Hlavná Celebrita Inšpirujúce detaily zo svadby Ciary a Russella Wilsonových

Inšpirujúce detaily zo svadby Ciary a Russella Wilsonových

  Ciara Russell Wilson Svadobný plánovač mindy weiss Plánovač svadieb celebrít Mindy Weiss o plánovaní nádhernej svadby Ciary a Russella Wilsonových (Foto kredit: Getty)

Cesta stála za to. Speváčka „1, 2 Step“ Ciara a superstar NFL Russell Wilson si vymenili sľuby na hrade Peckforton , úchvatné miesto z 19. storočia v Cheshire v Anglicku, ktoré je obklopené tisíckami akrov lesnej pôdy. Ale predtým, ako sa pár usadil v Londýne, mal v skutočnosti naplánovanú inú destináciu.

„Prvýkrát sa brali v Severnej Karolíne, ale odvolali to kvôli transgenderovým kúpeľňovým zákonom,“ hovorí Mindy Weissová, plánovačka svadieb páru, známa svojimi krásnymi svadbami celebrít v rebríčku A.

Nakoniec, s pomocou Weissa, ktorý sa rozhodol naplánovať jedinečnú, osobnú svadbu, ožil dokonalý deň páru. 'Chceli byť preč. A našli sme hrad, ktorý bol hodinu od Liverpoolu a mali asi 110 hostí,“ hovorí Weiss. 'Použil som kvetinárstvo z Londýna - McQueens . Boli veľmi cool! Vo vnútri hradu mali kaplnku, ale bola príliš malá, pretože jej šaty mali 13 stôp.

  ciara russellová Wilsonová

Plánovač svadieb celebrít Mindy Weiss o plánovaní nádhernej svadby Ciary a Russella Wilsonových (Foto kredit: Getty)

Fotografie na Instagrame ukazovali prepracované svadobné šaty Ciary, ktoré na mieru navrhol Peter Dundas z Roberta Cavalliho. „Jej šaty naživo boli oveľa veľkolepejšie ako na obrázkoch, hoci na obrázkoch sú nádherné. Osobne to bolo šokujúco krásne,“ hovorí Weiss.

Weiss hovorí, že pár sa rozhodol pre neutrálnu farebnú paletu. 'Všetky biele a krémové,' poznamenáva plánovač. „Na večeru to boli veľké vrcholy. A potom prekvapením po večeri bolo, že Earth, Wind & Fire vystúpili v samostatnom stane. To bolo naozaj krásne. A proste to fungovalo. Vďaka Pánovi!'

Chcel som nosiť #Veil ako moja mama... @peter_dundas ma prekvapil s R.C.W Initials vzadu pri našom druhom nasadení. Bol som unesený detailom a pomyslel som si! #StáleSnívam... ❤️ #svadobné šaty

Fotografia, ktorú zverejnila Ciara (@ciara) na

Ako presne sa dvojica spojila s milovaným plánovačom? „Ciaru som poznal kvôli La La [Anthony], ktorá je vydatá za Mela [Carmelo Anthony],“ hovorí Weiss.

Na Ciarinej svadobnej párty boli Anthony, Kelly Rowland a Serena Williams, ktorí nemohli urobiť svadbu osobne kvôli Wimbledonu. 'Poznal som všetky dievčatá,' dodáva Weiss. „Keď sú družičky, zblížite sa aj s družičkami. Všetky sú také milé. Keď hovorím krásne, láskavé, duchovné, nenáročné na údržbu, všetky.“

Boh je taký dobrý. Ďakujem @DennisLeupold za zachytenie tejto špeciálnej chvíle môjho manžela @DangeRussWilson a ja v #PeckfortonCastle s našimi #družičkami a ženíchmi. #Splne sa snov ❤️

Fotografia, ktorú zverejnila Ciara (@ciara) na

Weiss pochválil aj ženícha. „Má naozaj, naozaj krásny vkus. On len – mali by ste vidieť, ako vyzerá,“ premýšľa. 'A [Ciarin] syn je vynikajúci. Baby Future. Veľmi chutné!”

Tiež si našla chvíľu, aby ocenila dvojicu. „Myslím, že mojou obľúbenou časťou [svadby Ciary a Russella] bol obrad, pretože boli tak šťastní,“ poznamenáva Weiss.

My sme Wilsonovci!

Fotografia, ktorú zverejnila Ciara (@ciara) na

'Sú chutné,' hovorí. 'Skutočne sú veľmi skvelý pár.' Naozaj si užívam ich vzťah.'