Hlavná Celebrita Hviezda „Rogue One“ Alan Tudyk sa oženil s choreografkou Charissou Barton na svadbe v Kalifornii

Hviezda „Rogue One“ Alan Tudyk sa oženil s choreografkou Charissou Barton na svadbe v Kalifornii

  Alan Tudyk sa žení Alan Tudyk (R) a Charissa Barton prichádzajú na oslavu časopisu Entertainment Weekly na počesť nominácií na ceny SAG 2016, ktorá sa konala v Chateau Marmont 29. januára 2016 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Michael Tran/FilmMagic)

Alan Tudyk je oficiálne ženatý muž! The Rogue One: Príbeh Star Wars herec si vymenil sľuby so svojou snúbenicou, Charissa Bartonová , v sobotu 24. septembra v The Paramour Estate v štvrti Silver Lake v Los Angeles, podľa Ľudia .

svadobné účesy pre dlhé vlasy

45-ročný ženích mal na sebe smoking od Armaniho s čiernym motýlikom a slonovinovým strihom. Jeho láska si obliekla svadobné šaty Vera Wang bez ramienok s tylovou sukňou.

Novomanželia predviedli svoju hravosť tým, že spolu s tradičnou svadobnou tortou ponúkli zmrzlinové sendviče. Podľa Ľudia , sladké dobroty boli z Vanilla Bake Shop & Ron’s Artisanal Ice Cream v Kalifornii.

Kvetinovú výzdobu poskytla kvetinárka Catalina Neal z La Mesa a fotografie svadobného dňa nafotil majiteľ Clarkie Photography Richard Clarke.

Pred svadbou sa budúci ženích obrátil na svojich sledovateľov na Twitteri so žiadosťou o radu k svadobnému dňu. Vo štvrtok napísal: „V sobotu sa oženil. nejaké tipy?'

Fanúšikovia Maze Runner herec mal veľa slov povzbudenia a vedenia. Jeden verný nasledovník odpovedal: „Keď sa pozriem späť, všetko bude rozmazané, takže sa počas obradu na chvíľu zastavte, poriadne sa na seba pozerajte a všetko vnímajte.“

Tudyk si dokonca našiel čas, aby odpovedal na niektoré tweety svojich sledovateľov.

Barton tiež mala radu v reakcii na tweet jej snúbenca. „Vydajte sa v rovnakom čase ako ja, na rovnakom mieste, na rovnakom oltári . # neviem sa dočkať,“ poradila svojmu skorému manželovi.

Tudyk, ktorý bol zaneprázdnený natáčaním dvoch pripravovaných filmov, oceán a Rogue One: Príbeh Star Wars ,  požiadal Bartona o ruku v decembri 2015. Oznámením na Twitteri upozornil fanúšikov na veľkú novinku páru. „Prepáčte dámy, som mimo trhu. Ospravedlňujeme sa chlapi-@charissabarton1 je mimo trhu. jednotný trh, nie trh fyzického obchodu #zapojený,“ zažartoval.

Všetky žarty bokom, novomanželia predviedli svoju darcovskú stránku darovaním svadobných kvetov miestnemu opatrovateľskému domu.

Šťastnému páru blahoželáme!