Hlavná Celebrita Je Adele vydatá za Simona Koneckého?

Je Adele vydatá za Simona Koneckého?

 Adele Simon Konecki LOS ANGELES, CA - 12. februára: Adele a Simon Konecki sa zúčastnia 54. ročníka odovzdávania cien GRAMMY v Staples Center 12. februára 2012 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Kevin Mazur/WireImage)

Ahoj, vidíš to? Víťaz Grammy Adele cez prázdniny vyvolala klebety o svadbe po tom, čo bola odfotografovaná so zlatým pásom na prstenníku – a teraz, jej dlhoročný priateľ, Simon Konecki , má na sebe tiež.

kam na medové týždne počas covidu

Konecki bol 2. januára odfotený pri vybavovaní pochôdzok v miestnom obchode Target v L.A. a podozrivo vyzerajúci prsteň debutoval na že prstom.

Obaja Ľudia a Nás týždenník oznámil v utorok 3. januára, že zástupca Adele odmietol komentovať.

ako si obliecť šaty

Dvojica, ktorú prvýkrát predstavil britský spevák Ed Sheeran, začala spolu randiť pred piatimi rokmi. Majú spolu rozkošného 4-ročného syna Angela.

Adele v rozhovore v októbri 2016 zdôraznila dôležitosť Koneckiho a Angela pre ňu s Vanity Fair. „Všetky moje vzťahy sú pre mňa dôležitejšie ako akékoľvek turné, ktoré kedy urobím,“ vyjadrila sa. „Ak by sa môj vzťah so Simonom alebo môj vzťah s Angelom začal teraz trochu rúcať, stiahol by som sa z turné. Môj život je pre mňa dôležitejší ako čokoľvek, čo robím, pretože ako mám sakra napísať záznam, keď nemám život? Ak nemám skutočný život, potom je koniec hry aj tak.'