Hlavná Večierky Ak nechcete svadobnú sprchu, tu je návod, ako povedať nie (zdvorilo)

Ak nechcete svadobnú sprchu, tu je návod, ako povedať nie (zdvorilo)

Svadobné sprchy nie sú povinné, takže ak vás to nezaujíma, tu je postup, ako ich šíriť. zlaté a biele prestieranie Fotografia Rebeky J. Murray Aktualizované 10. apríla 2018

Nie každý budúci manžel chce svadobnú sprchu a to je ich skutočná výzva. Kým s„nie“, aby ste mohli mať svadobnú sprchuby malo byť teoreticky jednoduché, odmietnutie ponuky priateľa alebo člena rodiny, aby vám jednu hodil, môže byť zložité. Navyše, svadobné sprchy sú bežné (a zábavné!), A keďže vaši blízki chcú osláviť vaše zasnúbenie, môžu jednoducho predpokladať, že to zvládnete aj so sprchou. Neprepadajte panike a necítite sa previnilo. Tu je niekoľko taktných spôsobov, ako informovať o svojich preferenciách vynechať sprchu alebo osláviť iným spôsobom.

uložte si pohľadnicu s dátumom

Oznamte to svojej svadobnej hostine (ak ste si ju vybrali) a rodine.

Ak niečo poviete od začiatku, obmedzíte nápady každého nedočkavého plánovača večierkov na začiatok, no, plánovanie (všetci máme jedného priateľa). Vaši dôveryhodní dôverníci potom môžu za vás informovať ostatných. Vyhnete sa tiež bolestným pocitom - ľudia budú vedieť, že neboli vylúčení zo svadobnej sprchy, ale že ich práve nemáte. Nechajte svojich rodičov, nech to dajú vedieť svojim rodinám, a požiadajte svoju svadobnú hostinu, aby to oznámila priateľom.

Nebojte sa svojich dôvodov, prečo nechcete svadobnú sprchu.

Je to vaša svadba, takže sa nemusíte ospravedlňovať. Pointe budete rýchlejšie odpočívať, ak sa to nepokúsite vyhnúť vágnym vysvetlením „zlého načasovania“. Vaši priatelia to pravdepodobne pochopia, ak vysvetlíte, že ste nikdy neboli v svadobných sprchách a nechcete to ani pre seba. Vaši priatelia budú pravdepodobne vedieť, že ustúpia, ale je možné, že niektorí rodinní príslušníci inej generácie vnímajú svadobnú sprchu ako dôležité právo na prechod a zásadnú svadobnú udalosť. Jediné, čo môžete urobiť, je vysvetliť svoj uhol pohľadu a stáť na mieste, a všetci ostatní prídu okolo.

Urob niečo úplne iné.

Ak niekto trvá na tom, aby vás vyhodil niektorí druh stretnutia, a bolo by vám to príjemné, mohli by ste si premyslieť niekoľko alternatívnych nápadov na svadobnú hostinu (už ste niekedy počuli o zásobte barovú párty ?). Pravdepodobne sú takí nástojčiví preto, že chcú mať možnosť stráviť s vami viac času a nechcú, aby ste premeškali príležitosť cítiť sa ako čestný hosť (alebo nechcú, aby ste ľutovali, že nie mať neskôr). V týchto dňoch sprchy prichádzajú vo všetkých formách-zvážte malý obed bez darčekov (alebo požiadajte priateľov, aby namiesto darov darovali charitu), popoludnie v pivovare alebo výlet do kúpeľov.

kay sľub prstene pre ňu