktoré sa predávajú, vrátane farebných kombinácií a nápadov. Prezrite si farby farieb, ktoré vám pomôžu predať váš domov, vrátane tipov na predné dvere a garáž.

Rozmery posuvných dverí (Sprievodca štandardnými veľkosťami)

Sprievodca obľúbenými rozmermi posuvných dverí so štandardnými veľkosťami pre sklenené, zásteny, dvere do skriniek a do stodoly. Získajte veľkosti posuvných dverí pre svoj domov.