39 návrhov malého domu (obrázky)

Galéria drobných návrhov domov s rôznymi dispozíciami a pôdorysmi. Získajte nápady na malé domčeky na mieru, moderné dizajny, chaty a domy na kolesách.

Domový dizajn v modernom zámockom štýle (obrázky interiéru a exteriéru)

Pripisovanie: rozbaliťToto video obsahuje „Cartmel Lane“ (https://vimeo.com/69484133) od spoločnosti Uneek luxury Tours, na ktorú sa vzťahuje licencia CC: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ - vykonané zmeny zahŕňajú úpravy screenshots./expand Ďalšie návrhy domov nájdete na týchto stránkach, kde nájdete francúzske ...

Domáce súpravy pre stodoly (typy, materiály a ceny)

Sprievodca po domácich súpravách do stodoly s populárnymi typmi, použitými materiálmi a nákladmi. Zistite, či sú súpravy pre stodoly najlepšie pre váš nový projekt domáceho dizajnu.

Modulárny dom v štýle ranča (Sprievodca dizajnom)

Modulárny domáci sprievodca v štýle ranča s interiérovými a exteriérovými prvkami, nákladmi a zdokonaleným dizajnom ranča. Zistite, či je najlepší modulárny dom v ranči.

Viktoriánske domy v San Franciscu (galéria dizajnu)

Galéria viktoriánskych domov v San Franciscu vrátane populárnych dizajnových štýlov, materiálov a výzdoby. Domy v štýle viktoriánskej architektúry.

Moderný dizajn farmy (nápady na interiér a exteriér)

Domy s moderným dizajnom farmy vrátane nápadov na interiér a exteriér. Fotografie modernej farmárskej obývacej izby, spální a kuchýň.

Šindľový dom (Sprievodca dizajnom)

Sprievodca dizajnom domu v šindle, ktorý pokrýva populárne prvky a typy architektúry. Prezrite si rôzne typy a získajte domáce nápady v štýle šindľov.

Francúzska vila s výhľadom na oceán a strešnou terasou

Tieto obrázky majú francúzsku vilu so strešnou terasou z ostrova Korzika s výhľadom na oceán. Dom ponúka krásny výhľad na Stredozemné more.

Moderný dizajn domu (obrázky interiéru a exteriéru)

Pozrite si obrázky tohto interiéru a exteriéru v modernom dizajne domu za niekoľko miliónov dolárov. Pôdorys moderného domu ponúka 3 spálne a 3 kúpeľne s krásnym architektonickým dizajnom a špičkovým vybavením. Otvorená kuchyňa je orientovaná na jedálenský kút a prechádza do obývacej izby, takže je ideálna na zábavu.

Geodetický kupolový dom (Sprievodca dizajnom)

Sprievodca návrhom geodetického kupolového domu s výhodami a nevýhodami, nákladmi a obľúbenými štýlmi. Prezrite si obrázky domov s geodetickou kupolou a získajte dizajnérske nápady.

Dom v štýle Cape Cod (Sprievodca dizajnom)

Sprievodca dizajnom domu v štýle Cape Cod vrátane populárnych charakteristík a nápadov. Pozrite si obrázky moderných a zrekonštruovaných domov v Cape Cod.

Dom s výhľadom na oceán v stredomorskom štýle

Uvedenie zdroja: Tento obsah obsahuje „Ocean View Villa“ (https://vimeo.com/151979939) od spoločnosti Riskin Partners, ktorá je licencovaná podľa CC od: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ Súvisiace galérie domáceho dizajnu Môže sa vám páčiť: Moderný dizajn domu - Nápady na modernú obývaciu izbu - Dizajn modernej kuchyne - ...

Plážový domáci dizajn (obrázky dekorácie, interiéru a exteriéru)

Uvedenie zdroja: expandToto video obsahuje „ShellStreet“ (https://vimeo.com/167171329) od spoločnosti Uneek Luxury Tours, ktorá je licencovaná v rámci CC: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0//expand Súvisiace galérie domáceho dizajnu Môže sa vám páčiť: Francúzsky provinčný dom - moderný dizajn domu - toskánsky štýl ...

Moderný domáci dizajn v polovici storočia

Moderný domáci dizajn v polovici storočia vrátane populárnych prvkov tohto štýlu a nápadov na renováciu. Prezrite si nápady na moderný interiér v polovici storočia.

Dom v akademickom štýle (nápady na domáci dizajn)

Sprievodca domom v akademickom štýle vrátane toho, čo to je, farieb a prvkov interiéru a exteriéru.

Štýlový rozšíriteľný kontajnerový dom

Tento štýlový rozšíriteľný kontajnerový dom je vybavený solárnymi panelmi na výrobu elektriny. Zistite, ako vám tento malý dizajn domu môže pomôcť znížiť veľkosť a ušetriť peniaze.

Dizajn domu v štýle bungalovu (nápady na interiér a exteriér)

Sprievodca dizajnom domu v bungalovovom štýle, ktorý zdieľa tieto štýly interiérové ​​a exteriérové ​​prvky. Nápady nájdete na obrázkoch domov v bungalovoch v remeselníckom štýle.

Prepravný kontajnerový dom (drobné domáce vzory)

Galéria nápadov na dizajn prepravných kontajnerových domov. Prezrite si obrázky malých návrhov kontajnerových domov s rozšíriteľnými, dvojpodlažnými a vopred pripravenými návrhmi.

Francúzsky provinčný dom (francúzsky vidiecky štýl)

Atribúcia: expandToto video obsahuje „99 S.Bellaire Street“ (https://vimeo.com/169733920) od agentúry Mediamax Photography Agency, ktorá má licenciu podľa CC: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0//expand Súvisiace galérie domáceho dizajnu, ktoré by sa vám mohli páčiť: Moderný domový dizajn - toskánsky štýl domov ...

Barndominium Homes (Ultimate Guide)

Sprievodca domami Barndominium vrátane podrobností o populárnych funkciách, súpravách a cenách. Zistite, či sú návrhy domov Barndominium to pravé pre vás.