Hlavná Štýl Ikonické zásnubné šaty Kate Middleton sú späť na nákup za menej ako 150 dolárov

Ikonické zásnubné šaty Kate Middleton sú späť na nákup za menej ako 150 dolárov

  Kate Middleton princ William LONDÝN, ANGLICKO - 16. NOVEMBRA: Princ William a Kate Middleton pózujú pre fotografie v State Apartments of St James Palace 16. novembra 2010 v Londýne, Anglicko. Po mnohých špekuláciách dnes Clarence House oznámil zásnuby princa Williama s Kate Middleton. Pár sa zosobáši buď na jar alebo v lete budúceho roka a bude naďalej žiť v severnom Walese, zatiaľ čo princ William pracuje ako pilot leteckej námornej záchrannej služby pre RAF. Dvojica sa zasnúbila počas nedávnej dovolenky v Keni, pričom boli spolu už osem rokov. (Foto Chris Jackson/Getty Images)

Kate efekt je späť. Ikonické modré zásnubné šaty vojvodkyne z Cambridge Kate Middleton boli prerobené – za oveľa menej, než bola ich pôvodná cenovka.

darčeky k výročiu svadby pre manžela

V roku 2010 princ William a budúca vojvodkyňa z Cambridge oznámili svoje zasnúbenie na formálnom fotohovore v paláci. Middletonov zafírový, hodvábny zábal Issa, ktorý ladil s jej žiarivým zásnubným prsteňom, sa okamžite stal celosvetovým hitom. Natoľko, že vysoký dopyt po zavinovacích šatách ďaleko prevýšil schopnosť značky splniť a vyrobiť veľké požiadavky na tento kus.

Kreatívna riaditeľka Issa Danielle Helayel naznačila, že prudký nárast dopytu nepriamo podnietil zánik jej menovca, ktorý sa nakoniec zatvoril. „Issa bola špecializovaná značka; mali sme verných fanúšikov, ale v rokoch 2008 a 2009 sme mali vážne finančné problémy. Keď si Kate obliekla tie šaty, všetko sa zmenilo,“ povedala Denná pošta v roku 2017. „V štúdiu sme nemali televízor a toto bolo pred Instagramom, ale čoskoro sme vedeli, že Kate nosí Issu, pretože o štvrtej začali zvoniť telefóny a neprestali. Bolo to šialené...“

Zatiaľ čo predaj bol na vrchole, Helayel nedokázala financovať výrobu za kusom, čo ju prinútilo využiť pomoc priateľa. Počas nasledujúcich troch rokov Issa prešla niekoľkými obchodnými zmenami, ktoré prinútili Helayel odísť v máji 2013. Samotná značka zanikla v roku 2015. „Mala som skvelý biznis, ktorý som si vybudovala sama za desaťročie,“ povedala. povedal v tom istom rozhovore. „Sledovať, ako sa vyparuje, bolo srdcervúce. Vzal som si dva roky a nenavrhol som nič. Bolo to príliš bolestivé.'

LONDÝN, ANGLICKO – 16. NOVEMBRA: Princ William a Kate Middleton sa 16. novembra 2010 fotia v Štátnych apartmánoch paláca St James v Londýne, Anglicko. Po mnohých špekuláciách dnes Clarence House oznámil zásnuby princa Williama s Kate Middleton. Pár sa zosobáši buď na jar alebo v lete budúceho roka a bude naďalej žiť v severnom Walese, zatiaľ čo princ William pracuje ako pilot leteckej námornej záchrannej služby pre RAF. Dvojica sa zasnúbila počas nedávnej dovolenky v Keni, pričom boli spolu už osem rokov. (Foto Chris Jackson/Getty Images)

Teraz, osem rokov po rozsiahlom debute tohto diela, sa značka teraz znovu spustila pod novou zastrešujúcou spoločnosťou známou ako House of Fraser.

ako sa zbaviť nárazov žiletky cez noc

Ešte lepšou správou je, že šaty vojvodkyne z Cambridge, ktoré sa pôvodne predávali za viac ako 600 dolárov, sú teraz sa ponúka za menej ako 150 dolárov. Kúsok je vhodne nazvaný „Kate Tie Wrap Dress“ a momentálne je dostupný v lesnej zelenej farbe. Dizajn sa nakoniec bude predávať v rôznych farbách vrátane žltej a oranžovej.

(Fraserov dom)

(Fraserov dom)

Pre tých, ktorí chcú postavu lichotivejšiu verziu originálnych šiat, Issa ponúka aj rovnaké zavinovacie šaty so štíhlejšou siluetou ceruzkovej sukne v čiernej, oxblood a rovnakom zafírovom odtieni, aký mala Middleton na svojom zásnubnom oznámení.