Hlavná Celebrita Hviezda „Entourage“ Jerry Ferrara sa oženil s Breanne Racano na romantickom večernom ceremoniáli

Hviezda „Entourage“ Jerry Ferrara sa oženil s Breanne Racano na romantickom večernom ceremoniáli

  Ferrara Breanne Racano a Jerry Ferrara sa 9. júna 2015 v Londýne v Anglicku zúčastňujú After Party v Rumpus Room v hoteli Mondrian London. (Foto: Dave J Hogan/Getty Images)

herec Jerry Ferrara sa oženil so svojou dlhoročnou láskou Breanne Racanová na večernom ceremoniáli v Kantone v štáte Ohio v piatok 30. júna. The Entourage hviezda a jeho nevesta boli obklopení blízkymi, vrátane bývalých hercov Ferrary z HBO, Kevin Dillon , Emmanuelle Chriqui a Kevin Connolly , podľa E Novinky .

51-ročný Dillon uverejnil na Instagrame rozkošný záber novomanželov po obrade. 'Urobili to! Gratulujeme Ferraras!“ napísal.

Urobili to! Gratulujeme Ferraras!

Príspevok zdieľaný Kevinom Dillonom (@kevindillonofficial) na

37-ročný ženích si obliekol na mieru vyrobený smoking od Ermenegilda Zegnu. Jeho nevesta sa rozhodla pre módnu róbu bez ramienok od renomovaného návrhára Austina Scarletta, ktorý sa preslávil po tom, čo sa objavil v prvej sezóne Projektová dráha .

V sobotu Ferrara zverejnila nádherný záber páru, ktorý sa bozkáva v deň svadby. 'To je ale deň. Čo noc. Toľko neuveriteľných pocitov,“ zamyslel sa. „Nejako sa mi podarilo oženiť sa s mojím vysnívaným dievčaťom. @breanneracano začnime tento život.'

The Moc herec pokračoval poďakovaním hosťom za účasť na oslave. Napísal: „Ďakujem[s] celej našej rodine a priateľom za to, že tam boli. Ďakujem všetkým, ktorí pomohli urobiť tento deň spomienkou, na ktorú nikdy nezabudneme.“

To je ale deň. Čo noc. Toľko neuveriteľných pocitov. Nejako sa mi podarilo oženiť sa s mojím vysnívaným dievčaťom. @breanneracano, začnime tento život. Ďakujeme celej našej rodine a priateľom, že sme tam boli. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli urobiť tento deň spomienkou, na ktorú nikdy nezabudneme.

Príspevok zdieľaný Jerry Ferrara (@jerryferrara) na

@echriqui Úžasný dátum svadby @jerryferrara @breanneracano!!!! Čo noc!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Kevin Connolly (@mrkevinconnolly) na

Úžasná noc. Úžasný pár lásky a šťastia @jerryferrara a @breanneracano

Príspevok zdieľaný Dougom Ellinom (@mrdougellin) na

Príspevok zdieľaný Dougom Ellinom (@mrdougellin) na

Duo zasnúbiť sa dňa 31.7.2016 po dvoch rokoch chodenia. Ferrara vedel, že sa chce oženiť s tmavovláskou kráskou už dávno pred návrhom. Mal však v úmysle požiadať svojich budúcich svokrovcov o povolenie predtým, než si kľakne na jedno koleno. „Myslím, že som v tomto zmysle tradičný,“ povedal v podcaste dvojice, Bad 4 Business .

Pred svadbou dal herec a kričať svojej budúcej neveste v sladkom príspevku na Instagrame. 'Moje #WCW je dievča, s ktorým som oveľa zábavnejší!' zamyslel sa. „Tiež z nás robí oveľa lepšie vyzerajúci pár. Tiež z nás robí oveľa mladší pár. Štatisticky ma zlepšuje v každej kategórii #overacheiver.“