Hlavná Celebrita Idina Menzel sa vydala za herca „Rent“ Aarona Lohra: „Láska môjho života“

Idina Menzel sa vydala za herca „Rent“ Aarona Lohra: „Láska môjho života“

 Idina Menzelová Držiteľka ceny Tony Idina Menzel je zasnúbená so svojím priateľom Aaronom Lohrom – jej 2-karátový zásnubný prsteň nájdete tu! (Foto: Paul Morigi/WireImage)

Nech to svieti! Broadway superstar Idina Menzelová oženil sa s ňou Nájomné spoluherec Aaron Lohr tento víkend na ceremónii v ich dome v Kalifornii.

The Zmrazené 46-ročná speváčka sa priamo na Twitteri podelila o správy o svojej nenápadnej svadbe. 'Chcel som ti dať vedieť... Oženil som sa s láskou môjho života.' #aaronlohr tento víkend @ náš domov,“ prezradila nevesta v pondelok 25. septembra. „Otec a syn ma odprevadili uličkou. Bolo to magické.'

Používanie Twitteru ako média na zverejňovanie osobných správ nie je pre Menzelovú, ktorá urobila to isté so svojím zasnúbením, žiadnou novinkou. „Aký neuveriteľný týždeň,“ vyjadril sa vtedy Menzel, takmer pred rokom. „Ďakujem všetkým za všetku vašu podporu pri albume... Akoby tento týždeň nemohol byť lepší, mám úžasné správy... s mužom sme zasnúbení! Sme tak šťastní. Je to krásny čas.'

Lohr navrhla Menzelovi 2-karátový prsteň navrhnutý etickou klenotníckou spoločnosťou Brilliant Earth. Menzelov vintage prsteň obsahuje 2-karátový diamant „z etických zdrojov, viac než bezkonfliktný“ a je zvýraznený bagetovými kamienkami osadenými na platine.

Pár spolu hral vo filmovom spracovaní Rent a dlho zostali priateľmi. Ich vzťah sa zmenil na romantický po tom, čo sa Menzel v decembri 2013 rozišiel s manželom Taye Diggsom. V apríli 2015 sa Menzel a Lohr po prvýkrát spolu verejne objavili na večeri korešpondentov Bieleho domu.