Hlavná Celebrita Jay-Z hovorí o prestavbe svojho manželstva s Beyoncé: „Je to tá najťažšia vec, akú som kedy urobil“

Jay-Z hovorí o prestavbe svojho manželstva s Beyoncé: „Je to tá najťažšia vec, akú som kedy urobil“

 Jay Z Beyoncé Hip-hopový magnát Jay Z povedal, že prebudovanie jeho manželstva s Beyoncé je „najťažšia vec, akú som kedy urobil“. (Foto: Kevin Mazur/VF15/WireImage)

Horúce z jeho úspechu 4:44 album, hip-hopový magnát Jay-Z odhalili v novom videu jeho vysoko postavené manželstvo s Beyoncé nebola postavená na pevných základoch. A tak musel superhviezdny pár prebudovať vzťah v podstate na stabilnej pôde.

„Toto je môj skutočný život. Práve som narazil na toto miesto a vybudovali sme toto veľké, krásne sídlo vzťahu, ktorý nebol úplne postavený na 100 percentnej pravde, a potom to začne praskať,“ zdieľal svoj vedľajší komentár. 'Začnú sa diať veci, ktoré môže verejnosť vidieť.' (Bez priameho uvedenia podrobností 21-násobný víťaz Grammy pravdepodobne narážal na incident s výťahom na Met Gala v roku 2014, ktorý sa týkal jeho švagrinej Solange.)

Zábery v 'Poznámky pod čiarou k príbehu O.J.' obsahuje rozhovory s množstvom známych tvárí – Willom Smithom, Jesse Williamsom, Chrisom Rockom, Mahershalom Alim a ďalšími – a dotýka sa toho, čo sa stane, keď vzťahy čelia takýmto nepriazniam a konfliktom.

Pre pár bol rozpad ich manželstva obzvlášť do očí bijúci v jednom konkrétnom momente: Keď Jay-Z prosil Beyonce, aby zostala počas výletu. „Bol som na lodi a mal som najlepší čas. Povedal som si: ‚Človeče, to je skvelé.‘ Potom musela odísť,“ spomínal podnikateľ. „Bol som ako zdrvený. Povedal som si: ‚Človeče, ja sa tak ani necítim. Čo sa práve teraz deje s mojím telom?‘ Povedal som si: ‚Nechoď.‘ Povedal som si: ‚Práve som povedal... toto všetko je pre mňa nové. Neodchádzaj.'

 Beyonce-Wedding-Jay-Z

Darček k 5 ročnému výročiu svadby pre ňu

Riešenie sa nakoniec začalo odznova. 'Museli sme sa dostať do bodu 'Dobre, znič to a začnime od začiatku.' Je to ťažké,' prezradil Jay-Z. „Pamätajte, že sme práve hovorili o mne. Som z Marcy Projects. Strelili ma, ale nič nie je ťažšie ako toto. Zdaleka. Poviem vám, je to tá najťažšia vec, akú som kedy urobil. Väčšina ľudí, nás, viete, čo tým myslím? Nie sme ochotní podstúpiť to sami. Väčšina ľudí sa vzdáva.'

Rapper povedal, že chce, aby si Beyoncé vypočula jeho celý album, pričom vedel, že jeho srdce je úplne v jeho rukáve. „Práve sme sa dostali na miesto, kde to nemôže byť falošné, aby to fungovalo,“ povedal. 'Ani jednu uncu.' Nehovorím, že to nebolo nepríjemné, pretože to očividne bolo. Ale keďže sme to robili tak dlho, bolo to menej nepríjemné.'

Pár začal chodiť v roku 2002, predtým, ako Jay-Z požiadal o ruku v roku 2007. Oni ženatý v ich byte v New Yorku v apríli 2008 a teraz zdieľajú svoj život so svojou dcérou Blue a novonarodenými dvojčatami.