Hlavná Celebrita Hráč NFL Ryan Fitzpatrick mal tú najroztomilejšiu odpoveď, keď sa ho spýtali, prečo počas hier nosí snubný prsteň

Hráč NFL Ryan Fitzpatrick mal tú najroztomilejšiu odpoveď, keď sa ho spýtali, prečo počas hier nosí snubný prsteň

 manželka ryana fitzpatricka Profesionálny futbalista Ryan Fitzpatrick (R) a Liza Barber sa zúčastňujú premiéry 'Batman V Superman: Dawn Of Justice' v New Yorku v Radio City Music Hall 20. marca 2016 v New Yorku. (Foto: Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Ryan Fitzpatrick netají sa tým, že je šťastne ženatý muž. 33-ročný rozohrávač New York Jets mal na sebe svadobnú pásku počas zápasu proti Buffalo Bills 15. septembra a jeho verní fanúšikovia si to všimli.

tipy na najlepšie mužské prejavy

Keď sa Fitzpatricka opýtali, či pri hraní vždy nosí snubný prsteň, usmial sa a rýchlo povedal: „Áno, nosím.

'Nejaký dôvod?' spýtal sa moderátor správ.

'Milujem svoju ženu,' odpovedal. Absolvent Harvardu potom pobozkal prsteň, pričom sa usmieval od ucha k uchu.

softvér na prestavbu kúpeľne

Rodák z Gilberta v Arizone sa oženil so svojou manželkou, Liza Barberová – tiež absolvent Harvardu – v júni 2006. Šťastné duo má spolu päť detí: Maizy, Zoey, Lucy, Tate a Brady.

Nie je to prvýkrát, čo bola spomenutá téma Fitzpatrickovho snubného prsteňa. Opýtali sa ho na jeho voľbu nosiť ho počas svojho pôsobenia v Buffalo Bills v roku 2011.

'Myslím, že som nevidel dôvod, aby som si to dal dole,' povedal The New York Times . „Niečo to znamená. Nie je to tak, že by som sa snažil niekomu hodiť odkaz do tváre. Je to len osobná vec medzi mnou a mojou ženou. Pre mňa je dôležité, aby som si to nevzal.'

Zásnubný príbeh Fitzpatricka a Barbera je jedinečný. V roku 2005 – hneď po začiatku svojej kariéry v NFL – si futbalový profesionál kúpil zásnubný prsteň za peniaze zo spoločného bankového účtu páru a potom prsteň ukryl vo svojom aute.

Keď boli neskôr v ten istý deň spolu nakupovať, pokladníčka v The Gap si myslela, že duo mohlo byť za položku predražené. Barber povedala, že skontroluje ich bankový zostatok neskôr, a Fitzpatrick vedel, že musí okamžite požiadať o ruku – skôr, než bude mať jeho priateľka možnosť skontrolovať ich účet.

Barber túžil po McDonald’s, a tak Fitzpatrick využil príležitosť a položil otázku pri jedle Chicken McNuggets.

koncepty otvorenej kuchyne

'Spýtal som sa jej, keď bola medzi tretím a štvrtým Chicken McNugget,' povedal Fitzpatrick The New York Times . 'Po celej tvári mala sladkokyslé.'

Päť rokov po ich svadbe Fitzpatrick uznal, že nikdy nezložiť snubný prsteň má jednu menšiu nevýhodu. „Určite je na prsteňoch o niečo viac prezývok, ako keď som ho dostal prvýkrát,“ žartoval. 'Neviem vám povedať, ako sa tam všetci dostali, ale je to dosť zbité.'