Hlavná TV Hviezdy filmu „Real World: San Francisco“ Pam a Judd sú po 15 rokoch manželstva silné: „Oslávte svoje spoločné radosti“

Hviezdy filmu „Real World: San Francisco“ Pam a Judd sú po 15 rokoch manželstva silné: „Oslávte svoje spoločné radosti“

Neskoro v noci SO SETHOM MEYERSOM -- Epizóda 257 -- Na obrázku: (l-r) Karikaturista Judd Winick počas rozhovoru s moderátorom Sethom Meyersom 15. septembra 2015 -- (Foto: Lloyd Bishop/NBC/NBCU Photo Bank cez Getty Images)

Láska v reálnom svete. DR. Pamela Ling a Judd Winick sa stretli v roku 1994, keď boli obsadení spolu s piatimi ďalšími cudzincami na MTV Skutočný svet: San Francisco . Hoci duo nenadviazalo milostné spojenie na obrazovke - ako producenti seriálu dúfali - ich skutočná romantika sa začala po finále show.

V novom rozhovore s The New York Times , dvojica, ktorá 26. augusta oslávila 15. výročie svadby, porozprávala o svojom živote s dvoma malými deťmi.

Winick, teraz 46, porovnal svoj vzťah s Ling, teraz 48, s uzemneným Boeingom 747 pripraveným na vzlietnutie. 'Boli sme v zóne priateľov, pretože mala priateľa a boli sme v televíznej šou,' poznamenal Winick. Ale hovorí, že čakať, kým sa kamery prestanú otáčať, aby sa začal vzťah, bola dobrá voľba. „Neviem si predstaviť, že ste úplne vy, keď ste pred kamerou,“ povedal. 'Až keď sa kamera zastaví, môžete konečne posúdiť.'

Winick, ktorý je teraz skúseným spisovateľom komiksov a grafikom, miloval, že Ling bola „šokujúco hlúpa“. Keď spolu začali chodiť, mali dokonca spoločnú náklonnosť Hviezdne vojny filmy.

'Stále milujeme a sme posadnutí spoločnými vecami,' povedal Winick pre noviny. Dvojicu spájali spoločné záujmy, vrátane muzikálov ako napr Nájomné a televízne relácie ako Projektová dráha a Hra o tróny .

'Oslávte svoje spoločné radosti,' povedala Ling o tom, ako si ona a jej manžel udržiavajú svoju romantiku nažive.

musia svadobné obrúčky ladiť

Aj keď sú o svojom manželstve otvorene, Winick a Ling sa rozhodli držať svoje deti mimo centra pozornosti. Bývalé reality hviezdy sa zdržia zverejňovania fotografií detí na sociálnych sieťach a rozhodli sa zatajiť mená svojho syna a dcéry. New York Times rozhovor.

Ling je však vo svojom profesionálnom živote zanietená a ústretová. Pracuje ako profesorka medicíny na Kalifornskej univerzite v San Franciscu so zameraním na štúdium toho, ako sa tabak predáva mladým ľuďom. Chce „robiť problémy tabakovým spoločnostiam“ s cieľom „pomôcť hipsterom prestať fajčiť“.

  Reálny svet

(Foto: Lloyd Bishop/NBC/NBCU Photo Bank cez Getty Images)

Lekárka a jej manžel sa tiež zameriavajú na to, aby pôsobili ako tím. Manželia boli dojatí za svojím Skutočný svet: San Francisco herca Pedro Zamora zomrel na komplikácie AIDS v roku 1994. Pár pomáha dohliadať na štipendium mladých lídrov Pedra Zamoru, ktoré udeľuje štipendiá študentom, ktorí sa zaviazali ukončiť pandémiu HIV/AIDS.

'Prial by som si, aby sme mali 10-násobok peňazí na rozdávanie,' povedal Ling. Ona a Winick sa zblížili, keď obaja cestovali do Miami, aby navštívili Zamoru predtým, ako zomrel.

Pár čelil ťažkým časom, keď bola Ling tehotná a Winick bol zaneprázdnený prácou Život a časy Juniper Lee , animovaný televízny seriál, ktorý vytvoril. „Letel som dolu do Burbanku tri dni v týždni, kým tu bola Pam, stále pracovala a bola tehotná s naším synom,“ povedal.

Hoci to bolo stresujúce obdobie, Winick trávil viac času so svojou manželkou, aby sa uistil, že bude prítomný pri narodení ich dieťaťa. 'Nemyslel som si, že táto televízna relácia bude existovať 90 rokov, ale toto dieťa áno,' povedal.

'Jediná vec, ktorá je ťažšia ako byť tehotná a sama, je slobodné rodičovstvo,' dodala Ling a vysvetlila, že trpí nedostatkom spánku a 'veľmi si to nepamätá.'

Ďalší ťažký čas v manželstve Ling a Winicka nastal, keď sa Winick túžil vrátiť ku kresleniu pri písaní komiksov pre Marvel a DC. 'Judd nie je vždy šťastný človek,' povedal Ling Times. Aby pomohla manželovi prekonať jeho chmúrne obdobie, Ling ho povzbudila, aby pozeral televíziu. 'Toto začali jeho rodičia, keď bol ešte dieťa,' vysvetlila. „Nemôžete bojovať s prírodou. Je to jeho opiát.'

bazén v štýle lagúny

Winickova nálada začala stúpať, keď písal a ilustroval, To – najpredávanejší román New York Times o chlapcovi, ktorý sa zrútil z neba. 'Stále je to ten istý Judd, ale o 30 percent menej nahnevaný len preto, že práca sa k nej viac hodí,' povedala doktorka Ling o písaní a ilustrovaní svojho manžela.

Aj teraz, po 15 rokoch manželstva, sa zaneprázdnené duo snaží nájsť rovnováhu. „Pracovať na plný úväzok, navštevovať pacientov, robiť výskum a mať rodinu je prakticky nemožné,“ povedal Ling. The New York Times .

„Ak sa o niečo hádame, bojujeme proti tomu, že Pam pracuje príliš tvrdo,“ dodal jej manžel.

Nedávno Ling začala spievať so San Francisco Choral Society. Miluje spievanie a dokonca si dala rok pauzu pred lekárskou fakultou, aby sa mohla venovať hudbe. „Chodila som po New Yorku a skúšala som naozaj zlé kapely,“ spomína na svoju prestávku z vysokej školy. Počas stretnutia na Harvarde jej bola ponúknutá možnosť zaspievať si so skupinou a vrátila sa jej iskra do spevu. 'Uvedomila som si, že to robím rada,' povedala.

Winick je spokojný s novou aktivitou svojej manželky. „Najdôležitejšie je, že Pam trávi čas činnosťou, ktorá nesúvisí s prácou,“ povedal. 'Priznaj sa, si oveľa šťastnejší,' povedal svojej žene. Ling súhlasila.

Inšpirovaný spevom svojej manželky, Winick pre ňu kúpil noty, aby mohla hrať na klavíri páru. Povedal The New York Times že ladí z Hamilton a Hviezdne vojny sú pravidelní vo svojej domácnosti.

Winick a Ling majú niekoľko tipov, ako si udržať šťastné manželstvo: „Prijmite svoje rozdiely alebo doplnkové vlastnosti,“ povedala Ling povzbudzujúco. 'Som externe motivovaný, zatiaľ čo Judd je motivovaný vnútorne.' Som ľavý mozog, zatiaľ čo Judd je pravý mozog. Ja píšem vedu, zatiaľ čo Judd píše príbehy.'

„Komunikácia je kľúčová,“ uzavrel Winick. „Vedz, že si človek. Vedzte, že niekedy to nie je o vás; je to tá druhá osoba. A vedz, že niekedy je to aj o tebe.'