Hlavná Beauty Wellness Ako získať nechty pripravené na Instagram na svadbu

Ako získať nechty pripravené na Instagram na svadbu

Podľa odborníkov sa týmto chybám treba vyhnúť. svadobné nechty Standret / Shutterstock.com
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií, vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (oba pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 28. januára 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Je tvoj svadobný deň mani v mysli? Vybrať farbu, dizajn a typ manikúry (napríklad lak, dip, gél alebo akryl) je len polovica úspechu, pokiaľ ide o to, aby boli vaše svadobné nechty v špičkovej forme. Bude veľa ľudí, ktorí sa na to chcú pozrieť úplne nový snubný prsteň (a tvoj zásnubný prsteň ak ho máte). Nehovoriac o všetkých záberoch zblízka s vysokým rozlíšením, ktoré urobil váš fotograf. Aby sme vám pomohli dosiahnuť manikúru hodnú Instagramu, klepli sme na odborníkov, aby zistili najväčšie chyby svadobných nechtov, aby ste sa vyhli veľkému dňu.

Tiež sme zhrnuli ich najlepšie rady na základe typu manikúry, ktorú sa pre túto príležitosť rozhodnete získať. Bez ohľadu na to, či kolísate holými nechtami, akrylovými nechtami alebo práškom do dipu, my vám poradíme. Ak si nie ste istá, akú manikúru si dať, poraďte sa so svojim nechtovým technikom. Sú to absolútni profesionáli, takže vám budú môcť odporučiť, aký druh mani vyskúšať, podľa vašej svadobnej sezóny, plánu a štýlu. Napríklad, ak chcete posilniť tvar a dĺžku nechtov, môžete zvážiť akrylovú alebo dipovú manikúru. Ak sa však chcete držať čistších produktov, môže byť najvhodnejšie netoxický gélový mani alebo pravidelný lesk. Prečítajte si všetko, čo potrebujete vedieť o svojich svadobných nechtoch.

Časté chyby na svadobných nechtoch

svadobné nechty nevesty držiace sa za ruky SVADBY HANA

Keď sa pripravujete na svoju udalosť, existuje niekoľko bežných chýb, ktorým by ste sa chceli vyhnúť. Nasledujú najbežnejšie chyby svadobných nechtov, ktoré profesionáli vidia.

Mať nereálne očakávania

Odporúčame vám zhromaždiť inšpiráciu pre nechty na svadobný deň, ale je dôležité zachovať si nadhľad. 'Na vytvorenie vlastného jedinečného vzhľadu musíte vziať do úvahy svoj osobný odtieň pokožky, dĺžku nechtov, snubný prsteň a [outfit],' hovorí Amy Lin, majiteľka nedele , čistý, netoxický nechtový salón a značka so sídlom v New Yorku. 'Je možné, že dizajn nemusí byť úplne taký, ako vidíte na fotografii.' Nebojte sa však. Profesionálny nechtový technik vám môže pomôcť dosiahnuť podobný vzhľad, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

ako uviazať ručný uzol

Neinvestovanie do nástrojov na nechty

Aj keď sa chystáte do salónu na svoju svadobnú manikúru, Evelyn Limová, hlavná pedagógka spoločnosti Paintbox, salónu a značky nechtov so sídlom v New Yorku, hovorí, že je dôležité investovať do nástrojov na údržbu a údržbu-najmä ak nie ste rezervované pravidelne. 'Na orezanie voľných závesov budete potrebovať nožnice, súbor 180/100, nárazník a kliešte,' hovorí. Je však najlepšie nechať prípadnú situáciu s zavesením na profesionálneho nechtového technika. Mať tieto nástroje po ruke vám môže pomôcť udržiavať čisté a zdravé nechty medzi schôdzkami. Navyše si môžete dokonca dať aj domáca manikúra ak chceš, s nimi.

Choďte do salónu s olejovými lôžkami na nechty

Ďalšia nováčikovská chyba? Vyrazte do salónu (alebo si sadnite a vyrobte si nechty) s mastnými nechtovými lôžkami. 'Na necht nedávajte ani nenechávajte žiadne mastné látky - napríklad pleťové vody, make -up alebo séra - pretože to môže viesť k predčasnému odštiepeniu alebo zdvíhaniu,' hovorí Lim. To je pravda: Dokonca aj nanášanie make -upu rukami môže rušiť váš lesk. Aby ste tomu zabránili, uistite sa, že si pred stretnutím umyjete ruky a prejdete alkoholom cez nechtovú platničku, aby ste mali čerstvé plátno.

Príliš veľa rúk pred svadbou

Vieme, že dni pred svadbou môžu byť rušné. Ale Lin hovorí, že príliš veľa rúk, než sa udalosť môže zmiasť s vašou mani. 'Môžete nadmerne používať ruky a deň pred svadbou si zlomiť nechty,' hovorí. 'Počas tejto doby dávajte pozor na ruky a starajte sa o svoje nechty.' Pamätajte si: štiepaný klinec môžete vždy opraviť zavolaním technika alebo jemným natretím holého dielu rovnakou farbou. Uistite sa, že si kúpite fľašu presného odtieňa svadobného dňa, aby ste ju mali poruke pre prípad.

Neschopnosť otestovať svoj vzhľad svadobných nechtov

Môžete byť úplne odhodlaní svojmu nechtovému dizajnu alebo vôbec netušíte, kde začať. V každom prípade je dôležité vyskúšať si niekoľko pohľadov pred skutočným dňom, hovorí Lim. Experimentujte s rôznymi tvarmi, farbami, prevedením a leštidlami, aby ste našli perfektnú kombináciu. '[Budúce manželky] robia make-up a vlasové skúšky a nechty by sa nemali prehliadať,' hovorí Lim.

Čakanie na poslednú chvíľu

Lin hovorí, že toto odkladanie skutočnej mani je jednou z najväčších chýb, ktorých sa takmer manželia dopúšťajú. Akonáhle sa rozhodnete pre svoj svadobný vzhľad nechtov, dajte si dostatok času na to, aby sa stal realitou. Uistite sa, že si necháte urobiť nechty (alebo si ich sami nalakujete) jeden až dva dni pred svadbou. Tak sa nebudete musieť ponáhľať ráno na svadbe alebo sa starať o mokré leštenie, kým sa prezlečiete do svadobných šiat alebo oblečenia.

Odborné tipy na rôzne štýly svadobných nechtov svadobné nechty ženíchovia, ktorí opravujú obleky holými nechtami FOTOGRAFIA KATIE MCGEE

Možnosti pre váš svadobný deň nechty sú nekonečné. Aj keď sú obľúbené nahé nechty, svetlo ružové nechty a biele nechty, nie sú to vaše jediné možnosti. Môžete rozhýbať svoje prírodné nechty, francúzsku manikúru, trblietavé nechty, ombre lak alebo kreatívne nechtové umenie. Ďalší jedinečný nápad, ktorý milujeme? Maľovanie prstenníka inou farbou na akcentný klinec. Bez ohľadu na to, pre čo sa rozhodnete, získajte mania pripravené pre Insta s týmito profesionálnymi tipmi.

Ak kolísate holými nechtami súprava na svadobné nechty FOTO KATIE DETÍ

Ak to nie je vaša atmosféra, nemusíte nosiť lak na nechty. Vaše prírodné nechty budú s trochou TLC stále vyzerať úžasne. Začnite s prípravou pár týždňov od svadby, aby ste dosiahli najlepšie výsledky. Lin hovorí, že budúce manželky by mali začať používať pred spaním hydratačný olej na kutikuly, aby nechty na nechtoch vyzerali pekne a upravene.

Lim dodáva, že nastávajúce ženy môžu používať nástroje, ktoré im pomôžu dostať nechty do špičkového stavu. Vyrovnajte nechty, aby získali prirodzený lesk, očistite ich v okolí a pod nimi pomocou kefy a hydratujte si ruky krémom na ruky (vyhľadajte taký, ktorý má ochranný faktor SPF na ochranu pred poškodením slnečným žiarením).

Dva týždne pred vašou svadbou Lin odporúča použiť posilňovač nechtov, ktorý vašim nechtom pomôže rásť rýchlejšie a silnejšie pred vašim špeciálnym dňom. Keď sa deň blíži, navrhuje namočiť si nechty do teplej citrónovej vody. To zjemní vaše nechty a pomôže ich tiež vyčistiť.

Výrobky na vyskúšanie:

v nedeľu sérum na hydratáciu nechtovej kožičky

Nedele Buff kit, 70 dolárov, DearSundays.com

krém na ruky na svadobné nechty s SPF

Nedele Hydratačné sérum kutikuly, 18 dolárov, DearSundays.com

svadobný nechtový hydratačný základný náter od nedele

Supergoop! Obrazovka ruky, 38 dolárov, Nordstrom.com

Ak používate bežný lak na nechty sada lakovacích boxov na svadobné nechty SOCAL NORMA

Jednou z najväčších chýb, ktoré Lim vidí, je to, že manželia nanášajú na mastné nechty lak. Akékoľvek pleťové mlieko, zvyškový make -up alebo zvyšková starostlivosť o pokožku na rukách môže interferovať s priľnavosťou laku k nechtu. 'Pred leštením použite na nechtovú platničku alkoholový tampón, aby ste správne odstránili prebytočný olej,' hovorí.

Lin dodáva, že použitie vysokokvalitného základného náteru je dôležité, pretože zaistí hladkú aplikáciu. Či už si vyberiete neónový odtieň, pastelový odtieň alebo kreatívny dizajn nechtov, pekný základný náter je kľúčový.

Akonáhle začnete nanášať leštidlo, Lin hovorí, že medzi každou aplikáciou náteru počkajte dve minúty. Leštenie nováčikov: dajte mu päť minút medzi vrstvami. (Psst: to je obzvlášť dôležité, ak kolísate o francúzsky tip alebo akýkoľvek druh nechtového umenia.) „Akonáhle je lak úplne suchý, naneste dostatočné množstvo kutikulového oleja a vmasírujte do okolitej pokožky,“ hovorí Lin.

Zaujíma vás, ako si udržať mani po dokončení maľovania? Noste rukavice, hovorí Lin (obzvlášť ak si ruky ponoríte do vody alebo saponátu).

Výrobky na vyskúšanie:

svadobné nechty olivové a júnové suché kvapky

Nedele Hydratačný základný náter, 18 dolárov, DearSundays.com

svadobné nechty svetlo ružová gélová manikúra

Paintbox The Paint Box, 98 dolárov, Paintbox.com

krémovo glazované kuchynské skrinky
súprava na odstránenie gélu na svadobné nechty v nedeľu

Olivový a jún Suché kvapky, 10 dolárov, OliveAndJune.com

Ak idete s gélovým lakom

svadobné nechty v nedeľu po-gélový hojivý základný lak RIEČNA ZÁPADNÁ FOTOGRAFIA

Ak máte sklony k nehodám alebo jednoducho chcete mať pokoj v oblasti čipovania, gélová manikúra je pre vás. Vyzerá to najviac ako bežné leštidlo, ale napriek tomu poskytuje dlhodobé výsledky. 'Je dôležité poznamenať, že gélový lak funguje najlepšie na zdravých nechtoch,' hovorí Lim. Starajte sa o svoje nechty vedúce k aplikácii gélu, aby mal váš technik pevný základ, s ktorým môžete pracovať.

Lin dodáva, že je dôležité starostlivo vybrať farbu vopred. 'Zaistenie spokojnosti s výberom farby laku na nechty je veľmi dôležité, pretože odstránenie a opätovné nanesenie gélových farieb trvá hodiny.' Ak máte záujem o farbu svojho svadobného dňa, naplánujte si niekoľko schôdzok niekoľko mesiacov od svadby, aby ste ich vyskúšali.

Je dôležité si uvedomiť, že niektoré gélové laky môžu spôsobiť rednutie nechtov, pretože sa k vášmu nechtu viažu ako lepidlo a vyžadujú si intenzívne odstraňovanie. Preto Lin odporúča, ak je to možné, vyskúšať netoxickú gélovú manikúru (alebo pedikúru). PS: Ak sa vám začne leštiť lak, nešúpte ho! Spôsobí to len väčšie poškodenie nechtu. Choďte do salónu, aby ste ho odborne odstránili.

Výrobky na vyskúšanie:

koľko karátov má zásnubný prsteň Sereny Williamsovej

svadobné nechty pomocné ruky krém na ruky bujný

Nedele Súprava na odstraňovanie gélu, 50 dolárov, DearSundays.com

svadobný ženích s trblietavými akrylovými nechtami


Nedele Po gélovom liečivom základnom plášti, 20 dolárov, DearSundays.com

svadobné nechty v nedeľu po-gélový hojivý základný lak

Bujný Pomocné ruky, 22 dolárov, Lush.com

Ak nosíte akrylové farby

sérum na kutikulu svadobných nechtov FOTOGRAFIA CALLIE BIGGERSTAFF

'Akrylové nechty sú skvelou voľbou, ak chcete predĺžiť svoj svadobný deň,' hovorí Lim. 'Myslím na tieto spôsoby, ako by sa dalo použiť predĺženie vlasov na ich svadbu.' Keďže máte slobodu s dĺžkou a tvarom akrylov, skúmajte vzhľad, ktorý sa snažíte dosiahnuť, na Instagrame alebo Pintereste. Prineste svoju nazbieranú inšpiráciu svojmu nechtovému technikovi, aby mohol úplne porozumieť vašej vízii. 'Mali by ste sa tiež pozrieť na to, ako vysoko chcete mať vrchol a krivku C,' dodáva Lim.

Akryl má však svoje nevýhody, o ktorých by si novomanželia mali byť vedomí. Napríklad môžu byť dosť ťažké na vaše prírodné nechty a môžu spôsobiť poškodenie nechtových lôžok, ak ich necháte príliš dlho. Lin odporúča ich odstránenie do dvoch týždňov od aplikácie, aby sa zachovalo zdravie vašich vlastných nechtov. A aj keď to môže byť lákavé požiadať o extra dlhé nechty, myslite na to, že by sa mohli zlomiť. Buďte zdvorilí so svojimi požiadavkami na dĺžku alebo sa opýtajte technika na názor.

Výrobky na vyskúšanie:

svadobné nechty tmavozelená iskrivá dip manikúra

Nedele Po gélovom liečivom základnom plášti, 20 dolárov, DearSundays.com

penový dezinfekčný prostriedok na svadobné nechty

Olivový a jún duo sérum kutikuly, 30 dolárov, OliveAndJune.com

Ak získavate diplom z poľštiny krém na ruky na svadobné nechty FOTOGRAFIA CALLIE BIGGERSTAFF

Technika dipovej manikúry zahŕňa ponorenie nechtu do farebného prášku a použitie priehľadného tmelu na vrch. Výsledkom je lesklá, glam manikúra, ktorá by mala zostať bez čipov až mesiac. 'Dip práškové nechty sú dobré, ak máte slabé nechty a potrebujete silnejší produkt,' hovorí Lim. Dip manikúra však vyzerá dosť hrubá (pre referenciu hrubšia ako gélová manikúra).

Za zmienku tiež stojí, že okolo dipovej manikúry sa vyskytli problémy s hygienou. Niektoré salóny nemenili nádoby na prášok medzi klientmi, čo spôsobovalo nežiaduce reakcie a infekcie. Preto je dôležité, aby ste svoj salón dôkladne prezreli predtým, ako požiadate o dip manikúru. Lin navyše odporúča spolupracovať so skúseným technikom, pretože neskúsený špecialista môže trvať dlhšie alebo si vytvoriť mimoriadne hrubé nechty.

Výrobky na vyskúšanie:

krém na ruky na svadobné nechty

Pena dezinfekcia rúk, 18 dolárov, Lather.com

svadobné nechty zatlačia na nechty biele

Beautycounter krém na ruky, 18 dolárov, Beautycounter.com

svadobné nechty tlačia na farebný francúzsky hrot

Grn tovar Telové maslo Buttr Me Down, 20 dolárov, GrnGoods.com

Ak používate nalepovacie vzory svadobné nechty nahá tlač na nechty s kamienkami HANNAH WADE FOTOGRAFIA

Ak by ste radšej preskočili lak úplne, ale napriek tomu chcete niečo na nechtoch, zvážte natlačené vzory. Vyberať môžete z jednofarebných, vzorovaných alebo matných. Alebo hľadajte možnosti s blingom pre malú iskru. Prezrite si všetky dostupné veľkosti, tvary a farby a potom sa pripravte na aplikáciu. Pripravte si nechty ako na leštenú manikúru: vyčistite a ostrihajte si nechty, vyčistite si kutikulu a potiahnite alkoholom, aby ste získali čerstvý základ.

Ďalej použite samolepiace, ktoré sa dodáva s nechtami, alebo sa rozhodnite pre lepidlo na dlhšie trvajúcu manikúru. Necht pritlačte až k línii kutikuly a zatlačte naň v uhle nadol. Na stred nechtu a boky vyvíjajte mimoriadny tlak, aby bolo zaistené, že je prilepený k lepidlu. Potom ich pomocou súboru vytvarujte tak, aby zodpovedali vašim rukám. Proces odstraňovania závisí od toho, aké lepidlo ste použili. Pokiaľ ide o samolepiacu pásku, odtlačky odstráňte teplou vodou a olejom. Ak ste použili lepidlo na nechty, namočte končeky rúk na 10 minút do prostriedku na báze acetónu. Názov hry tu je experimentovanie. Vyskúšajte rôzne značky, tvary, veľkosti, farby - obloha je limit.

Výrobky na vyskúšanie:

odstraňovač kutikuly svadobných nechtov

Étericky dotknuté nechty sady na nechty, od 18 dolárov, EthereallyTouchedNails.com

Socha Maya súpravy na nechty, od 29 dolárov, SculptedByMaya.com

Kiss Nails prítlačné klince, od 8 dolárov, KissNails.com

Olivový a jún odstraňovač kutikuly, 10 dolárov, OliveAndJune.com

zoznam slávnych párov v histórii