Hlavná Celebrita Hráč NFL Kirk Cousins ​​rozkošne vysvetľuje, prečo nosí na ihrisku silikónový snubný prsteň

Hráč NFL Kirk Cousins ​​rozkošne vysvetľuje, prečo nosí na ihrisku silikónový snubný prsteň

 Snubný prsteň Kirk Cousins DETROIT, MI – 23. OKTÓBRA: Kirk Cousins ​​č. 8 z Washington Redskins sa rozcvičuje pred začiatkom zápasu proti Detroit Lions na ihrisku Ford Field 23. októbra 2016 v Detroite v štáte Michigan. Detroit porazil Washington 20:17. (Foto: Leon Halip/Getty Images)
biblické verše pre tvoju ženu

Ide o odhodlanie – na ihrisku aj mimo neho. rozohrávač Washingtonu Redskins Kirk Cousins je najnovší hráč NFL, ktorý rozkošne vysvetľuje, prečo nosí na ihrisku svoju svadobnú kapelu.

Vzhľadom na to, že viac hráčov NFL sa rozhodlo nosiť počas hier silikónové snubné prstene, vyjadril sa Cousins USA Today že pôvodne dostal nápad od svojho kolegu rozohrávača z NFL, vynikajúceho hráča Cincinnati Bengals Andy Dalton .

'Myslím, že Andy bol prvý chlap, ktorého som videl robiť to, a tak si myslím, že vyrazil cestu,' povedal Cousins, ktorý v nedeľu hral za Daltonov tím. 'Moja žena ma veľmi podporovala a chcem, aby sa ľudia manželstva nebáli, ale aby boli z neho nadšení.'

Cousins ​​povedal novinám, že má množstvo farieb silikónového pásika vyrobeného Qalo, 20 dolárov. Často hráči a umelci ( ako country superstar Na Jasonovej strane ) pôjde na gumené verzie svadobných obrúčok, pričom bude v aréne stredobodom pozornosti. Dôvodom je zvyčajne vyhnúť sa možnosti zranenia spôsobeného kúskami zlata alebo platiny.

 23. októbra 2016: rozohrávač Washington Redskins Kirk Cousins ​​(8) odovzdal loptu nabiehajúcemu Washingtonu Redskinsovi Mattovi Jonesovi (31) počas zápasovej akcie medzi Washington Redskins a Detroit Lions počas zápasu základnej časti hraného na Ford Field v Detroite, Michigan. (Foto: Scott W. Grau/Icon Sportswire cez Getty Images)

23. októbra 2016: rozohrávač Washington Redskins Kirk Cousins ​​(8) odovzdal loptu nabiehajúcemu Washingtonu Redskinsovi Mattovi Jonesovi (31) počas zápasovej akcie medzi Washington Redskins a Detroit Lions počas zápasu základnej časti hraného na Ford Field v Detroite, Michigan.
(Foto: Scott W. Grau/Icon Sportswire cez Getty Images)

biblické verše o láske a manželstve

'Ak majú chlapi zaseknutý prst alebo rozbitý kĺb, pomôže im mať gumený krúžok,' pokračoval Cousins. 'Môžu si ho navliecť cez kĺb na rozdiel od tých normálnych... Stratil by som ten pravý, keby som ho nosil každý deň a vyzliekol by som si ho na tréningy a zdvíhanie.'

Gumička nenahrádza skutočný pásik. 'V skutočnosti som to nosil celú sezónu,' vysvetlil Cousins, 'a keď príde offseason, pravdepodobne prepnem.'

Jeho manželka si medzitým nonstop oblieka snubný prsteň. 'Nosí normálnu, takže je to dobré,' uzavrel Cousins. 'Dobre to využijeme.'

svadba douglas emhoff kamala harris

Hráč Redskins nie je prvým športovcom, ktorý v tejto sezóne hovoril o nosení prsteňa na ihrisku. V septembri hráč New York Jets Ryan Fitzpatrick pobozkal svoj snubný prsteň — platinová kapela — počas teraz virálneho rozhovoru ESPN. „Milujem svoju ženu,“ povedal s úškrnom.