Zabudované nápady pre domácu kanceláriu (Ultimate Design Guide)

Dokonalý sprievodca po domácej kancelárii so zabudovanými nápadmi, skrinkami, poličkami, písacími stolmi, policami na knihy a dizajnom domácich majstrov. Inšpiráciu nájdete na obrázkoch vlastných zabudovaných prvkov.

28 kreatívnych nápadov pre malú domácu kanceláriu

Galéria nápadov pre malú domácu kanceláriu pre izby vrátane spální, obývacej izby, kuchyne, podkrovia a šatníka. Prezrite si návrhy domácej kancelárie a vytvorte pre nich funkčný priestor

Kancelária Feng Shui (tipy na maximalizáciu vášho kancelárskeho priestoru)

Kancelária Feng Shui vám môže pomôcť zvýšiť hladinu energie a celkovú pohodu. Zistite, ako vytvoriť funkčnú kanceláriu pomocou princípov feng-šuej.

Basement Home Office (Sprievodca dizajnom)

Sprievodca domácou kanceláriou v suteréne vrátane plánovania, nastavenia, osvetlenia a obľúbených nápadov na dizajn. Ako zmeniť suterén na kanceláriu.

Zvuková izolácia domácej kancelárie (tipy pre podlahy, dvere a steny)

Tipy, ako odhlučniť domácu kanceláriu, vrátane toho, ako absorbovať zvuk na dverách a stenách. Kroky na zvukovú izoláciu domácej kancelárie.

Najlepšie podlahy pre domácu kanceláriu

Najlepšie podlahy pre domácu kanceláriu. Prezrite si nápady na podlahy, ako sú luxusné vinylové dlaždice, vinylové kompozitné dlaždice, tvrdé drevo, široký koberec a terazzo.

Nastavenie domácej kancelárie pre prácu na diaľku

Tipy na nastavenie domácej kancelárie pre prácu na diaľku vrátane užitočného vybavenia na získanie maximálnej produktivity z vášho kancelárskeho pracovného priestoru.