Hlavná Celebrita Jarret Stoll navrhol Erin Andrews v Disneylande: Získajte romantické detaily!

Jarret Stoll navrhol Erin Andrews v Disneylande: Získajte romantické detaily!

 Erin Andrews Jarret Stoll Foto s láskavým dovolením Erin Andrews

Nič neprekoná najšťastnejšie miesto na zemi! Jarret Stoll navrhol Erin Andrewsová v Disneylande prezradil hokejista v stredu 14. decembra.

Stoll — v a prekvapivý, nový rozhovor so svojím bývalým tímom L.A. Kings – presne odhalili, kde a kedy sa odohral ten magický moment. Opýtal sa športovec Tanec s hviezdami spoluhostiteľom, aby si ho vzal v klube 33, súkromnom klube na námestí New Orleans v Disneylande. Pár následne oslávil zásnuby sledovaním veľkolepého ohňostroja.

Vo štvrtok Andrews tweetoval fotografiu zo Stollovej ponuky – záber, ako sa nakláňa a bozkáva svojho budúceho manžela, pričom sa chváli svojím oslnivým diamantovým prsteňom. “ #TBT K magickému večeru minulého týždňa o hod @Disneyland #Klub33 @jarretstoll ,“ zdieľala.

 Erin Andrews Jarret Stoll zasnúbený

Spolumoderátorka Dancing With the Stars Erin Andrewsová je zasnúbená s hráčom NHL Jarretom Stollom – pozrite si jej prsteň! (Foto s láskavým dovolením Shutterstock.com)

Neskôr v tú noc vedľajšia reportérka Fox Sports naznačila, že sa zaoberala záhadnou aktualizáciou sociálnych médií. Andrews zverejnil snímku počasia vo Wisconsine pred zápasom Packers-Seahawks a napísal: „Toto počasie v Lambeau skutočne spomalí môj ringový zápas.“

Nasledujúce ráno Andrews DWTS herecká hviezda a bývalá tanečná partnerka, Maxim Chmerkovský , v podstate potvrdila svoje zasnúbenie v rozhovore pre miestny Fox. „Možno prinášam novinky. Nie som si istý,“ vtipkoval tanečník. 'Aj tak trochu, možno nám oznámila, že sme tehotná, takže možno to tu opláca.'

V pondelok 12. decembra Andrews konečne debutovala jej zásnubný prsteň pri prechádzke letiskom LAX, hoci váhala povedať podrobnosti.

Pár začal chodiť v roku 2012 a v roku 2015 sa vyrovnal s hrboľom na ceste, keď bol Stoll obvinený z prechovávania kokaínu v Las Vegas. Následne z Kings odišiel a momentálne je voľným hráčom.

'Ľudia robia chyby. Urobil som chybu a nemyslím si, že by to malo zobrazovať, kto som ako človek, ako hráč, ako spoluhráč, ako priateľ,“ povedal 34-ročný Stoll pre Kings vo svojom novom rozhovore. „Viem, aký som človek, a všetci okolo mňa vedia, aký som. Roky som ukazoval, aký som človek na ľade, mimo ľadu, ako súčasť tejto komunity a tejto organizácie, všetkým okolo mňa a všetkým mojim priateľom, ktorí ma poznajú. Bol to smutný spôsob, ako odísť z organizácie, ale človek sa učí z chýb a nepriazne a zlepšuje sa ako človek.“