Hlavná práca Z Domu Zabudované nápady pre domácu kanceláriu (Ultimate Design Guide)

Zabudované nápady pre domácu kanceláriu (Ultimate Design Guide)

Vitajte v našom jedinečnom sprievodcovi po domácej kancelárii, ktorý obsahuje nápady, ako sú skrinky, regály, poličky na knihy a dizajny domácich majstrov.
Domáca kancelária s čiernymi vstavanými skrinkami, modernými francúzskymi dverami a stropom z drevených trámov Ak sa vám zdá, že pracujete z domu, budete potrebovať pracovný stôl, ktorý dokáže dôkladne replikovať funkčnosť stolíka vo vašej kancelárii. Či už ide o jednoduché úlohy, ako je písanie poznámok alebo platenie účtov, aby ste si mohli urobiť nejaké práce s papierom, potrebujete osobný pracovný priestor, ktorý pomôže povzbudiť vašu produktivitu pri zachovaní všetkých vecí usporiadaných.

Vstavaná domáca kanceláriasú najlepším riešením, ako pomôcť maximalizovať váš priestor, optimalizovať ukladací priestor a podporiť vašu kreativitu doma. Najoptimálnejšie zabudované úložné systémy kombinujú rôzne typy regálov, skriniek a zásuviek, pretože poskytujú organizovaný spôsob ukladania predmetov všetkých typov, tvarov a veľkostí.

Vstavaná domáca kancelária na obrázku vyššie má vysoké skrinky, ktoré sú lemované otvorenými policami, ktoré slúžia ako displej pre knihy a iné dekorácie. Spodná časť využíva zásuvky, ktoré udržujú neporiadok mimo dohľadu.

Obsah

Tu vám ponúkame niektoré z najlepších zabudovaných nápadov do domácej kancelárie, ktoré môžete pre svoj domov vyskúšať. Či už máte malý kútik alebo celú miestnosť pre domácu kanceláriu, máme tu správne tipy a nápady, ktoré vás inšpirujú.

Vstavané kancelárske skrinky

Svetlá domáca kancelária so zabudovanými skrinkami so zásuvkami na policeNikto nechce pracovať v špinavej domácej kancelárii a najlepším spôsobom, ako zabrániť hromadeniu neporiadku vo vašom priestore, je mať po ruke nejaké organizované úložisko.

Skladovanie ako skrinky a police sú kľúčovými vlastnosťami zabudovaných domácich kancelárií. Ak si zariaďujete priestor, kde môžete pracovať doma, budete na svoje úlohy potrebovať stacionárne, kancelárske potreby a vybavenie. Mať určené úložisko pre každý typ položky nielen pomôže zabrániť tomu, aby domáca kancelária vyzerala neprehľadne, ale tiež vám pomôže efektívne plniť úlohy. Keď máte priestor a domácu kanceláriu usporiadanú, čas a úsilie potrebné na hľadanie vecí sa znížia a vy sa môžete viac sústrediť na to, čo robíte.

Pokiaľ ide o dizajn vstavaných kancelárskych skriniek, najbežnejším typom sú knižničné skrinky. Knižničné skrinky sú zvyčajne kombináciou políc a uzavretých skriniek. Horná časť vstavanej nástennej jednotky je zvyčajne vyplnená policami a spodná časť je určená pre skrinky.

Domáca kancelária so zabudovaným stolom a policami so samostatným stolomToto taupe zabudované v domácej kancelárii so skrinkami vytvára ilúziu väčšieho priestoru, pretože presne zodpovedá farbe stien. Okrem vstavaného stola, ktorý obsahuje počítač, slúži ďalšia vrstva políc ako skrinka na médiá a televíziu.

Pri plánovaní návrhu a usporiadania zabudovanej domácej kancelárie je jedným z kľúčových trikov, ktoré je potrebné mať na pamäti, organizácia. Popremýšľajte, či chcete, aby vám stôl zaberal všetok priestor, alebo či musíte nechať priestor pre ďalší nábytok a úložisko. Pokiaľ ide o vstavaný úložný priestor, nemusíte vždy držať všetko zastrčené v zásuvke. Využite vertikálny priestor a kombinujte rôzne typy regálov a skriniek, ktoré prechádzajú od podlahy po strop.

Aby ste vytvorili efektívne zabudované kancelárske skrinky, musíte mať na pamäti štandardné rozmery a rozmery ich dizajnu. Vďaka správnej výške, hĺbke, šírke, dĺžke a rozstupom sa zaistí, že sa vaše úložisko v domácej kancelárii bude pohodlne používať.

Veľkosti vstavaných skriniek a políc

Domáca kancelária so zabudovanými skrinkami, bielymi obkladmi a francúzskymi dveramiŠtandardné rozmery a sprievodca veľkosťou, na ktoré musíte pamätať pri navrhovaní zabudovaných kancelárskych skriniek, regálov a úložných systémov:

Pre vstavané kancelárske skrinky a police:

 • Štandardné výška vstavaných políc pre domáce kancelárie - Pre ľahší prístup by police vo všeobecnosti nemali byť vyššie ako 216 centimetrov. Malé police sú zvyčajne vysoké medzi 30 až 42 palcami alebo 76 až 107 centimetrov.
 • Štandardné hĺbka regálov na knihy - Regály na všeobecné účely majú zvyčajne hĺbku 10 až 12 palcov alebo 25 až 30 centimetrov
 • Odporúčané rozstup políc pre vstavané police na knihy - Rozstup políc pre police na knihy sa zvyčajne pohybuje od 8 do 12 palcov alebo 10 až 30 centimetrov.

Pre vstavané kancelárske police:

 • Odporúčané výška najvyšších políc - Na základe pohodlného dosahu priemerne veľkej osoby by najvyššia výška políc mala byť od 72 do 78 palcov alebo 182 až 198 centimetrov.
 • Odporúčané výška najnižšej police - Najnižšia polica by mala byť 3 až 4 palce alebo 7 až 10 centimetrov od dokončenej úrovne podlahy.
 • Štandardná polica hĺbka - V závislosti od typu skladovaného tovaru sa odporúčaná hĺbka políc v zabudovaných domácich kanceláriách pohybuje od 6 do 24 palcov alebo 15 až 61 centimetrov
 • Odporúčané rozstup políc - Odporúčaný rozstup políc sa všeobecne pohybuje od 7 do 15 palcov alebo 17 až 43 centimetrov. Rozstup políc sa môže meniť zhora nadol, aby sa vyvážilo vaše zabudované úložisko. Použite menšie medzery v hornej časti a väčšie medzery v dolnej časti, aby ste zabránili tomu, aby váš vstavaný rám vyzeral ťažko.

Svetlá domáca kancelária so zabudovanými francúzskymi dveramiTáto svetlá a vzdušná domáca kancelária je vybavená policami a skrinkami v béžovej farbe od podlahy po strop. Stojan a kovová kancelárska stolička uprostred zodpovedajú čistému a sviežemu vzhľadu interiéru.

Domáca kancelária so sivým bielym stolom v skrinke a francúzskymi dveramiTu je iný uhol domácej kancelárie, kde môžete vidieť zabudovanú celú stenu s policami, zásuvkami a pod skrinkami. Jednoduché obruby a obložený dizajn skrinky sú dokonalými detailmi, ktoré zodpovedajú súčasnej klasickej téme priestoru.

Domáca kancelária so zabudovanými regálmi na stenách, francúzskymi dveramiPrázdna stena medzi policami tejto vstavanej domácej kancelárie slúži ako displej pre elegantné izbové rastliny. Tento dizajn vytvára veľmi potrebný vizuálny zlom v priestore, ktorý má monochromatickú farebnú schému.

Domáca kancelária s tmavým drevom zabudovaným v poličkách na stole a sedadlom pri okneDomáca kancelária postavená v dizajne vyššie využíva ohromujúci výhľad tým, že dopĺňa veľké okná s polstrovanými sedadlami. Bohatý podtón tmavo zafarbených drevených regálov od podlahy po strop nielen dodáva priestoru teplo, ale aj pôsobí veľmi luxusne.

Domáca kancelária s policami a skrinkami od podlahy po stropAk máte zabudovaný kancelársky nábytok, ktorý sa tiahne od steny k stene, skúste niektoré police nechať prázdne, pretože to v miestnosti vytvára svetlejší a svetlejší dojem.

Domáca kancelária so skrinkami v kuchynskom štýle a ostrovom na stole s mramorovou doskouŠtýlový sivý odtieň vstavaných skríň tejto domácej kancelárie tak dobre kontrastuje s bielym stolom v tomto modernom priestore. Namiesto použitia malého vstavaného desktopu je pult rozšírený, čím poskytuje viac priestoru pre rôzne podstatné náležitosti a dekoráciu. Domáca kancelária má štýl podobný kuchynskému priestoru, ktorý je ideálny pre milovníkov jedla.

Kancelária na poschodí so strešným oknom a stenou policeNamiesto zabudovania stola do zabudovaných políc, toto malý dizajn domácej kancelárie využíva samostatne stojaci stôl na maximalizáciu nástennej jednotky na uskladnenie kníh.

destinácie so slobodou na východnom pobreží

Kancelársky kút so zabudovaným stolom a policami na knihyPremeňte svoju osobnú knižnicu na priestor pre štúdium a prácu tým, že vyhradíte malý priestor pre vstavaný stôl. Domáca kancelária postavená v dizajne vyššie má malý pracovný stôl, ktorý stačí na umiestnenie počítača.

Kancelária s od podlahy po strop zabudovaná v regáloch skriniekTradičné nápady na zabudovanie do domácej kancelárie kombinujú formálnu atmosféru s pohodlím. Tento dizajn má police od podlahy až k stropu so skrinkami v štýle trepačky dole a v strede je samostatne stojaci stôl z masívneho dreva, ktorý je doplnený hnedým semišovým kreslom.

Podkrovná domáca kancelária so zabudovaným výhľadom na okno stola a strešným oknom Domáca kancelária nemusí byť vždy samostatnou miestnosťou vo vašom dome. Môžete hľadať nevyužité oblasti, nevyužité miesto alebo dokonca nepríjemné rohy a potom ich pomocou domácej kancelárie zabudovanej v stole zmeniť na pracovnú stanicu. Napríklad tento dom zmenil toto podkrovie na jednoduchú domácu kanceláriu vytvorením vstavaného stola v malom kúte.

Domáca kancelária s rustikálnym stolom a čiernymi vstavanými policamiNiekedy všetko, čo potrebujete, je policový regál, ktorý vytvorí úžasnú domácu kanceláriu. Tento konkrétny dizajn má bridlicovo zafarbené police, ktoré siahajú od podlahového stropu a kvôli vytvoreniu malého kontrastu v priestore sú zobrazené doplnky a knihy farebne zladené do bielej farby.

Tradičná domáca kancelária so svetlozelenou farbou a vstavaný stôlTrik, ktorý vás privedie k zabudovaniu do domácej kancelárie, spočíva v dostatku svetla. Napríklad tento malý priestor vedľa okna je dokonalým miestom na vytvorenie pôvabnej vstavanej domácej kancelárie, pretože využíva prirodzené osvetlenie.

Domáca kancelária so zabudovanými policamiKontrast je veľmi efektívny trik s dizajnom, pretože zvyšuje vizuálny záujem o priestor. Napríklad táto moderná domáca kancelária kombinuje ostré biele farby vstavaného police v klasickom štýle s čiernou kancelárskou stoličkou a stolom. Viac kreatívnych návrhov nájdete v našej galérii Feng Shui kancelárske nápady tu.

Veľká domáca kancelária s drevom zabudovaným do regálového pultuAk máte priestorový luxus, môžete ho využiť vytvorením vstavaného úložného priestoru domácej kancelárie v niekoľkých stenách miestnosti. Vyššie uvedený dizajn predstavuje obrovský úložný priestor pre knihy, ktoré využívajú regály od podlahy po strop v prírodnej farbe. Dizajn je tiež zakomponovaný do drevených sedadiel, ktoré slúžia ako priestor na čítanie.

Domáca kancelária so sivou farbou zabudovaná do polícBuďte starí a kreatívni so štýlom zabudovaných nápadov domácej kancelárie pomocou starožitného nábytku ako pracovného stola. Táto útulná domáca kancelária spája súčasné a tradičné detaily kombináciou jednoduchých jednoduchých políc od steny k stene s rustikálnou starožitnou konzolou, ktorá slúži ako pracovný priestor.

Vstavané skrinky na stôl

Domáca kancelária so zabudovaným stolom a skrinkamiAk máte niekde v domácnosti stenu so skrinkami, bude to ideálne miesto na umiestnenie vstavaného stola. Začlenenie vstavaného stola so skrinkami nielenže maximalizuje priestor vo vašej domácnosti a slúži ako úložný a pracovný priestor, ale tiež pomáha dosiahnuť čistý a plynulý vzhľad. Kombinácia vstavaného stola so skrinkami skryje pracovnú plochu, zatiaľ čo police odvracajú áno a celé nastavenie domácej kancelárie vizuálne zmizne v priestore.

Existuje niekoľko rozložení, ktoré môžete vyskúšať vytvoriť vstavaný stôl so skrinkami, ale jedným z najefektívnejších trikov na zaistenie bezproblémového spojenia je udržiavanie pracovnej plochy v rovine so zvyškom skriniek. Rozšírenie šírky pracovnej plochy za čelo skriniek preruší kontinuitu skriniek. Okrem toho by pracovná plocha mala mať rovnakú výšku ako skrinky na oboch stranách.

Kancelársky stôl zabudovaný v zásuvkách s regálovými korkovými doskamiKlasická biela vstavaná domáca kancelária sa dá ľahko aktualizovať pomocou sviežej farby steny a kontrastného príslušenstva. Táto pôvabná domáca kancelária dýcha jemnou, ženskou atmosférou spojením bieleho vstavaného stola s osviežujúcimi svetlými jablkovo zelenými stenami a nóbl ružovými doplnkami.

Kancelária s rohom vstavaným stolom a skrinkamiDoplnky, ktoré vložíte do zabudovaných v domácej kancelárii, hrajú významnú úlohu pri zvyšovaní celkového vizuálneho záujmu o priestor. Napríklad celé biele miesto môže ľahko pôsobiť nudne a jednotvárne, ale pre dizajn domácej kancelárie, ktorý je uvedený vyššie, použitie čiernobielych zarámovaných fotografií a modrých a oranžových doplnkov prináša jemný farebný nádych, ktorý priestor oživí.

Domáca kancelária s duálnymi policami na policeAk máte dostatok priestoru, môžete sa rozhodnúť pre zabalenie do stolov alebo na pracovné stanice v tvare písmena U. Toto konkrétne nastavenie je dokonalé, ak potrebujete pracovný priestor pre viac osôb.

Domáca kancelária s dvojitými pracovnými stolmiĎalším usporiadaním, ktoré možno vyskúšať vstavané nápady domácej kancelárie, sú stoly v tvare L. Táto väčšia verzia umožňuje tiež dvom osobám pracovať súčasne na každom konci stola. Vstavaná skrinka medzi nimi je perfektne umiestnená, pretože k nej majú obaja používatelia ľahký prístup.

Domáca kancelária na chodbe so vstavanou stolovou skriňouMalé stoly pre domácu kanceláriu zapadajú do malých zákutí dokonale a vyžadujú minimálne množstvo miesta. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sú veľmi univerzálne a dajú sa inštalovať do malých priestorov, ako je roh, pod schody alebo v tomto prípade na chodbu.

Vstavaný pracovný stôl pre domácu kanceláriu

Predsieň kancelársky kút so zabudovaným stolom a nástennou skrinkouTu je príklad zabudovanej malej domácej kancelárie pre domácich majstrov. Väčšina malých zabudovaných pracovných stolov sú jednoduché pracovné priestory, ktoré stačia na prenosný počítač, ale je možné ich vylepšiť funkčnosťou pridaním stropných skriniek.

Okrem možnosti vybaviť domácu kanceláriu samostatne stojacim stolom je jedným z najlepších spôsobov, ako maximalizovať svoj domáci priestor, pripevnenie na stenu. Rozdiel medzi použitím voľne stojaceho stola a vstavaného stola je v tom, že tento stolík plynulejšie ladí s dizajnom a štýlom priestoru.

Pracovné stoly vyrobené pre domácich majstrov môžu byť vybavené skrinkami a policami, alebo môžu byť také jednoduché ako jeden kus plávajúcej pracovnej plochy pripevnenej k stene. Ak potrebujete dostatok pracovného priestoru. Svoj rozšírený stolný počítač môžete rozšíriť na celú dĺžku steny alebo vytvoriť usporiadanie v tvare L. Dizajn je nakoniec na vás.

Najlepšie na pracovných stoloch postavených na domácich majstrov je, že si ich môžete prispôsobiť ľubovoľným spôsobom a podľa svojich osobných potrieb, špecifikácií a preferencií. Pokiaľ ide o dizajn a výzdobu, stolný počítač s vlastnými potrebami umožňuje maximálnu flexibilitu. Môžete pridať domáce úpravy, ktoré vám pomôžu prispôsobiť váš pracovný priestor a urobiť ho pohodlnejším.

Výklenok pre domácu kanceláriu so zabudovaným stolom a policamiVstavané police sú veľmi praktickým doplnkom domácnosti, pretože sa dajú ľahko premeniť na malý stôl domácej kancelárie. Tento konkrétny dizajn zabudovaný v domácej kancelárii je veľmi jednoduchý a skladá sa iba z troch úrovní ríms, ponúka však maximálnu funkčnosť a môžu ho používať dve osoby.

Ako zostaviť vstavaný stôl

Stavbu vstavaného stola je možné uskutočniť ako víkendový projekt Urob si sám. Výroba základného vstavaného stola je jednoduchá úloha, ktorú zvládnu aj začiatočníci s malými alebo žiadnymi stolárskymi skúsenosťami. Pokiaľ máte správne elektrické náradie, môžete mať zabudovaný stôl hotový za 2 dni.

Sprievodca štandardnými meraniami a veľkosťami:

 • Štandardné výška stolov - vysoké asi 74 až 76 centimetrov
 • Bežné dĺžky stolov - 48 palcov (120 centimetrov), 60 palcov (150 centimetrov), 72 palcov (180 centimetrov)
 • Bežné šírky stolov - 24 palcov (61 centimetrov), 30 palcov (76 centimetrov), 36 palcov (91 centimetrov)

Typ prevedenia : pri rozhodovaní o meraniach pre váš vstavaný stôl zaokrúhlite merania vášho stola na najbližšiu 0,5 stopy až 0,15 metra, aby ste uľahčili meranie, značenie a rezanie.

Tu je krok za krokom návod, ako vyrobiť jednoduchý, plne funkčný vstavaný stôl. Pre tento konkrétny projekt je výsledná veľkosť pracovnej plochy 2 stopy x 4 stopy (24 palcov x 48 palcov)

Materiály:

 • 1 kus preglejkovej dosky s hrúbkou 4 ‘x 8’ x 1 ″ (použije sa na dosku stola, nakrájajte ju na veľkosť 2 stopy x 4 stopy alebo podľa požadovanej veľkosti pracovnej plochy).
 • 4 kusy reziva 2 × 4 (použije sa na nohy a švy alebo na podperné vzpery, rozrežte ich podľa požadovanej dĺžky)
 • 1,5 ″ klince na nechty
 • Skrutky
 • Latexová výplň do dreva
 • Lepidlo na drevo

najprv

manžel rosie huntington-whiteley
 • Smaltovaná farba
 • Brúsny papier zrnitosť 180
 • Brúsny papier zrnitosť 320

Nástroje:

 • Ochranné vybavenie, ako sú ochranné okuliare, dýchacia maska ​​a rukavice
 • Ceruzka
 • Svinovací meter
 • Elektrická brúska
 • Kladivo
 • Elektrická vŕtačka
 • Spackling špachtle
 • Píly pre kone a svorky na drevo (voliteľné)

Malý kútik domácej kancelárie s čiernou akcentovanou stenouAk máte v pláne urobiť domácu kanceláriu zabudovanú v kúte, vymaľujte stenu za ňou kontrastnou farbou. Týmto spôsobom nemáte v priestore iba akcent, ale vymedzuje ho aj vo zvyšku miestnosti. Vezmite si ako príklad tento malý vstavaný pracovný stôl - v priestore vyniká tmavomodrou stenou.

Kroky pri výrobe zabudovaného stola:

Časť 1. Navrhovanie vášho stola.

 1. Keď ste sa rozhodli, kam bude váš vstavaný stôl smerovať, prvým krokom, ktorý musíte urobiť, je zmerať plochu, kam ju budete umiestňovať. Napnite zvinovací meter z jedného konca na druhý a všímajte si potrebné merania. Znova skontrolujte merania, ktoré máte, pretože sú veľmi kritické a významné pri zhromažďovaní materiálov, ktoré budete potrebovať pri stavbe svojho stola.
 2. Rozhodnite sa pre praktickú veľkosť vášho vstavaného stola. Na základe štandardných meraní, ktoré sme spomenuli vyššie, sa rozhodnite pre veľkosť vášho vstavaného stola. Pre tento konkrétny projekt vytvoríme stôl s veľkosťou 2 stopy krát 4 stopy.
 3. Naplánujte si dizajn svojho stola. Dizajn jednoduchého stola zabudovaného v domácej kancelárii môže byť rovnako jednoduchý ako základný stôl alebo pracovná plocha pripevnená k stene. Môžete si to prispôsobiť podľa svojich potrieb a preferencií - ak chcete, môžete vložiť zásuvku alebo pod ňu uzavretú skrinku. Dizajn je nakoniec na vás. Ale opäť pre tento konkrétny projekt budeme vyrábať iba jednoduchý vstavaný desktop s nohami.

Typ dizajnu č. 1: Ak nemáte dostatok miesta na plný stôl zabudovaný v domácej kancelárii, zvážte inštaláciu plávajúceho stola. Plávajúci stôl nebude potrebovať nohy a je oveľa jednoduchšie ho vyrobiť, pretože potrebujete iba 1 až 2 kusy drevených dosiek, ktoré sa použijú ako pracovná plocha. Potom sa pripevní na stenu pomocou konzol alebo montážneho hardvéru. Plávajúce stoly môžu byť také malé ako 0,46 m x 0,91 m a často vyžadujú iba 1 - 2 kusy dreva.

Typ dizajnu č. 2: Preglejka sa zvyčajne dodáva na doskách s veľkosťou 4 stopy x 8 stôp s nominálnymi hrúbkami, ktoré sa pohybujú od 1/8 palca alebo 3,2 mm do 1 1/4 palca alebo 31,75 mm.

Časť 2. Zhotovenie pracovnej plochy pomocou listu preglejky s rozmermi 4 × 8.

Typ prevedenia: Skutočná hrúbka dosiek 2 × 4 nie je presne 2 palce alebo 5,1 centimetra, ale iba 1,5 palca alebo 3,8 centimetra.

Na základe skutočnej veľkosti dosiek sú presné rozmery vášho stola s rozmermi 2 × 4 stopy široké 24 palcov alebo 61 centimetrov. Toto budete potrebovať ako pomôcku pri rezaní rovnátok a nôh svojej pracovnej plochy.

 1. Keď sa rozhodnete pre dizajn a veľkosť vášho stola, rezte drevo podľa vhodných rozmerov. Na pracovnej ploche tohto konkrétneho projektu zmerajte na svojej preglejkovej doske hrúbky 1 palec a 4 stopy obdĺžnik. Označte to pomocou ceruzky.
 2. Pomocou pokosovej píly alebo kotúčovej pílky orežte svoju palcovú preglejku podľa veľkosti.
 3. Vezmite si preglejku s rozmermi 2 stopy x 4 stopy a cez okraje preglejky naneste vrstvu brúsneho papiera so strednou alebo vysokou zrnitosťou, až kým nebude hladký, aby ste ho pripravili na dokončenie. Robte to krúživými pohybmi a dbajte na to, aby bol povrch dreva dostatočne hladký, aby mohol lepšie absorbovať farbu alebo škvrny. Najlepšie výsledky dosiahnete pomocou brúsneho papiera s zrnitosťou 80 až 120. Môžete tiež použiť automatickú brúsku na dokončovacie práce, ktorá rýchlejšie spracuje vašu prácu.
 4. Dokončuje sa vaša pracovná plocha. Pomocou štetca alebo valčeka naneste na preglejkovú pracovnú plochu 2 až 3 vrstvy farby alebo moridla na drevo podľa vášho výberu. Aby ste dosiahli lepšie výsledky, kefujte farbu proti vzoru dreveného zrna.
 5. Pred nanesením ďalšej vrstvy nechajte farbu schnúť najmenej 24 hodín. Prestaňte nanášať farbu alebo škvrnu, akonáhle získate požadovanú požadovanú hĺbku farby. Výsledný náter farby alebo moridla nechajte schnúť 24 hodín.

Typ prevedenia: Pred nanesením ďalšej vrstvy farby alebo moridla sa uistite, či sú predchádzajúce vrstvy suché na dotyk. Pridajte tiež jednu vrstvu po druhej a zotrite všetok prebytočný pigment.

Časť 3. Výroba nožičiek pomocou reziva 2 × 4.

 1. Vyrobte si podpery a švy pre stôl. Zmerajte rovnakú šírku svojej pracovnej plochy, od ktorej odpočítate šírku dvoch nožičiek, ktoré budú na každej strane vášho reziva 2 × 4, a označte ho ceruzkou. Pre tento konkrétny projekt bude mať každý z vašich podporných dielov dĺžku 21 palcov alebo 53 centimetrov, aby bol zaistený dostatočný priestor pre nohy. (Šírka pracovnej plochy 24 palcov mínus šírka nôh 1,5 palca pre každú stranu).

Tieto kúsky sa použijú na vystuženie stola zospodu. Vyrežte ho podľa veľkosti pomocou pílky. Budete potrebovať 2 kusy 21 palcov dlhého reziva 2 × 4.

2. Odrežte nohy svojho stola podľa veľkosti. Na svojich 2 × 4 kusoch reziva odmerajte 29 palcov, potom odpočítajte 1,5 palca alebo 3,8 centimetra (aby odrážala hrúbku plochy) a označte ho ceruzkou.

Na nohy budete potrebovať 4 kusy 27,5 palcového reziva 2 × 4. Vyrežte ho podľa veľkosti pomocou pílky.

Typ prevedenia: Dĺžka nôh vášho stola sa môže pohybovať od 29 do 31 palcov, v závislosti od požadovanej výšky stola. Podľa toho upravte merania. Napríklad, ak chcete, aby bol váš stôl minimálne 30 palcov od zeme, každá z nôh by mala byť dlhá 28,5 palca.

3. Dokončenie nôh stola. Na narezané kúsky reziva 2 × 4 naneste vrstvu brúsneho papiera so strednou zrnitosťou a brúste ich, až kým nebudú hladké na dokončenie. Na nohy stola pomocou štetca alebo valčeka naneste vrstvu farby alebo moridlo na drevo. Nechajte farbu zaschnúť a potom naneste ďalšiu vrstvu. Robte to, kým nedosiahnete požadovanú farbu. Po dokončení nanášania posledného náteru nezabudnite hotové nohy úplne vyschnúť 24 hodín a potom ich pripevnite na plochu.

Typ prevedenia: Existujú ďalšie možnosti pre nohy stola, ktoré môžete preskúmať, aby váš vstavaný stôl získal iný vzhľad. To sa neobmedzuje iba na jednoduché drevené nohy 2 × 4. Pre jedinečnejší dizajn môžete použiť rôzne predmety.

Prefabrikované nohy si môžete kúpiť aj v miestnych domácich potrebách a v obchodoch s hardvérom. Predávajú ich v rôznych tvaroch, veľkostiach a materiáloch, ako je kov a drevo. Ušetrí vám to nielen čas a námahu, ale tiež vám pomôže vytvoriť vstavaný pracovný stôl domácej kancelárie, ktorý vyhovuje požadovanému štýlu.

Časť 4. Pripevnenie nôh k pracovnej ploche.

 1. Pripevnite nohy stola k spodnej časti pracovnej plochy. Pomocou elektrickej vŕtačky položte 2 kusy skrutiek do dreva na vonkajší okraj každej nohy a na koniec podpery alebo vzpery na každej strane pracovnej plochy.

Na zaistenie bezpečného pripevnenia pracovnej plochy k nohám položte po celej dĺžke podpery kúsok drevenej skrutky každých 18 palcov alebo 18 centimetrov od seba.

Vyskúšajte stabilitu svojho stola. Jemne posuňte pracovný stôl, aby ste zistili, či je stabilný. V prípade potreby urobte potrebné úpravy skrutiek.

Časť 5. Pridanie hardvéru a začlenenie ďalších funkcií.

Pridanie hardvéru, ako sú rukoväte a gombíky skrinky, je voliteľné a bude závisieť od konštrukcie vášho stola. Väčšina príslušenstva sa dodáva s vlastným návodom na montáž.

Vstavaný kancelársky nábytok

Moderná domáca kancelária so vstavanými skrinkami na nábytokOkrem DIY zabudovaného kancelárskeho nábytku sú niektoré ďalšie možnosti, ktoré môžete preskúmať, zákazkový a hotový zabudovaný kancelársky nábytok. Vstavaný nábytok na mieru je možné objednať od kvalifikovaných stolárov a výrobcov skriniek, zatiaľ čo hotový vstavaný kancelársky nábytok si môžete kúpiť v obchodoch s nábytkom a v obchodoch s domácimi potrebami.

Keď si objednáte vstavaný kancelársky nábytok na mieru od stolára, práca sa zvyčajne začína posúdením priestoru, potom urobí potrebné merania, ktoré potrebujú na prispôsobenie vášho zabudovaného nábytku pre domácu kanceláriu. Na základe vašich konkrétnych potrieb a požiadaviek dodávateľ vytvorí rozloženie a dizajn vstavanej nástennej jednotky.

Po dokončení návrhu sa začne výroba na základe materiálov a povrchových úprav, na ktorých ste sa s dodávateľom dohodli. Výroba zvyčajne trvá kdekoľvek od dvoch týždňov do mesiaca. Posledným krokom je inštalácia domáceho kancelárskeho nábytku na mieru do vášho domova.

Hotový zabudovaný nábytok do domácej kancelárie sa naopak ponúka z regálu. Niektoré populárne obchody ako IKEA zvyčajne ponúkajú zásuvkové jednotky, police a písacie stoly. Aj keď sú voľne stojace, môžete ich tiež pripevniť na stenu pomocou správneho hardvéru a podpory.

DIY vstavaný nábytok do domácej kancelárie a hotový nábytok do domácej kancelárie sú vo všeobecnosti lacnejšie ako možnosť vyrobená na mieru.

Veľká domáca kancelária so zabudovaným stolom pre tri osobyTento obrovský otvorený priestor je vybavený veľmi dlhou zabudovanou pracovnou plochou, ktorá môže slúžiť ako pracovný priestor alebo študovňa pre troch. Pod ním sú zabudované zásuvky na uloženie.

Domáca kancelária s kutilstvom zabudovaným v pracovnom stole a regálochJedným z efektívnych spôsobov, ako zabrániť zabudovaným nápadom v domácej kancelárii, aby boli neprehľadné, je vystavenie tematických a farebne zladených predmetov na policiach a uchovanie všetkých voľných kancelárskych potrieb v zásuvkách. Vstavaná domáca kancelária vyššie vyzerá super organizovaná pomocou minimálneho dreveného príslušenstva.

graf zhody farieb

Kancelárska miestnosť s moderným vstavaným stolom a skriňouDlhé vstavané stoly sú tiež mimoriadne užitočné, ak pracujete s viacerými monitormi. Nielenže je dostatok miesta pre hardvér vášho počítača, ale môžete s ním tiež pohodlne manévrovať.

Domáce kancelárie - vstavané dizajnérske nápady

Tu je niekoľko úžasných zabudovaných nápadov domácej kancelárie, ktoré môžete vyskúšať:

Domáca kancelária s bielymi vstavanými skrinkami a policamiVeľký pôdorys poskytuje veľa príležitostí na zabudovanie nápadov do domácej kancelárie. Tento dizajn venuje celú stenu svojim vstavaným policiam so zásuvkami a skrinkami.

Domáca kancelária so zabudovanými policami na knihy nad francúzskymi dveramiTento dizajn domácej kancelárie má vstavané police na každú stranu a nad nádherné francúzske dvere.

Domáca kancelária s geometrickými prvkami v knižnici polícTáto štýlová polica na mieru s geometrickým tvarom ponúka kreatívne riešenie súčasného knižničného priestoru.

Domáca kancelária so zabudovaným okenným sedadlomTáto útulná domáca kancelária má zabudované okenné sedadlo. Okenná sedačka je skvelou alternatívou k sedeniu za stolom a dá sa použiť na rozjímanie alebo relaxáciu. Alternatívou k zabudovanému nábytku do domácej kancelárie je samostatne stojaci stôl, ktorý je zobrazený vyššie. Vstavané prvky sú trvale pripevnené k stene. V niektorých prípadoch to nemusí byť najlepšie riešenie vášho nastavenia, najmä ak prenajímate byt. Samostatne stojace písacie stoly sú tiež ideálne pre viacúčelové miestnosti, pretože ich môžete ľahko premiestniť, ak chcete zmeniť usporiadanie priestoru.

Malá domáca kancelária so zabudovanými policovými stenamiTáto zabudovaná domáca kancelária má perfektné umiestnenie - blízko veľkých okien, kde si môžete vychutnať dostatok prirodzeného svetla. Police, rovnako ako tie vyššie, sú vhodné vedľa okien, pretože zachovávajú otvorenosť a vzdušnosť miestnosti.

Kancelárska miestnosť so zabudovaným stolom zo svetlého dreva a nástennými skrinkamiOstrý čierny obrys tohto vstavaného stola domácej kancelárie je dokonalým prízvukom k povrchovej úprave zo svetlého dreva. Dáva priestoru ďalší charakter a rozmer.

Domáca kancelária so zabudovaným pracovným stolom a skrinkouDobre naplánovaná domáca kancelária postavená na nápadoch s pracovnými stolmi, ako je tá, ktorá je uvedená vyššie, vám pomôže nielen zabrániť, aby váš priestor vyzeral neprehľadne, ale tiež môže zvýšiť efektivitu vášho pracovného toku. S týmto typom stola môžete ľahko navigovať vo svojom pracovnom priestore bez toho, aby vám prekážal v ceste.

Pod schodiskom výklenok pre domácu kanceláriu s policami skrinky na stoleĎalšou často zanedbávanou oblasťou v domácnosti je priestor pod schody. Zatiaľ čo najbežnejšie riešenie, ktoré sa majitelia domov snažia vyskúšať, sú vstavané úložné priestory, môžete sa tiež rozhodnúť vybaviť ich zabudovaným samostatným pracovným stolom a policami, ako je to uvedené vyššie.

Kancelársky stôl pod schody so zabudovanou úložnou skriňouTáto konkrétna zabudovaná domáca kancelária tiež maximalizuje priestor pod schodmi pomocou stola v tvare písmena L so skrinkami, zásuvkami a hornými policami. Zladenie jeho štýlu a farieb s kuchynskými skrinkami vytvára kontinuitu v dizajne a zvyšuje jeho súdržnosť.

Kancelársky kútik s kuchyňou Ďalším ideálnym miestom na umiestnenie domácej kancelárie je kuchyňa. Kuchynské stoly sú ideálne na vykonávanie rýchlych úloh, ako napríklad písanie poznámok alebo organizácia účtov, ale dajú sa použiť aj v prípade, že sa chcete na chvíľu vyšantiť a pri šálke kávy si prečítať knihu. Navštívte túto stránku a dozviete sa viac nápady do kuchyne v domácej kancelárii .

Tradičná domáca kancelária s bielymi skrinkami a dreveným stolomAk chcete svoje nápady na domácu kanceláriu urobiť vzrušujúcejšími, skúste do svojho interiéru zaviesť exotické vzory, napríklad koberec s tradičnými motívmi v tomto modernom klasickom priestore.

Moderná domáca kancelária s dreveným stolom a policami a príveskom na svetloVytvárajte vo svojej domácej kancelárii príjemnú atmosféru pomocou drevených a prírodných povrchových úprav. Tieto typy povrchových úprav a materiálov vyžarujú teplo a môžu pomôcť povzbudiť atmosféru.

Malá domáca kancelária so zabudovanými bielymi skrinkami na žalúzieKompaktné vstavané stoly, ako napríklad ten, ktorý je uvedený vyššie, sú ideálne, ak potrebujete iba miesto na notebook. Pridanie niektorých vstavaných skriniek vám pomôže usporiadať kancelárske potreby a zároveň uvoľní váš pracovný stôl od všetkého neporiadku.

Otázky a odpovede týkajúce sa zabudovaných produktov domácej kancelárie

Moderná domáca kancelária so zabudovanými policami, skrinkami a veľkým obrázkovým oknomSkrinky a úložný priestor sú dve z najdôležitejších súčastí domácej kancelárie. Aj keď si môžete kúpiť hotové úložné systémy a kartotéky, zabudovanie do steny vám pomôže optimalizovať váš priestor a využiť jeho celú úložnú kapacitu. Domáca kancelária Zabudovaný úložný priestor poskytuje miesto na ukladanie vybavenia a materiálov, ako sú spisy, spotrebný materiál alebo notebooky, a tiež vám poskytuje vyhradený priestor na vystavenie kníh a iných dekoratívnych predmetov.

Koľko stojí vstavaná kancelária

Moderná domáca kancelária s bielymi vstavanými skrinkami na knižniceVstavané kancelárie zvyčajne pozostávali z pracovného stola alebo pracovného priestoru a nástenného úložného systému, ako sú skrinky alebo police. V porovnaní s konfekčným nábytkom sa akýkoľvek druh zabudovaného nábytku považuje za nákladnejší, pretože je vyrobený na mieru.

Darčeky k 12. výročiu pre neho

V závislosti od niekoľkých nákladových faktorov môžu nápady na zabudovanie do domácej kancelárie trvať kdekoľvek 500 až 10 000 dolárov. Ale priemerne stojí zakázková výroba v kancelárii so stolom, policami a skrinkami naokolo 2 500 dolárov pre celú súpravu vrátane materiálov a pracovných síl. Za vstavané kancelárske jednotky nainštalované profesionálmi môžete počítať s obvyklou výplatou v rozmedzí od 1 000 do 4 000 dolárov.

Cena vstavanej kancelárie by závisela od viacerých nákladové faktory ako napríklad (1) návrh zabudovaného, ​​(2) použité materiály, (3) súčasťou príslušenstva (4) typ povrchovej úpravy a (5) tesárske práce. Dizajn sa týka usporiadania a počtu políc a typu úložného systému, ktorý plánujete zahrnúť do svojej vstavanej kancelárie. Ak máte komplikovanejší dizajn, rátajte s tým, že zaplatíte viac. Rovnakým spôsobom by vstavaná kancelária s dostatkom úložného priestoru stála viac ako jednoduchá vstavaná domáca kancelária s niekoľkými počtami políc. Väčšie vstavané kancelárie budú vyžadovať viac materiálov a ich výstavba bude trvať dlhšie, takže spôsobia zodpovedajúce zvýšenie celkových nákladov.

The materiálov použité v zabudovanej domácej kancelárii tiež hrá významnú úlohu v celkových nákladoch na projekt. Použité materiály v skutočnosti zaberajú druhé najvyššie zníženie vášho rozpočtu. Drevo je najbežnejším materiálom používaným pri stavbe domácich kancelárií, ale existujú aj iné alternatívy masívneho dreva, ako sú preglejky a MDF (drevovláknité dosky so strednou hustotou). Na police možno tiež použiť sklenené rímsy s kovovými konzolami, v závislosti na dizajne a štýle zabudovanej domácej kancelárie.

Preglejka, dyha, topoľ a borovica sú niektoré lacné materiály, ktoré možno použiť na zabudovanie do domácej kancelárie. Zatiaľ čo čerešňa, orech a dub sú jedny z najdrahších materiálov dostupných na trhu. Borovica biela je najlacnejším typom dreva, ktoré sa dá na tento typ projektu použiť, a stojí okolo 1,95 dolárov za stopu. Na druhej strane, orech je najdrahší druh dreva a stojí takmer štyrikrát viac ako borovica, čo je zhruba 7,25 dolárov za stopu.

Okrem materiálov, typ povrchovej úpravy tiež zaberá značnú časť celkových nákladov na zabudovanú domácu kanceláriu. Konečnou úpravou môže byť buď farba, moridlo, polyuretán, dyha alebo laminát. To závisí nielen od vzhľadu, ktorý chcete dosiahnuť pre domácu kanceláriu, ale aj od typu použitého materiálu. Napríklad vysoko kvalitné masívne drevo ako čerešňa a orech vyzerá najlepšie, ak je ošetrené vrstvou číreho laku na drevo, zatiaľ čo topoľové alebo borovicové drevo je možné ošetriť smaltovanou farbou. Najefektívnejšou alternatívou je ošetrenie zabudovanej domácej kancelárie dvoma vrstvami čírej povrchovej úpravy. Pridanie vrstvy vosku alebo moridla vás bude samozrejme stáť viac. Špeciálne povrchové úpravy sú tiež nákladnejšie ako bežné povrchové úpravy, pretože zvyčajne potrebujú viac času a úsilia na dosiahnutie štruktúrovaného efektu.

Príslušenstvo zahŕňajú všetok použitý hardvér, ako sú rukoväte skrinky, pánty, tiahla a gombíky. Ďalšie funkcie, ako sú elektrické zásuvky, svietidlá a špeciálne svetlá, sú tiež faktormi zvyšujúcimi náklady pre zabudované v domácich kanceláriách. Toto zaberá najmenšiu časť vášho rozpočtu.

Posledným nákladovým faktorom, ktorý významne ovplyvňuje náklady na zabudovanú kanceláriu, je práca. Stolári a remeselníci si zvyčajne účtujú 50 až 100 dolárov za hodinu. Za svoju šikovnosť a dlhoročné skúsenosti s výrobou skriniek si účtujú viac ako len kutil. Táto sadzba sa môže stále líšiť v závislosti od toho, kde žijete. V závislosti od veľkosti projektu môže plánovanie, rozloženie, zostavenie a inštalácia vstavanej kancelárie trvať týždeň až mesiac.

Ak máte v pláne zaobstarať si dizajnéra, ktorý vám pomôže s návrhom vašej vstavanej kancelárie, počítajte s tým, že za vypracovanie pracovných výkresov a podrobnú špecifikáciu vstavaného modulu zaplatíte ďalších 200 až 500 dolárov. Celkový poplatok za návrhára bude tiež závisieť o tom, aké zložité by bolo usporiadanie a dizajn vašej vstavanej kancelárie.

Sú kalifornské skrinky drahé?

California Closets je americká spoločnosť so sídlom v USA, ktorá sa špecializuje na skrinky a skrinky na mieru. Za viac ako tri desaťročia skúseností v odbore si vybudovali reputáciu lídra v oblasti správy prémiových a luxusných priestorov. Dnes majú po celom svete viac ako 100 predvádzacích miestností, ktoré sú pripravené pomôcť svojim klientom s plánovaním priestorov a potrebami kabinetov na mieru.

Aká je priemerná cena kalifornských skriniek? V článku spoločnosti Better Homes and Garden (BHG) sa kedysi uvádzalo, že typické náklady na štandardný úložný systém spoločnosti California Closets sa pohybujú okolo 1 500 až 5 000 dolárov. Ale rovnako ako akékoľvek iné skrinky na mieru od ktoréhokoľvek dodávateľa, náklady sa môžu líšiť v závislosti od dizajnu a veľkosti projektu.

Pretože všetci klienti majú odlišné potreby, požiadavky a špecifikácie, náklady na jeden projekt v porovnaní s druhým sú v skutočnosti neporovnateľné. Celková cena sa bude líšiť v závislosti od vašej polohy, veľkosti vášho priestoru, produktovej rady, ktorú si vyberiete, spôsobu prispôsobenia, ktorým dávate prednosť vstavbe, povrchových úprav, ktoré vyberiete, a príslušenstva, ktoré chcete zahrnúť. Z ponúkaných možností môžu existovať stovky kombinácií rozloženia, materiálov a povrchových úprav, ktoré môžete vytvoriť.

Záverom je, sú kalifornské skrinky drahé? Na základe hodnotení predchádzajúcich klientov a kvality služieb a produktov, ktoré poskytujú, sú kalifornské skrine cenovo výhodnejšie v porovnaní s inými dodávateľmi. Ale napriek tomu je ich cena veľmi prijateľná a stojí za to. Poskytujú všetky potrebné služby počnúc plánovaním zabudovaného, ​​napríklad kontrolu a meranie priestoru, potom si s vami sadnú a prediskutujú vaše potreby a preferencie, pokiaľ ide o dizajn. Výroba, implementácia a inštalácia je tiež zahrnutá v štandardnej pracovnej zmluve.

Cenové ponuky pre kancelárie môžu byť niekedy ohromujúce, musíte však mať na pamäti, že to, čo si objednáte, je niečo šité na mieru podľa vašich požiadaviek, len s použitím najkvalitnejších materiálov. Všetko, čo je vyrobené na mieru, je investícia a z dlhodobého hľadiska to stojí za každý cent.

Ďalšie súvisiace nápady na zabudovanie do domácej kancelárie nájdete v našej galérii vstavané police na knihy tu.

Nakupujte súvisiace produkty Reklamy od Amazonu × Ďakujem!

Pomôže nám to vylepšiť dojem z reklamy. Pokúsime sa vám už takéto reklamy nezobrazovať.

Nahlásiť problém

Táto položka je ...

Irelevantné Nevhodné / Urážlivé Zle zobrazené Ostatné

Pridajte komentáre(Max. 320 znakov)

Eon Concepts Storm Glass Weather Pre ... 31,99 dolárov najpredávanejší (432) DEAL DEŇ UKONČÍ V × Ďakujem!

Pomôže nám to vylepšiť dojem z reklamy. Pokúsime sa vám už takéto reklamy nezobrazovať.

Nahlásiť problém

Táto položka je ...

Irelevantné Nevhodné / Urážlivé Zle zobrazené Ostatné

Pridajte komentáre(Max. 320 znakov)

Ameriwood Home stôl v tvare L s B… 113,89 dolárov139,99 dolárov najpredávanejší (11895) DEAL DEŇ UKONČÍ V × Ďakujem!

Pomôže nám to vylepšiť dojem z reklamy. Pokúsime sa vám už takéto reklamy nezobrazovať.

Nahlásiť problém

Táto položka je ...

Irelevantné Nevhodné / Urážlivé Zle zobrazené Ostatné

Pridajte komentáre(Max. 320 znakov)

Potrebujete malý počítačový stôl 31 - 1/2 'robustný a… 59,90 dolárov najpredávanejší (580) DEAL DEŇ UKONČÍ V × Ďakujem!

Pomôže nám to vylepšiť dojem z reklamy. Pokúsime sa vám už takéto reklamy nezobrazovať.

Nahlásiť problém

Táto položka je ...

Irelevantné Nevhodné / Urážlivé Zle zobrazené Ostatné

Pridajte komentáre(Max. 320 znakov)

Sauder Dakota Pass Desk, Craftsman Oak pre… 191,99 dolárov224,99 dolárov najpredávanejší (162) DEAL DEŇ UKONČÍ V × Ďakujem!

Pomôže nám to vylepšiť dojem z reklamy. Pokúsime sa vám už takéto reklamy nezobrazovať.

Nahlásiť problém

Táto položka je ...

Irelevantné Nevhodné / Urážlivé Zle zobrazené Ostatné

Pridajte komentáre(Max. 320 znakov)

Veľký pracovný stôl v tvare L s rozmermi 59 x 59 palcov… 79,99 dolárov99,99 dolárov najpredávanejší (3454) DEAL DEŇ UKONČÍ V × Ďakujem!

Pomôže nám to vylepšiť dojem z reklamy. Pokúsime sa vám už takéto reklamy nezobrazovať.

Nahlásiť problém

Táto položka je ...

svadobné úpravy pre krátke vlasy
Irelevantné Nevhodné / Urážlivé Zle zobrazené Ostatné

Pridajte komentáre(Max. 320 znakov)

Christopher Knight Home Hayes Armed Fabric ... 173,75 dolárov najpredávanejší (451) DEAL DEŇ UKONČÍ V × Ďakujem!

Pomôže nám to vylepšiť dojem z reklamy. Pokúsime sa vám už takéto reklamy nezobrazovať.

Nahlásiť problém

Táto položka je ...

Irelevantné Nevhodné / Urážlivé Zle zobrazené Ostatné

Pridajte komentáre(Max. 320 znakov)

Úžasné úložisko / organizácia Halifax,… 94,52 dolárov125,00 dolárov najpredávanejší (2746) DEAL DEŇ UKONČÍ V × Ďakujem!

Pomôže nám to vylepšiť dojem z reklamy. Pokúsime sa vám už takéto reklamy nezobrazovať.

Nahlásiť problém

Táto položka je ...

Irelevantné Nevhodné / Urážlivé Zle zobrazené Ostatné

Pridajte komentáre(Max. 320 znakov)

Skladové systémy Bin Warehouse 12 spoločností… 115,00 dolárov147,00 dolárov najpredávanejší (505) DEAL DEŇ UKONČÍ V Reklamy od Amazonu