Hlavná Celebrita Isabeli Fontana sa vydala za speváka Diega Ferrera v plážovom zakrytí na ich svadbe na Maldivách

Isabeli Fontana sa vydala za speváka Diega Ferrera v plážovom zakrytí na ich svadbe na Maldivách

  Isabeli Fontana Diego Ferrero Diego Ferrero (vľavo) a Isabeli Fontana sa 9. februára 2016 zúčastňujú na súkromnej prehliadke „Vogue 100: A Century of Style“, ktorú organizujú Alexandra Shulman a Leon Max v National Portrait Gallery 9. februára 2016 v Londýne v Anglicku. (Foto: David M. Benett/Dave Benett/Getty Images pre Leona Maxa)

Pre túto supermodelku to bol ten najsladší západ slnka. Brazílska krása Isabeli Fontana ženatý spevák Diego Ferrero na Maldivách v stredu 10. augusta.

Nevesta (33) sa na obrad pri oceáne vhodne obliekla do dlhého, priesvitného zakrytia navrhnutého Água de Coco, ktoré bolo vystavené cez biele bandeau bikiny. Rovnako ako jeho láska, aj ženích išiel neformálne na svadbu pri západe slnka v bielych nohavičkách a zodpovedajúcej bielej košeli s gombíkmi.

nápady na darček k výročiu pre manžela

❤️❤️❤️😍🙌🏼

Video zverejnené Isabeli Fontanou (@isabelifontana) na

Dvojica si vo štvrtok vymenila sľuby v rezorte Soneva Fushi. Ferrero pricestoval na obrad v hydropláne - a Fontana to zdokumentoval na sociálnych médiách. 'Moja láska prichádza do raja na náš veľký deň!' popisovala snap.

Moja láska prichádza do raja na náš veľký deň!! Moja láska prichádza do raja na náš veľký deň

Video zverejnené Isabeli Fontanou (@isabelifontana) na

Zatiaľ čo zoznam hostí zostáva neznámy – mnohé z brazílskych supermodeliek Fontany sú momentálne v Riu de Janeiro na letných olympijských hrách v roku 2016 – novomanželia zverejnili niekoľko záberov zo svojej krásnej cieľovej svadby.

budeš moja čestná karta

😍🙌🏼 #discoversoneva 👰🏼💍#justmarried

Fotografia, ktorú zverejnila Isabeli Fontana (@isabelifontana).

Jeden ohromujúci obrázok zverejnený na Instagrame ukazuje, ako sa pár chváli na schodoch v oceáne. V pozadí slávna dúha blahoželá dvojici k ich budúcnosti. Ďalšia fotografia páru ukázala, ako sa pár bozkáva počas oslavy v nádhernom prostredí.

výška role toaletného papiera

TKTK

Prišiel veľký deň! 💍✨ Top @isabelifontana povedal áno hudobníkovi @diferrero na intímnom ceremoniáli pri mori na Maldivách na palube týchto bielych šiat podpísaných nami! 😍 Bola to veľká hrdosť prijať toto pozvanie pre našu prvú nevestu! 👰🏻 #famíliaÁGUADECOCO dvojici praje veľa šťastia! 👏😘💙🌴☀️ #ACnaMídia #isabelifontana #discoversoneva

Fotografia, ktorú zverejnila Liana Thomaz (@aguadecocobr) na

čo napísať do karty svadobnej sprchy

Fontana tiež zdieľala fotografie svojej pozvánky na kope piesku so správou vo fľaši v pozadí.

Najšťastnejší deň nášho života 🍾‼❤️👰🏼️ Najšťastnejší deň našich životov #justmarried špeciálne ďakujem @mangabaproducoes #discoversoneva

Fotografia, ktorú zverejnila Isabeli Fontana (@isabelifontana).

❤️❤️❤️👰🏼❤️🙌🏼

Fotografia, ktorú zverejnila Isabeli Fontana (@isabelifontana).

'Najšťastnejší deň nášho života,' uzavrel Fontana. '#justmarried špeciálne ďakujem.'