Hlavná Beauty Wellness Koľko stoja svadobné vlasy a make -up?

Koľko stoja svadobné vlasy a make -up?

Zamestnanie profesionála je spoplatnené, ale rozhodne to stojí za to. Nevesta si robí make -up Svadba Porsha Michaela Villa Borgheseho
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (obaja pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 06.07.2020

Nikdy vám nepovieme, čo máte robiť vo svadobný deň - a ak si chcete urobiť svoj vlastný glam, kto sme, aby sme povedali nie? To znamená, že odporúčame najať profesionálneho kaderníka a vizážistu, pretože sú to odborníci. Profesionálne svadobné vlasy a líčenie môžu stáť niečo navyše, ale myslíme si, že to stojí za to. (Rovnako tak väčšina budúcich manželiek v minulom roku, pretože 76%z nich uviedlo, že si najme profesionála na svadobnú krásu.) Aj keď si myslíte, že ste guru s kulmou a majster s paletou očných tieňov, uistite sa, že váš make -up zostane celý deň (bez ohľadu na to, ako veľmi sa pri vonkajšom obrade spotíte) a každý prameň je na svojom mieste (bez ohľadu na to, koľko twirlov na parkete urobíte).

Profesionálny glam má však svoju cenu a my máme najlepšie odhadované náklady. Po prieskume viac ako 27 000 párov v Amerike, ktoré sa oženili v roku 2019, sme určili všetko od nových trendov po priemerné náklady na svadobné vlasy a make -up. PSST: Je tiež dôležité zvážiť náklady na vlasy a make -up družičky. Ak plánujete pokryť náklady na make -up družičky a vlasy, budete to chcieť zohľadniť aj vo svojom rozpočte.

lacné medové týždne all inclusive

Priemerné náklady na svadobné líčenie

Podľa našich údajov boli priemerné náklady na svadobný make -up v roku 2019 100 dolárov. Vieme, že sa to môže zdať veľa pre ten vzhľad „bez make-upu, make-upu“ pridali ste si na nástenku svadobného videnia, ale stojí to za to. Profesionálny vizážista dokáže zaistiť, aby akýkoľvek vzhľad krásy vyzeral - a dokáže to vydržať. Pretože už pravdepodobne absolvovali mnoho svadieb, poznajú všetky najlepšie triky pre krásu. Zaistia, aby sa váš červený rúž neodlupoval uprostred obradu alebo aby vám riasenka neroztiekla tvár, keď v slzách recitujete svoje sľuby.

Majte na pamäti, že vizážisti si spravidla prinášajú vlastnú špičkovú kozmetiku, takže platíte aj za kvalitné výrobky. Ich súprava obsahuje osvedčené položky, vďaka ktorým získate vzhľad, o ktorom ste snívali. Môžu odborne pripraviť vašu pokožku na make -up airbrush alebo vám poskytnú prirodzený, jemný obrys pomocou nástrojov v ich súprave.

A samozrejme je dôležité vziať do úvahy, že ak vám make -up niekto urobí, ušetrí vám to čas aj stres vo svadobný deň. Rozhodne nechcete meškať na obrad, pretože krídla vašich očných liniek sú nerovnomerné. Vo svoj svadobný deň si zaslúžite rozmaznávanie a najatie profesionálneho vizážistu je skvelý spôsob, ako to dosiahnuť.

Priemerné náklady na svadobné vlasy

Podobne profesionálne urobené svadobné vlasy stoja viac, než je váš priemerný vyfúkaný alebo suchý styling. Podľa našej štúdie stáli svadobné vlasy vlani pre nevesty 110 dolárov. Aj keď sa to môže zdať na schôdzku s vlasmi strmé, vezmite do úvahy, že profesionálny kaderník-podobne ako profesionálny vizážista-má skúsenosti, ktoré pomáhajú mladým manželom cítiť sa vo svoj svadobný deň najistejšie. Dokážu majstrovsky dosiahnuť, aby vaše vlasy vyzerali presne tak, ako ste si ich predstavovali, a môžu zaistiť, aby zostali tak pri všetkých vašich obrázkoch po celý deň (aj noc).

čo dať švagrovi na vianoce

Nezabudnite započítať náklady na stylingové nástroje a produkty na úrovni salónu, ktoré títo profesionáli použijú, aby vaše vlasy vyzerali úplne najlepšie. Bez ohľadu na to, či snívate o zložitom vrkoči, klasickom drdolu alebo voľných vlnách, profesionálny stylista zaistí, že všetko bude vyzerať úplne perfektne.

A znova zvážte množstvo času a stresu, ktoré si v deň svadby ušetríte, najímaním profesionálneho kaderníka. Kým pracujú na tom, aby vám splnili sny, môžete si sadnúť, relaxovať a popíjať mimózu. Ako skvele to znie?
Náklady na svadobné vlasy a make -up zvyčajne zahrnujú čas a cestovné poplatky kozmetického profesionála. Príležitostne bude súčasťou faktúry aj skúšobná verzia účesu a make -upu (krok, ktorý dôrazne odporúčame vykonať), ale niekedy vás skúšobná verzia bude stáť príplatok, preto sa pred rezerváciou u predajcu opýtajte vopred, ak máte obmedzený rozpočet. . Profesionáli za vlasy a líčenie majú tendenciu účtovať každú hodinu, takže čím dlhšie tam budú, tým drahšie to bude. (Pre tých, ktorí majú väčšie svadobné hostiny, to môže byť dôležité zvážiť).

ako sa zbaviť akné za týždeň

Môže sa to zdať ako zbytočný výdavok, ale je dôležité myslieť na celkový obraz, pokiaľ ide o váš špeciálny deň. Ak vezmete do úvahy skutočnosť, že vaše svadobné fotografie budú trvať večne - a nebudete si musieť dvakrát lámať hlavu nad tým, ako sa vám pri rozkladaní na tanečnom parkete roztopí alebo updo upadne -, zdá sa, že to stojí za to.

Teraz, keď máte informácie o celkových nákladoch na svadobné vlasy a líčenie, pozrite sa na tieto ďalšie dôležité veci, ktoré by ste mali vedieť, než si urobíte kúzlo . Vaša kozmetička vám neskôr poďakuje.