Hlavná Celebrita Ian Somerhalder Is Jasne So Smitten S Jeho manželkou Nikki Reed

Ian Somerhalder Is Jasne So Smitten S Jeho manželkou Nikki Reed

 Ian somerhalder nikki reed Herci Nikki Reed a Ian Somerhalder sa zúčastňujú Comic-Con Bash časopisu Entertainment Weekly, ktorý sa konal v Float, Hard Rock Hotel San Diego 23. júla 2016 v San Diegu v Kalifornii sponzorovanom HBO. (Foto: Dave Mangels/Getty Images pre Entertainment Weekly)

Mdlieť tak ťažko. Upírske denníky kus Ian Somerhalder zjavne si užíva manželstvo so svojou manželkou, Nikki Reed .

Herec sa nedávno prihovoril Moderný luxus o láske k svojej budúcej manželke a pôvod ich milostného príbehu mal veľa spoločného s načasovaním. 'V sekunde, keď sme boli okolo seba a nerandili sme s inými ľuďmi, to sme len vedeli,' prezradil Somerhalder.

Srdcovník CW a jeho manželka, ktorí obaja stvárnili upírov na obrazovke, sa mimo obrazovky spájali s príslušnými filantropickými záležitosťami. V apríli 2015 si pár vymenil sľuby pri západe slnka v kaňone Topanga v Kalifornii. Nevesta vyzerala krásne v čipkovanej róbe od Claire Pettibone, zatiaľ čo ženích mal na sebe biely oblek na mieru.

9 mesiacov úžasného manželstva s týmto úžasným človekom. Šťastných 9 mesiacov, môj jediný človek - nemôžem sa dočkať zvyšku. Toľko veľa veľa ďalších, aby prišli a naplnili sa spomienkami. Ľúbim ťa

Fotografia zverejnená používateľom iansomerhalder (@iansomerhalder) na

„Som taký požehnaný, že som skutočne našiel túto ľudskú bytosť, ktorá si so mnou vie poradiť,“ dodal Somerhalder vo svojom novom rozhovore. „[Ona] je tiež tá najstarostlivejšia a najsúcitnejšia osoba, akú som kedy poznal. Preto vstávam šťastný.'

Nakoniec by Somerhalder a jeho manželka chceli rozšíriť svoju rodinu. 'Ach, jedného dňa budem mať úžasné deti so svojou krásnou manželkou,' povedal Stratené kamenec poznamenal. 'Absolútne, určite.' Žijem s niekým, kto sa snaží nájsť šťastie a pokoj v tých najmenších veciach – či už je to sedieť na päť minút pod stromom alebo ísť von do prírody a tráviť čas na našich koňoch, alebo dokonca ísť len tak na prechádzku okolo jazera alebo jazdiť na čln.”