Hlavná Večierky Ako sa vyhnúť nudnej svadobnej sprche

Ako sa vyhnúť nudnej svadobnej sprche

Nudné svadobné sprchy môžu byť prekážkou, ale sme tu, aby sme sa uistili, že vaša nie je jednou z nich. ružové a zlaté svadobné prestieranie Fotografovanie Chelsea Nicole
  • Maggie Seaver je digitálnou redaktorkou na RealSimple.com.
  • Maggie píše o živote, kariére, zdraví a ďalších.
  • Maggie bola redaktorkou časopisu Lizapourunemerenbleus v rokoch 2015 až 2019.
Aktualizované 6. marca 2018

Boli ste niekedy v a svadobné sprcha bolo to také nudné, že si sa cítil vinný za to, že si si prial, aby si mal výhovorku na odchod? Nebojte sa, nedovolíme, aby sa to stalo vo vašej sprche. Od herného plánu až po spojenie síl s partnerom - tu je niekoľko dobrých rád a nápadov, ako si zaistiť zábavnú sprchu pred svadbou.

Majte (flexibilný) rozvrh

Nechať svojich hostí trochu sa zmiešať a dobehnúť je skvelé, ale bez akejkoľvek štruktúry sa svadobná sprcha môže ponoriť do bezcieľneho pokoja. Nechajte veci plynúť príjemným tempom tým, že budete mať všeobecnú predstavu o tom, čo budete robiť na začiatku, v strede a na konci sprchy. Pamätajte si, že nikto nemá rád, keď vám niekto šéfuje (je vo vašej svadobnej sprche, nie v boot campe), a preto si nemýľte s tým, že máte na mysli voľný časový rozvrh so snahou ovládať každú sekundu. A nakoniec to skúste udržať pod tromi hodinami, čo je zvyčajne príjemná sladká chvíľa na sprchu.

SLEDUJTE VIDEO

Plánujte činnosti

hrať klasické hry pre svadobnú sprchu , vyrobte si vlastné kvetinové korunky alebo ozdobte sušienky - bez ohľadu na to, akú aktivitu preferujete, ponúknite viac než len sedenie a chatovanie. Ponúknuť niečo interaktívne a praktické alebo dokonca najať externého odborníka ako someliéra alebo mixológa je úžasný spôsob, ako pomôcť hosťom, ktorí sa nepoznajú, cítiť sa príjemnejšie a vítanejšie. Upozorňujeme, že nenáročné hry, darčeky a činnosti môžu byť nepríjemné, ak máte kombináciu priateľov, príbuzných, veku a pohlaví. Je na vás (alebo na hostiteľovi), aby ste poznali dav a zhodnotili náladu na večierku.

V skutočnosti nakŕmte každého

Čím to je, že prstové sendviče sú teoreticky vždy lepšie ako realita? Nenechajte svojich hostí hladovať - ​​nakŕmte ich skutočnými sendvičmi (alebo niečím rovnako chutným a výdatným.) Objednajte si pizzu, pripravte grilovačku, dajte si obľúbené brunch alebo podávajte bohatý syr a tanier. Vaši hostia vám poďakujú, najmä ak ide o pitie.

Choďte niekam unikátne

Nie ste povinní sedieť na zadnom patiu alebo vyťahovať vidiecky klub svojich rodičov. Vyrazte do triedy výroby cestovín, vychýrenej výtvarnej výchovy, vinice, pivovaru, salónu, na pláž alebo do nádhernej reštaurácie, aby ste si okorenili a urobili zo sprchy zvláštny pocit (a stojí za to vyraziť všetkým priateľom mimo mesta).

Otvárajte darčeky neskôr

Opýtajte sa kohokoľvek, aká je jeho najmenej obľúbená časť účasti na svadobnej sprche, a pravdepodobne odpovie na výmenu darčekov. Z nejakého dôvodu môže byť otvorenie darčekov pre svadobnú sprchu na verejnosti nepríjemným momentom pre budúcich manželov i hostí. Najmä ak pozývate veľkú skupinu, zvážte neskoršie otvorenie darčekov alebo dokonca požiadajte priateľov, aby sa ukázali s rozbalenými darčekmi. Pomôže to zmierniť stres alebo nepohodlie, ktoré so sebou prináša celá táto časť večierka.

Make It Coed

Kto robí život zábavnejším? Váš partner, samozrejme. To isté teda pravdepodobne platí aj pre vašu sprchu. Hoci sa večierok môže stále točiť okolo darčekov, a manželova sprcha často sa cíti viac ako úžasný kokteil alebo večierok než ako tradičná sprcha-ktorú majú mnohí novomanželia radi. Navyše je to perfektný spôsob, ako sa zoznámiť s obidvomi stranami vašej svadobnej hostiny. Mať zásobte barovú párty , cez víkend si vychutnajte neskorý brunch formou bufetu, relaxujte na grile alebo si zájdite na večeru a nápoje do svojho obľúbeného baru alebo reštaurácie. Možnosti sú nekonečné (a nekonečne zábavné).


Ste pripravení usporiadať úžasnú sprchu? Prečítajte si to po ruke časová os plánovania svadobnej sprchy .