Hlavná TV Jenna Bush Hager odhalila, že bola prvou, ktorá navrhla manželovi

Jenna Bush Hager odhalila, že bola prvou, ktorá navrhla manželovi

 Svadba Jenny Bush a Henryho Hagera v Crawforde v Texase CRAWFORD, TX - 10. mája: Na tomto obrázku, ktorý poskytol Biely dom, Henry a Jenna Hagerovci pózujú pre fotografie pozdĺž jazera na ranči Prairie Chapel po ich svadobnom obrade 10. mája 2008 neďaleko Crawfordu v Texase. (Foto: Shealah Craighead/Biely dom cez WireImage)

Vedeli ste, že... Jenna Bush Hager bola prvá, ktorá požiadala svojho manžela Henryho Hagera o ruku? Spolumoderátorka relácie Today povedala Hode Kotbovej nedávno, že ona bola tá, ktorá položila otázku len tri mesiace po randení s Hagerom.

ktorý je pozvaný na skúšobné večere

'Požiadal som Henryho, aby si ma vzal,' povedal politický potomok Kotbovi, ktorý je momentálne v procese o plánovaní vlastnej svadby .

'Ako som to nevedel?' Odpovedal 55-ročný Kotb.

ako dlho získať sobášny list

'Pretože povedal nie,' odpovedal Bush (38). 'A potom sa ma spýtal o päť rokov neskôr.'

V tom čase mala bývalá prvá dcéra pravdepodobne 21 rokov, hoci si bola istá, že Hager je jej životným partnerom. (Pre kontext, priemerný vek sobáša v USA má 32.) „Po troch mesiacoch randenia – a možno som si dal vianočný kokteil – sme tancovali. Povedal som: ‚To je ono, ja to viem. Poďme sa vziať, na čo čakáme?'“

Potom, čo Hager najprv odmietol jej otázku, počkal päť rokov, kým Bush nemal 26 rokov, aby požiadal o ruku. V roku 2007 sa zasnúbili a o rok neskôr sa vzali. Svadba sa konala na ranči Bush Family blízko Crawfordu v Texase, kde sa zišlo asi 200 blízkych, aby boli svedkami tohto momentu. Len minulý rok sa Jennina sestra – dvojča, Barbara Bush Pierce, vydala v komplexe Bush Family v Kennebunkport, Maine.

úpravy na svadbu s dlhými vlasmi

CRAWFORD, TX – 10. MÁJ: Na tomto obrázku, ktorý poskytol Biely dom, sa Henry a Jenna Hagerovci zastavili pri krájaní svadobnej torty počas recepcie na ich počesť po obrade na ranči Prairie Chapel 10. mája 2008 neďaleko Crawfordu v Texase. (Foto: Shealah Craighead/Biely dom cez FilmMagic)

Dôvod, prečo návrh teraz prináša správy, je ten, že osobnosť NBC News bola nedávno vyzvaná, aby si spomenula na celý proces počas rozhovoru s Traces Ellis Ross a Oprah Winfrey. „Ako mnohí z nás, som bola naučená vyrastať snívať o svojej svadbe, nie o svojom živote, a veľa rokov som snívala o svojej svadbe a tiež som čakala, kým ma vyberú,“ povedala podľa relácie Today. 'No, tu je vec, ja som ten, kto vyberá.'

Hagerovci sú teraz rodičmi troch detí.