Softvér Plánovač rozloženia top 10 spální (bezplatný a platený)

Top 10 bezplatných a platených softvérov na plánovanie usporiadania spální, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý dizajn. Tieto programy vám umožňujú premiestňovať nábytok, meniť farbu lakov a dodať vášmu dizajnu dekor.

Top 17 softvér na navrhovanie kuchynských liniek (bezplatný a platený)

Získajte najlepších 17 softvérových nástrojov na navrhovanie kuchynských skriniek na prestavbu alebo nový dizajn vášho priestoru. Tieto bezplatné a platené programy pre kuchynské skrinky vám môžu pomôcť prerobiť ..

25 najlepších softvérových programov pre interiérový dizajn (bezplatné a platené)

Získajte najlepší bezplatný softvér pre návrh interiérov a vytvorte si vlastné usporiadanie izieb a vysnívané návrhy domov. Tieto populárne bezplatné softvérové ​​programy pre návrh interiérov sú vytvorené

Softvér pre návrh skriniek (21 najlepších bezplatných a platených programov)

Sprievodca najlepším 21 softvérom na navrhovanie skríň vrátane bezplatných, platených, 3D, aplikácií a online programov. Navrhnite si šatňu a získajte nápady na úložisko.

Výhody a nevýhody podlahových krytín z keramických dlaždíc

Klady a zápory keramických dlaždíc a sprievodca dizajnom, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa, či je tento typ podlahy najlepší pre interiérový dizajn vášho domu.

Klady a zápory porcelánového dreveného obkladu

Výhody a nevýhody dlaždíc z porcelánového dreva a sprievodca dizajnom. Zistite, či je porcelánová dlažba s dreveným vzhľadom najlepšia pre kuchyňu, obývaciu izbu a kúpeľňu.

Pohotovostné vs. Strešné okná

Sprievodca po obrubníkoch vsadených do strešných svetlíkov s rozdielmi medzi oboma typmi. Zistite, či sú svetlíky namontované na palube alebo obrubníku najlepšie.

Žulové dosky (konečný sprievodca)

Zistite, prečo sú žulové dosky v kuchyni stále obľúbenejšie. Žulové pulty sú nádherné, odolné a na výber majú rôzne farby. Bez ohľadu na to, či kupujete nový dom alebo prerábate, žula je naďalej veľmi vyhľadávaným materiálom na dosku, ktorý si stále viac získava popularitu.

55 nápadov na sedenie pri okne (lavice, úložný priestor a vankúše)

Tieto nápady na okenné sedadlá vám môžu pomôcť premeniť priestor pod vašim oknom na nádherné miesto na relaxáciu. Získajte vlastné nápady na dizajn okenných sedadiel, aby ste dosiahli požadovaný vzhľad.

Nápady na podlahu v kuchyni za rozpočet

Získajte naše najlepšie nápady na kuchynské podlahy s rozpočtom vrátane výhod a nevýhod pre každý typ podlahového materiálu. Prezrite si obrázky možností lacnej kuchynskej podlahy a zistite, ktorá z nich je pre vás najlepšia.

Bambusové podlahy (klady a zápory)

Je bambusová podlaha tou správnou voľbou pre váš ďalší projekt prestavby domu? Nájdite najlepšie dôvody na jeho použitie a získajte výhody a nevýhody bambusových podláh pre použitie v ..

Zadarmo softvér pre návrh interiérov

Pomocou tohto bezplatného návrhového softvéru môžete vytvárať a prispôsobovať svoje vlastné domáce projekty. Pomocou online editora môžete pridať usporiadanie miestnosti, navrhnúť svoj interiér, pridať farby, nábytok, osvetlenie, rôzne materiály a ďalšie. Môžete dokonca vytvoriť svoje rozloženie v 2D alebo 3D zobrazení a po dokončení uvidíte ...

Obklady a laty (Sprievodca dizajnom)

Sprievodca dizajnom obkladových dosiek a líšt vrátane toho, čo to je, typy použitého dreva, aké vysoké by malo byť a nápady na dekorácie a obloženie stien.

Podlahy z lešteného betónu (Sprievodca dizajnom)

Sprievodca po leštených betónových podlahách vrátane toho, čo to je, nákladov a rôznych druhov, ako sú morené, brúsené a tesniace a mechanicky leštené.

Ako miešať a spájať žulové dosky

Návod, ako kombinovať a spájať žulové dosky s dvoma rôznymi farbami žuly, obľúbenými farebnými schémami a rôznymi kombináciami kuchýň

Mramorová podlaha (nápady na krásny dizajn)

Galéria nápadov na dizajn mramorovej podlahy vrátane obrázkov Carrara, Calacatta a ďalších populárnych typov. Prezrite si mramorové podlahy pre kúpeľne, kuchyne, predsiene a ďalšie ..

Najlepšie farby foyer

Prezrite si tie najlepšie farby predsiene pre váš domov. Získajte nápady na maľovanie vstupných foyer vrátane spôsobov, ako zladiť farbu s nábytkom a dekoráciou.

Vzory dlaždíc a rozloženia

Fotografie populárnych vzorov a rozložení dlaždíc vrátane návrhových nápadov. Vzory zahŕňajú rovné rozloženie, uhlopriečku, tehlu, veterník, košikársku sieť, rybiu kosť a ďalšie ...

Dlažba s dreveným vzhľadom (nápady na dizajn)

Galéria nápadov na dizajn podlahových dlaždíc vrátane kladov a záporov, obrázkov, najlepšieho spôsobu kladenia dosiek z drevených dlaždíc a populárnych nápadov na rozloženie.

Porcelán vs keramická dlaždica

Prezrite si rozdiel keramických dlaždíc VS z porcelánu vrátane výhod a nevýhod každého typu. Keramické a porcelánové dlaždice sa používajú v kúpeľniach, kuchyniach, obývacích izbách a ďalších.