Hlavná TV Jason Lewis zo Sexu v meste je zasnúbený

Jason Lewis zo Sexu v meste je zasnúbený

 sex a mesto priateľka Jason Lewis Jason Lewis a Liz Godwin sa zúčastňujú 9. ročníka odovzdávania cien AACTA International Awards v Mondrian Los Angeles 03. januára 2020 vo West Hollywood v Kalifornii. (Foto: Charley Gallay/Getty Images pre AACTA)

Tak dlho, Samantha? Sex a mesto herec Jason Lewis , ktorý stvárnil milenca Samanthy Jonesovej Smitha Jerroda v obľúbenom seriáli HBO, je zasnúbený s producentom Liz Godwinová , oznámila dvojica Ľudia na Valentína.

„Miluje ma, keď som úžasný, aj keď nie,“ povedal 48-ročný Lewis magazínu. „Vždy je na mojej strane a vždy je mojou oporou. Vytvára pre mňa priestor, v ktorom rastiem a som lepší muž, pretože ju poznám, takže pokorní žiadajú, aby si ju vzali za manželku, a samozrejme jej „áno“ je pre môj život absolútnym požehnaním.“

Lewis položil otázku na pobreží Cali pri západe slnka. „Aby Liz nič nepodozrievala, zorganizoval som lezecký [a] plážový deň v Point Dume v Malibu s priateľmi a rodinou, ktorí sa zišli na prázdniny,“ povedal. Ľudia . „Nastavili sme Liz, aby vyliezla na útes priamo nad vodou, tesne pred západom slnka... S kamarátmi sme potom šprintovali po spiatočnej ceste k výstupu, aby som ju mohol čakať na vrchole. Prikotvil som sa ku skale – pripol som si ju k sebe, pre každý prípad –, potom som si kľakol na jedno koleno a urobil „to“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Milujem ťa @liz_godwin❣️ Ďakujem, že si mojím partnerom v zábave a podporným partnerom v tejto životnej hre!!

Príspevok zdieľaný používateľom Jason Lewis (@jasonleelewis) zapnuté

Lewis a Godwin (28) sa prvýkrát stretli na párty v Miami a začali spolu chodiť koncom roka 2015. Teraz plánujú dátum svadby v roku 2021. najobľúbenejšia svadobná sezóna: jeseň .