Hlavná Celebrita Hviezda filmu „Hra o tróny“ Lena Headey je zasnúbená s priateľom z detstva Danom Cadanom

Hviezda filmu „Hra o tróny“ Lena Headey je zasnúbená s priateľom z detstva Danom Cadanom

 lena headey sa zaoberala hrou o tróny Herečka Lena Headey z Game of Thrones, ktorá hrá kráľovnú Cersei v obľúbenom seriáli HBO, potichu oznámila svoje zasnúbenie s filmárom Danom Cadanom v novom rozhovore. (Shutterstock.com)

Chce to dedinu. Pred premiérou 7. sezóny HBO Hra o tróny , vedúca dáma Lena Headeyová ticho prezradil v rozhovore s New York Times tento týždeň je zasnúbená so svojím priateľom z detstva, filmárom Dan Adan .

Pár tajil svoje zasnúbenie pred verejnosťou niekoľko mesiacov až do tohto týždňa, keď o tom noviny informovali. Headey, 43, prezradil, že Cadan navrhol minulú jar a momentálne plánujú svadbu v lete 2018.

„Vždy som mu hovorila: ‚Nikdy odo mňa nežiadaj, aby som si ťa vzala, je to katastrofa,‘ povedala herečka. 'Ale v skutočnosti je to naozaj úžasné.'

 Lena Headeyová

Lena Headey prezradila, že je zapojená do rozhovoru. (Shutterstock.com)

Cadan a Headey sa poznajú odmalička. Herečka vyrastala v anglickom grófstve Yorkshire, kam sa nedávno presťahovala po 12 rokoch života v Los Angeles.

'Môj život bol posledný rok šialený,' povedala Times . 'Zostal by som v L.A. a hral by som hru, ale chcem, aby moje deti mali trochu uzemnenia.' Za posledné dva týždne môj syn povedal môjmu otcovi: ‚Chcem byť len ako ty, dedko.‘“

Pre Headeyho, ktorý bol predtým vydatý za hudobníka Petra Loughrana, pôjde už o druhé manželstvo. So svojím prvým manželom zdieľa syna Wylie (7) a s Cadanom 2-ročnú dcéru menom Teddy.